Девальвация• 22 мая 2023

Якщо я вам дам 1 рік часу. Протягом цього року

Я буду оплачувати житло, комунальні, все все і вас нічого не буде хвилювати. Але умова така: ви повинні щось розвинути своє . Ви зможете щось зробити з цим? Ну вдома готування і прибирання то на вас , само собою. Просто цікаво почути думку.
Грибной_Дождик• 22 мая 2023
Ответ дляTammy21
Вам не потрібен коуч. Вам потрібна відпустка від роботи. Так, дім, готування, дитина -- це повноцінна робота.
Ваш чоловік, доки ви його кружляли зміг розвиватися, у вас просто не має не це ресурсу.
Напевно так і є..
Бо на морі (до війни), енергія була

Місячне Сяйво• 22 мая 2023
Ответ дляДевальвация
На який заробіток ви зможете вийти, ?
Я можу.
Планую вийти на 60 тис мінімум.
Зараз найбільше стопорить саме витрати на такі побутові і харчування.
Але потрохи все ж іду до мети.
Місячне Сяйво• 22 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
В тому і проблема, що все оплачують, а розвинути своє німого не можу, не знаю що хочу
Це тому,що вам все оплачують))
Треба б було самій-прийшлось би крутитись.
З свого досвіду знаю.
Veronikca• 22 мая 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
А мене так чоловік забеспечує, дім і готування на мені ще дитина на мені. Навіть стартовий капітал дав, магазин відкрив, а я все просрала…
Люблю нічого не робити, на советчиці зависнути і пів дня просидіти а буває і день як учора.
Але гроші чоловіка на себе трачу. Тепер думаю як реанімувати то все і хоч трохи розспродати завали залишків.
А, ще і порядка нема, в деяких кімнатах є але не супер, з періодичними, регулярними срачами, їсти готую банальщину. Думаєте над зовнішністю може хоч парюсь?
Спорт там, супер- догляд, але і це ні. Від постійного лежання на дивані і сутула, і лице пливе і целюліт жахливий і + 10 кг.
Життя йде, біжить.. а я отаке.
Чоловік за весь час розвинувся, його замовленя у всій Європі…
А я ..
іноземну мову не вивчила, книг ну пару почитала папу за рік..
чоловік ні слова не каже, не пилить.
Але, дівчата, я настільки незадоволена життям і собою що капець!
Якби я хоч 3 години в день виділяла на роботу, я б заробляля 15-20 тис грн. 6 годин відповідно більше. А я НЕ працюю. Раз чи два в місяць сяду попрацюю.
А це 3-5 тисяч в місяць.. гривень звичайно.

І тут головне:
Я не відчуваю себе відпочившою, навпаки, я відчуваю себе вигорілою, загнаною, втомленою. Хочеться спати. Нема сил, енергії. Життям незадоволена
Мені потрібен якийсь коуч і наставник.
Потрібно братися за своє життя
Інша жінка на моєму місці звернула б гори
Ну, так начинайте работать над собой. Никогда не поздно. Проверьте гормоны женские, щитовидку, кортизол, инсулин. Если все нормально, но планирование - есть масса видео и книг на эту тему. Учитесь организованности.
Місячне Сяйво• 22 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Нема чоловіка
І не в тому суть) але сьогодні почула від знайомого який сказав якщо жінці все оплачують житло їжу комуналку то вона вдома вже за рік може сама стати чуть не мільйонером з такою підтримкою
Різні жінки.
Я рік тому мала бізнес.
Чоловік сильно постарався,щоб я його втратила.
І з січня я залишилась без роботи.
Четверо дітей.
Він то вже і сам побачив,що зробив проблему.
Бо сам тепер забезпечити не може.
Але до мене прийшло розуміння,що розраховувати треба тільки на себе.
Зараз стараюсь розвинутись у трьох) сферах.
У березні була без копійки.
Зараз за місяць заробила близько 9 тис.
І йду далі-не здамся.
Нехай щастить• 22 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Я можу.
Планую вийти на 60 тис мінімум.
Але потрохи все ж іду до мети.
А чим займаєтесь якщо не секрет?
Місячне Сяйво• 22 мая 2023
Ответ дляНехай щастить
А чим займаєтесь якщо не секрет?
Масаж-давно хотіла і розуміла моє.
Осінню ніби відчувала біду.
Оплатила курси,почала потрохи навчатись+ депіляція.
На цей тиждень-щодня по три масажі,які вже взяли по курсу.
Плюс кондитерка-завжди любила щось пекти,курси пройшла поки 6 місяців з молодшою працювала онлайн з дому.
Тепер пригодились.
Не багато приносить але коли ти без грошей це все ж +.
І головне було не сидіти і не чекати.
Я ходила і сама пропонувала у кафешки.
На тиждень приносить 1500 приблизно.
Ну і нумерологія-останнє,що вспіла проплатити з залишків доходу з бізнесу.
Це коли є вільна годинка,беру одне замовлення і розраховую.
Зараз поки ще без диплому-200 грн.
Але знаю,що можу більше.
І дійду до того.

Місячне Сяйво• 22 мая 2023
Знаю зараз напишуть не можна розкидуватись у різних напрямках.
Але мені це все реально цікаво і подобається.
І зрозуміла,що краще знати більше і вміти заробляти.
Вже переконалась для себе,що в одному напрямку заробляти-може бути провально.
Нехай щастить• 22 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Масаж-давно хотіла і розуміла моє.
Осінню ніби відчувала біду.
Тепер пригодились.
І головне було не сидіти і не чекати.
Я ходила і сама пропонувала у кафешки.
На тиждень приносить 1500 приблизно.
Зараз поки ще без диплому-200 грн.
Але знаю,що можу більше.
І дійду до того.
Ви молодець)Головне не збавляти темп бо тоді можна втратити запал!
А кондитерку продаєте через соц мережі?
Місячне Сяйво• 22 мая 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Життя йде, біжить.. а я отаке.
А я ..
чоловік ні слова не каже, не пилить.

І тут головне:
Мені потрібен якийсь коуч і наставник.
Потрібно братися за своє життя
Міняємось чоловіками?))
З моїм у вас не буде вибору)
На мені четверо дітей.
Молодшій 2.6.
А вам просто треба себе організувати не втрачайте своє життя і можливості.
Місячне Сяйво• 22 мая 2023
Ответ дляНехай щастить
А кондитерку продаєте через соц мережі?
Соцмережі і знайомства допомогли.
Хоча саме інсті більшість мене і знає)
Все возможно• 22 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
Неможливо вивчити до досконалостi.
Ок, не до досконалості, а до proficiency. Просто чому не направити сили в одне русло, а не всього потроху - я просто питаю, мені дійсно цікаво.
Місячне Сяйво• 22 мая 2023
Ответ дляВсе возможно
Питання не мені.
Одне русло не завжди приносить стабільний дохід.
_MadonnA_• 22 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Нема чоловіка
А вы часто с дураками общаетесь ?
lekon-lekon• 22 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Нема чоловіка
Наврядчи, це потрібна сильна мотивація. Більше всього досягають ті, хто в чомусь обмежений, або багато потребує.
Пишущаяся• 22 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Боже люди не сприймайте це як пропозицію. Це просто питання !
На що хто і як зміг вийти фінансово якщо його б нічого не цікавило протягом року в плані оплати житла і їжі
У меня был такой год, начиная с мая 2022 и по сегодня. И что? И ничего… думала, что буду созидать, а получилось только прокрастинировать 🤦‍♀️
В марте этого года начала курс ИТ проходить. Все очень сложно, но может следующий год пройдет лучше ☺️
Грибной_Дождик• 22 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Міняємось чоловіками?))
З моїм у вас не буде вибору)
На мені четверо дітей.
Молодшій 2.6.
Ой, дякую!
Ви праві! Я це усвідомлюю)
Цей місяць почала трохи з мертвої точки все зсувати) але так повільно
Місячне Сяйво• 22 мая 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Ой, дякую!
Ви праві! Я це усвідомлюю)
Молодчинка!
У вас все вийде-головне вірити в себе,ну і не сидіти і чекати чуда😉
Грибной_Дождик• 22 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Молодчинка!

nell• 22 мая 2023
на якийсь свій бізнес в мене кризис думок. я з Хмельницького, тут стільки всього продається, що аж занадто, а виробництво в нинішніх умовах дуже великий ризик і матеріальні вкладення, до того ж ринок нині так собі, щоб починати.
якби в мене був стабільний пасивний дохід все життя, я б займалась собою і дітьми, а роботу вибрала просто для задоволення
Organic• 22 мая 2023
Я б створила портал для вивчення англійської для дітей. З інтерактивними завданнями, піснями, відео, завданнями для друку і різними цікавими активностями. Через роботу руки не доходять)
Вишиванка• 22 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Ні я не пʼяна. З чого такі питання?
Ви в Німеччині, 24 параграф, і просите накидати вам ідей стартапів?
І тут халяву хочете?
avlebed• 22 мая 2023
Автор, было несколько таких проектов с разным успехом, когда людям давали деньги и они развивались, один был на 1+1.
Что касается меня, у меня сейчас вроде бы так все, муж обеспечивает полностью, но 3 детей, младшему 2 и все полностью на мне, помощи практически нет.
Понимаю, что мое время сейчас, но пока нет ни сил, ни понимания, как это все организовать так, чтобы не перегореть полностью, семья не сильно страдала, но и я не плакала потом, что упустила золотые годы.
Начала с налаживания здоровья и психотерапии, пользу пока....
Личный доход все ещё только детские
Капитанша• 22 мая 2023
Ответ дляПлету интриги
Год очень мало,я сейчас получаю новое образование не в Украине ,учится ещё минимум 2 года,но может есть какие-то здесь бизнес-вумен с суперэнергией и идеями?) У меня в жизни все через долгий и ежедневный труд, без чудес,талантов нет,есть упорство)
Можна поцікавитися яке, в якій країні і мова яка?
Капитанша• 22 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
неужели я одна это помню, я не могу быть такой древней, девочки, вы что)))
https://youtu.be/PhMsGBfNTC8
Я теж памятаю
Капитанша• 22 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Масаж-давно хотіла і розуміла моє.
Осінню ніби відчувала біду.
Тепер пригодились.
І головне було не сидіти і не чекати.
Я ходила і сама пропонувала у кафешки.
На тиждень приносить 1500 приблизно.
Зараз поки ще без диплому-200 грн.
Але знаю,що можу більше.
І дійду до того.
Що таке нумерологія і що значить розраховуєте простими словами? Що з тим розрахунком робити?
Иванка Бур• 22 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Це тому,що вам все оплачують))
З свого досвіду знаю.
Можливо і так
Плету интриги• 22 мая 2023
Ответ дляКапитанша
Ирландия.
tarveldy• 22 мая 2023
те що по моїй сфері - ні , ну може 0
tarveldy• 22 мая 2023
хоча... якщо трохи поступитися, але-але , я собі дала 6 років