Малая еще та• 21 мая 2023

Порадьте якісну валізу

Потрібна валіза для підлітка середнього розміру з якісною фурнітурою.
Вдома є великі american tourister, невбиваємі. Та офлайн магазин у нашому місті, де купували зараз не працює.
Эскиз бесконечности• 21 мая 2023
Українське Dolly

АнтиТанкист• 21 мая 2023
Я американ турист купувала на оф сайті,в мене тканинні-нормальні.Ще докупила вітчен,пластик-ще нікуди з ними не їздила.
Чили• 21 мая 2023
чемоданы Wings, покупала здесь на кидстаффе
легкие и удобные
#Пойду_кгадалке• 21 мая 2023
Ответ дляЧили
легкие и удобные
У вас полипропилен или поликарбонат?Присматриваю для себя.
автор Малая еще та • 21 мая 2023
Ответ дляЧили
легкие и удобные
Вже їздили з ними? Мені важливо, щоб замки були якісні і міцні. Підліток буде їх смикати, боюся щоб не лишився без валізи у поїздці і не віз речі у пакетах)))
АнтиТроль• 21 мая 2023
Купила Wings, прочный, не промокли вещи во время дождя, нет защиты по замку, не советую.
Samsonite хорошие.
Тирамісу на терасі• 21 мая 2023
Delsey, ткань
Чили• 21 мая 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Матеріал - ударостійкий, морозостійкий та високоміцний пластик - полікарбонат 80% та АБС пластик 20%