Локшина на вухах• 21 мая 2023

Зуби в дитини до 1 року - незріла емаль, руйнування каріесом - чому??? Фото

Хтось реально може назвати причину цього стану? Чому так із зубчиками відбувається

Ніяких солодощів, компотів та соків
Лише чиста вода
Гв, ніяких сосок та бутилок
Майже відразу як виріс зубчик почав зїдати каріес((( яому так? В старшої дитини такого не було, перший полікований зуб в 6 років
Майор Медуза• 21 мая 2023
Погано чистите на жаль... І генетика є різна є, хтось взагалі не чистить а зуби як у коня. В нашого теж молочні просувалися, після того як полікували майже на 30 тис - чистимо йому самі (сказали до 7 років батьки треба щоб) і пастою правильною з необхідною кількістю фтору, і флосами, і монопучковою щіткою, і два рази в день. Після лікування пройшло 4 роки, нового карієсу нема, і на зубах які прорізалися після того теж не з´явився. Зараз регуляторно що 5-6 міс відвідуємо стоматолога для огляду і чистки
интайм_не_предлагать• 21 мая 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
У мене така ж ситуація
В мене зуби паршиві
В чоловіка супер
Свекруха каже шо причина в тому що дитина погано їсть таорог
Їсти кальцій треба, спробуйте твердий сир давати чи терти та присипати їжу, там ще більше кальцію. Але причина не в цьому точно
Перша на селі• 21 мая 2023
Робили ремінералізацію і фторували. Раджу. Зуби в результаті все ж таки погані молочні, але процес призупинили.
И_В_офигительных_штанах• 21 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Я схильна думати що це більше генетика
Вы правильно думаете.
И_В_офигительных_штанах• 21 мая 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Може бути причина що в 6 міс в дитини була кишечна інфекція?
Закладка зачатков как молочных, так и постоянных зубов происходит внутриутробно, то есть во время беременности. При чем тут инфекция?
И_В_офигительных_штанах• 21 мая 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
У мене така ж ситуація
В мене зуби паршиві
В чоловіка супер
Творог тут при чем?!?.... В твороге что есть для зубов? Ровным счётом ничего и ещё чуть-чуть.
И_В_офигительных_штанах• 21 мая 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Чушь не пишите. В твороге и твёрдом сыре его мизер, кальций уходит в сыроватку.Уже бы пора такую элементарщину знать.
интайм_не_предлагать• 21 мая 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Чушь не рассказывайте, умная вы наша. Вы лаборант пищевой продукции? Даю первую попавшуюся таблицу. Учите матчасть
И_В_офигительных_штанах• 21 мая 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
уясть, таблицу следом.
sky-labs• 22 мая 2023
Ответ дляАнонимушка
у знакомой сын с такой же проблемой
в 3 года под наркозом все лечили, посеребрили, вырвали что совсем плохое было.
так они и мучаются с теми зубами, ему уже 8.
Если мы ходим раз в год просто на проверку, то они чуть ли не каждый месяц на лечение.
это генетика
Это неработающая слюна, а не генетика.
С любой генетикой зубы будут идеальными если слюна имеет правильный состав.
sky-labs• 22 мая 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Кишечная инфекция имела место из-за неправильного баланса микробиома. После перенесенной инфекции он так и остался неправильным, с перекосом в сторону патогенов.