Додаю фото анонсу нового випуску кварталівського контенту на каналі Г+Г.
Як вам?
Їм ще лишилось заспівати "пливе кача" в стилі ацца-дріцца-гоццаца...
Прошу не писати в стилі "не дивіться, ніхто його не дивиться...", я і так його не дивилась. Це вже сьогодні побачила обговорення...
А хтось був глядачемм у залі на момент запису шоу. І канал все ще має достатню аудиторію, якій скормлюють подібне лайно.
Мені цікаво, як можна до такого опускатися? Що розважального в скріні передсмертного фото?
І чи є ще якась різниця між раша тв і нашим тв?
Як вам?
Stefaniya K.• 21 мая 2023
квартал донатит на армию и с квартала есть парни воюют тоже.меня больше раздражают некоторые соседи и знакомые.доллары в мешках и ни копейки не задонатили.фуу противно.перестала общаться
Stefaniya K.• 21 мая 2023
Ответ дляОленёнок
Не смотрю этот шлак очень давно. А сейчас их сытые рожи вызывают отвращение. Твари
у меня тоже мордяка сытая пухлая .то мне повесится?на диету села
Оксана-004e• 21 мая 2023
Ответ дляОленёнок
Я с вами
Элли Иванова• 21 мая 2023
Вот все пишут про контекст. А я не понимаю - при чем тут вообще контекст? Использовать горе для пиара, для шоу - это дно и мерзость. В любом контексте.
Нісенітниця• 21 мая 2023
А вы всегда делаете выводы по одной фотографии?
Это была финальная песня о подвиге неизвестных героев с благодарностью.
Абсолютный нормальный адекватный лирический номер, никакого гоп-цаца.
Нісенітниця• 21 мая 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Вы считаете, что вся музыка и творчество на военную тему, от танцев с автоматами и до Пинк Флойд - это пиар?
Или только Квартал?
TANYA 0 0 0 0• 21 мая 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Тут разгоняли зраду перед їх концертом на 8 березня. Але по факту на концерті були наші бійці, дуже багато дівчат і всі вони з великим задоволенням відпочивали і сміялися. Перегляньте, автор, хоч кусочок того шоу.
Я не хочу заперечувати, але 95 на цьому дуже ставлять акцент. Дуже багато крупних планів де сидять глядачі. І так було завжди, раніше політиків показували в залі, Луценка, Яценюка.
TANYA 0 0 0 0• 21 мая 2023
Ответ дляНісенітниця
Ліричний номер у розважальному шоу. Спочатку поржали, а потім поплакали. Я рахую, все одно, не доцільно у вечірньому розважальному шоу торкатись таких тем. Цікаво чи родина героя дала на згоду на використання картини фото.
Ответ дляПлету з бісеру
Думаю, що в контексті треба дивитися. Мабуть, заспівали якусь пісню, що підіймає дух або присвячена Героям, вони ж там наче тепер не тільки одні шутейкі шутять. Трохи бачила на Новий рік їх шоу, то так здалося. Дізель-шоу теж гастролює по країні.
Так-то в цілому там юмор бидлотський, нема сумніву, але хай вже люди хоч таке подивляться для розрядки трохи. Не все ж один марафон дивитись - то взагалі можна з розуму зійти...
Можливо і так.
Я ж написала, що не бачила шоу. Але і питала я не про шоу і якийсь окремий номер, а про анонс/ рекламу з використанням зображення Відомого Героя.
Це реклама їх продукту.
Ответ дляЭлли Иванова
Дякую.
Ви вдало доповнили мої сумніви.
Я чомусь вревнена, що у родичів цього загиблого Героя не питали дозволу на використання зображення їх родича.
Просто зрубали грошей на їх горі
Ви вдало доповнили мої сумніви.
Просто зрубали грошей на їх горі
Ответ дляНісенітниця
Я запостила не номер, а рекламу шоу.
Ви відрізняєте ці речі?
Нісенітниця• 21 мая 2023
Ответ дляMetelitsa
Я запостила не номер, а рекламу шоу.
Ви відрізняєте ці речі?
Реклама шоу - это видеоролик. А у вас скришот с ролика, один кадр
Ви відрізняєте ці речі?