Наизнанку• 21 мая 2023

Розацеа (папули) дерматолог Київ

В мене розацеа (папуло-пустульозна форма), користують солантрою та недешевою косметикою. Проте, кожного дня з’являються папули, від солантри взагалі не бачу ефекту.

колись елідел за місяць використання зробив мені чисту шкіру. Порадьте, будь ласка, дерматолога, хто лікує розацеа. Бо більше півроку використовую солантру і результату 0, мій лікар каже ще чекати.
Швидкоруч• 21 мая 2023
Добробут на Оболони,но я тоже пользуюсь солантрой и биодерма,ничего нового,сейчас лазер прохожу
Дама с собачкой• 21 мая 2023
послухаю. А дієта є?
автор Наизнанку • 21 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
послухаю. А дієта є?
У мене й так ЗОЖ по життю, але сам лікар не казав за обмеження. Почервоніння мене менш турбують, лише папули…