Додаю фото анонсу нового випуску кварталівського контенту на каналі Г+Г.
Як вам?
Їм ще лишилось заспівати "пливе кача" в стилі ацца-дріцца-гоццаца...
Прошу не писати в стилі "не дивіться, ніхто його не дивиться...", я і так його не дивилась. Це вже сьогодні побачила обговорення...
А хтось був глядачемм у залі на момент запису шоу. І канал все ще має достатню аудиторію, якій скормлюють подібне лайно.
Мені цікаво, як можна до такого опускатися? Що розважального в скріні передсмертного фото?
І чи є ще якась різниця між раша тв і нашим тв?
Як вам?
Безимени890123• 21 мая 2023
Ох ти ж, йоп! Вони вже геть берега поплутали? Це дніще рівня телебачення болотного на московії.
TANYA 0 0 0 0• 21 мая 2023
Перестала дивитись це Ггггг.... но вже давно. Одні пики кошового і того другого що з ним дратують. Бики і кобили скачуть. Я розумію, що людям треба відпочивати від напруження, но вони реально перегибають.
Вчера хотела первый раз посмотреть, но не успела домой по времени. Интересна была тема для шуток, послушать, понять, что они несут в массы.
Но у меня на их физиономии наглые, халеные, зажравшиеся давно негатив. Кошевой, который для войны не рождён, это вообще дно. Ещё я его должна и по тв смотреть....
Не знаю для кого эти шоу
Ну все решает контекст. Не видела выступление, можкт там всё в рамках приличий
А насчет существования развлекательных шоу - они должны быть, раз уж у нас имитация нормальной жизни в стране. Без них картина будет неполной. Цветы в парках садят, дороги строят, хиханьки по телеку крутят.
Оксана-004e• 21 мая 2023
Ответ длячаревна
Не знаю для кого эти шоу
Удалено администрацией...
Плету з бісеру• 21 мая 2023
Думаю, що в контексті треба дивитися. Мабуть, заспівали якусь пісню, що підіймає дух або присвячена Героям, вони ж там наче тепер не тільки одні шутейкі шутять. Трохи бачила на Новий рік їх шоу, то так здалося. Дізель-шоу теж гастролює по країні.
Так-то в цілому там юмор бидлотський, нема сумніву, але хай вже люди хоч таке подивляться для розрядки трохи. Не все ж один марафон дивитись - то взагалі можна з розуму зійти...
Чашечка кофе• 21 мая 2023
Не люблю всмоктування проблеми з пальця
Хочеться подивитися повний номер, а не тільки скрін. Бо його можна інтерпретувати по - різному
Семицветка• 21 мая 2023
Раньше любила квартал. Но уже лет 5 не смотрю - не то... Недавно включила какой-то новый выпуск и сразу выключила. Лучше буду старые выпуски пересматривать, если захочется.
Happiness13-Ukraine• 21 мая 2023
Тут разгоняли зраду перед їх концертом на 8 березня. Але по факту на концерті були наші бійці, дуже багато дівчат і всі вони з великим задоволенням відпочивали і сміялися. Перегляньте, автор, хоч кусочок того шоу.
Happiness13-Ukraine• 21 мая 2023
Ответ дляlilyD
Який споживач, такий і гумор, на жаль…
Якщо на їх концерти ходять, значить правильно вибрана цільова аудиторія
Якби за те лайно не платили, то безплатно вони б не скакали
А зараз взагалі з бюджету платять, злочин просто(
А що ви скажите про нашій бійців на їх концертах? Ви дивна.
Чашечка кофе• 21 мая 2023
Номер називається ’Пісня українським героям’. З чого проблема? Подивіться повністю, а потім накидуєте, якщо є за що
Stefaniya K.• 21 мая 2023
мне они не нравились и не смотрела никогда.я триллеры и ужасы люблю.но фото нашего Героя-не надо было ,наверное,хотя я не знаю,там ,наверное,минута памяти ,скорбь.просто не смотрела.
Чашечка кофе• 21 мая 2023
Ответ длячир
Дайте, пожалуйста, ссылку. Не могу найти именно это.
Вчорашній концерт є на ютубі. По тайм кодах у самий кінець
Stefaniya K.• 21 мая 2023
Ответ дляЧашечка кофе
ясно.тогда норм.