Девальвация• 22 мая 2023
Якщо я вам дам 1 рік часу. Протягом цього року
Я буду оплачувати житло, комунальні, все все і вас нічого не буде хвилювати. Але умова така: ви повинні щось розвинути своє . Ви зможете щось зробити з цим? Ну вдома готування і прибирання то на вас , само собою. Просто цікаво почути думку.
Хлопаю ресницами• 22 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Вибачте і на який дохід ви вийшли?
Невозможно выйти на какой-то доход без стартового капитала, а у той девушки уходили деньги на стартовый капитал. С нуля невозможно что-то сделать, ваш знакомый сказочный долба*б, верит в сказки
Холодная каша• 22 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Вибачте і на який дохід ви вийшли?
Доходы упали с войной. Но сейчас с одного дела имею +- 1500 условных. С другого дела 2500-3000 условных. До 24.02 было больше.
Все питаю зарання• 22 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Боже люди не сприймайте це як пропозицію. Це просто питання !
На що хто і як зміг вийти фінансово якщо його б нічого не цікавило протягом року в плані оплати житла і їжі
У вас був колись бізнес, просто цікаво) Є ж ще багато факторів, які впливають на розвиток бізнесу, в тому числі і внутрішня неготовність людини і завищені сподівання і зверхність, коли здається - та шо там робити, раз два і все, а на ділі все дуже інакше.
Готова до другої• 22 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Нема чоловіка
І не в тому суть) але сьогодні почула від знайомого який сказав якщо жінці все оплачують житло їжу комуналку то вона вдома вже за рік може сама стати чуть не мільйонером з такою підтримкою
Без коштів? Смішно. Мільйонером яким чином? Щоб справа принесла якийсь дохід потрібно вкласти кошти і не малі. Для опанування потрібних знань, для оренди приміщення, якщо кав´ярня банально, свій магазин, салон. Я не експерт, якщо що. Ну і звичайно, що не всі люди можуть із гімна зробити пулю (вибачте за вислів). Мені здається потрібен певний характер, пробивний можливо, віра в свої сили, комунікабельність скоріше за все в багато ідей, які принесуть дохід. Ну і без конкуренції ніяк. Я так розумію, що чоловік в житті не багато досягнув і шукає виправдання якесь.
Хлопаю ресницами• 22 мая 2023
Ответ дляХолодная каша
Грн? У.е.?
Дали полный бан• 22 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Так это совершенно другое. Думаю, если человек, например, классно шьет, у нее есть заказы, то и ателье свое можно открыть.
Вы в детстве ’Просто Марию’ смотрели? :)))
Дама_с_коготками• 22 мая 2023
Ответ дляДевальвация
На який заробіток ви зможете вийти, ?
Схоже на умови, в яких я зараз. Так, не «дали», але сама виділила суму яка на рік покриває житло, комунальні, та основні потреби. Це дало змогу не працювати в «корпорації», де працювала раніше, а почати розвивати свою справу зібравши команду. Ну і плюс ще підключитися до одного стартапу, в якості керівника напрямку.
На сьогодні пройшло 9 місяців, «політ нормальний». :)
Украиночка• 22 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Так я і сприймаю, як просто питання. Теоретичне. Якщо я можу оплатити своє помешкання, то на розвиток точно, знайду. Хоча, чого в майбутньому часі, - я вже це роблю. Я постійно розвиваюся.
Дали полный бан• 22 мая 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
На онлифанс таки можно)) именно с нуля, хотя сиси должны быть не ноль))))
ХтоЯкщоНеЯ• 22 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
Я не помню в своем детстве никаких Марио 🤷🏻♀️
пу_пугренчик• 22 мая 2023
Щоб розвинути своє, треба гроші вкласти, хоч мінімальний капітал (для перукаря - інструменти; для кондитера - інструмент + інгредієнти; для приватної школи - приміщення + персонал). Якщо з нуля, то згадати, яка освіта і йти працювати на когось (але про шалені гроші одразу не йдеться). Ну як є знання, то репетитором. Щось своє та щоб одразу великі гроші - це не про звичайних людей. Знайома з нуля салон краси відкрила (але потім виявилося, нуль був не нуль, гроші на сам салон дали родичі, вона завершила курси манікюру, це також час, була і хазяйкою і власницею; зуміла все організувати, і це був великий труд, пропадала на роботі, але фінанси для старту треба).
Дали полный бан• 22 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Мария. Шила сама на машинке. Шила хорошо. Потом клиенты потом богатые клиенты. Потом мужина-спонсор-друг. Потом своя фабрика. Потом она уже лучший дизайнер страны. И в Париж на собственный показ)))
Краткое содержание двухсот серий)))
Плету интриги• 22 мая 2023
Год очень мало,я сейчас получаю новое образование не в Украине ,учится ещё минимум 2 года,но может есть какие-то здесь бизнес-вумен с суперэнергией и идеями?) У меня в жизни все через долгий и ежедневный труд, без чудес,талантов нет,есть упорство)
Все питаю зарання• 22 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
Краткое содержание двухсот серий)))
Прям как Шанель)
ХтоЯкщоНеЯ• 22 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
Краткое содержание двухсот серий)))
Это какого года сериал? 😂
Но да, в этом и загвоздка. Если ты ничего не умеешь, то даже, если год тебя будут обеспечивать ничего не изменится, а если ты в чем-то профессионал, то и без обеспечения сам справишься.
Дали полный бан• 22 мая 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Прям как Шанель)
неужели я одна это помню, я не могу быть такой древней, девочки, вы что)))
Забобонний фрукт• 22 мая 2023
Ответ дляДевальвация
На який заробіток ви зможете вийти, ?
Людині якщо щось дають просто так, ніфіга вона розвинути не може, бо розвиток це вихід із зони комфорту. В мене все було і я мову не вчила лінь, а прийшлось то я за пів року на інгліші досить добре защебетала, магазин зараз на маркетплейсі відкриваю, таргет вивчаю, працюю на двох роботах
ХтоЯкщоНеЯ• 22 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
Краткое содержание двухсот серий)))
Я прочитала «Просто Марио»😂
Но и Марию не помню
Кружите меня,кружите• 22 мая 2023
Я зараз так живу. Вчу англійську тільки, дуже сильно заважає депресія, голова погано працює, з памʼяттю трабли. Результати є, звісно, але мені завжди здавалось, що за рік можна мову дуже добре вивчити, якщо її вчити постійно.
Все питаю зарання• 22 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
Я пам’ятаю лише назву)
Дама с заначкой• 22 мая 2023
А зачем мне мудди,которому я что то должна буду?))на хавку и коммуналку я и сама заработать могу,нафиг такой мужик мне,который у меня сидеть будет,еще и жрачку ему готовить?
ХтоЯкщоНеЯ• 22 мая 2023
А вообще, автор, сама готова обеспечивать мужчину год, если он за этот год организует бизнес и выйдет на хороший доход 😂
Викачую яйцями• 22 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я прочитала «Просто Марио»😂
Но и Марию не помню
Это Вы ещё очень молоды для большинства трафика на этом форуме
ХтоЯкщоНеЯ• 22 мая 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Да, я посмотрела, сериал 89 года, я тогда еще не родилась даже
Губи до вух• 22 мая 2023
Если б кто-то занимался моими детьми полноценно, а еще взял на себя быт полностью, то я не то, что что то свое разовью - я горы сверну)))) а оплачивать жилье и коммуналку - пф, мелочи по сравнению с этим)