ЗдесяЯ• 21 мая 2023

Висипання над верхньою губою, прошу поради.

Дівчатка, висипання ще з грудня, то більше то менше, були ще і навколо очей. Зверталась до двох дерматологів - сказали алергічний дерматит. Ентеросгель, ніксар або л-цет і тримістин мазь. Прошла курс з ніксаром, симптоми зникли і знову через тиждень - два з´явились, але навколо очей вже немає.. Із можливих алергенів - курка, або вівсянка (стала їх значно частіше їсти ще з літа. Курку виключила, пройшла курс з л - цет - 0 результу. Невже вівсянка? Можливо були подібні симптоми у вас, можливо тут є дерматолог
Інших нових засобів догляду чи прання не було. Алергопроби зробити зараз не маю можливості.
ОхиИВздохи• 21 мая 2023
Это какая то беда, у меня с поздней осени сыпь не проходит, у подруги тоже.
Я и чистила и пила разное и мазала, переходит на другую зону, но не исчезает.

КонФФетОшка• 21 мая 2023
Почитайте про періоральний дерматит
Мені допомогли тільки антибіотики
автор ЗдесяЯ • 21 мая 2023
Ответ дляОхиИВздохи
От і у мене, мабуть, з пізньої осені.
Я збільшила кількість курячого філе - щоб добрати норму білку бо займаюсь силовими. Ще, думала на вітамінний комплекс - не п´ю давно.
автор ЗдесяЯ • 21 мая 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Почитайте про періоральний дерматит
Мені допомогли тільки антибіотики
Дякую, почитаю.
ОхиИВздохи• 21 мая 2023
Ответ дляЗдесяЯ
От і у мене, мабуть, з пізньої осені.
Я не ем курицу практически. Телятину в основном и рыбу.
автор ЗдесяЯ • 21 мая 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Подивилась відео про преоральний дерматит - у мене схожі симптоми. Часто його викликає зубна паста зі фтором
ОхиИВздохи• 21 мая 2023
Ответ дляЗдесяЯ
А под глазом и на переносице?
Это похоже на розацеа, их часто путают. Но почему сейчас? Может что то с водой, воздухом?

автор ЗдесяЯ • 21 мая 2023
Ответ дляОхиИВздохи
А под глазом и на переносице?
Не знаю, в коментарях до відео і у відео зазначали що і у них навколо очей було. Причин дуже багато може бути.
Як мінімум - користуватимусь пастою без фтору.
автор ЗдесяЯ • 21 мая 2023
Ответ дляОхиИВздохи
А под глазом и на переносице?
Доречі, навколо очей у мене зуділо більше ніж під носом.
ОхиИВздохи• 21 мая 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Купила лосьен с азелоиновой кислотой, 3 дня тестирую, вроде хороший, очаги успокаиваются