Миллениалка• 22 мая 2023

Це схоже на укус кліща? В мене паніка(((

Їхати в інфекційну?
Фокус-Покус• 22 мая 2023
Це на укус кліща не схоже. Кліщ вгризається в шкіру, там би була помітна ранка в місці укусу. Мошка якась скоріше всього
Крижана бурулька• 22 мая 2023
Ответ дляПампушОК
Якщо кліщ вкусив, то малоймовірно, щоб він сам відпав.
Відпадають, коли нап´ються, у мене в сина в голові був, а потім малий приносе і каже, що він по голові лазив, уже товстезний і наїдений. Ще й хворий той кліщ, паразит, виявився.
Мстящий за Зайца• 22 мая 2023
Ответ дляКрижана бурулька
А дитина як? Ви кліща на аналіз здавали?
Малая Налегке• 22 мая 2023
дуже схоже на еритему після кліща. раджу не чекати. якщо еритема збільшується,то це 500% лаймова еритема. якщо кусає німфа,то вона не завжди чіпляється і не завжди її видно. тому коли кусає німфа чи взагалі маля- то більшість і не бачить.
я вважаю,що це лайм. не чекати,йти до інфекціоніста. штука серйозна.я вже рік від лайму лікуюся. а починалося все з такої еритеми.думала,що мошка,алергія..а час втрачено.
ПампушОК• 22 мая 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Ужас. В мене дитину за головок теж кусав і був такого розміру, як пів нігтя на мізинці. Знімали в травмпункті. Потім цього кліща на аналіз здавали і через три тижні аналіз дитині. Кліщ виявився заразним, але по аналізам у доньки все ок.
Малая Налегке• 22 мая 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3334208
Крижана бурулька• 22 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Так здавали, він живий був. Син потім пив аугментин, інфекціоніст призначив і через 3 чи 4 тижні здавали сину аналізи на антитіла. Це був кошмар.
Крижана бурулька• 22 мая 2023
Ответ дляПампушОК
У нас у сина така ж ситуація. Добре що обійшлося, але ми антибіотик пили, бо лікар сказав, що якщо сам виліз, то він там сидів днів 5 в голові.
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Ходять до озера, в парк, де трави багато.
Ясно. Дякую
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляТворю чудеса
В прошлом году у меня тоже было пятно.Сходила к инфекционисту.Пролечилась и забыла.Слушайте доктора.
А що у вас було?
Anastasiya-Stasya• 22 мая 2023
Сейчас такие мошки. У малой, и у меня такие были укусы. В том году тоже были пару раз. Были у педиатра, выписала мазь. Само проходит через дня 4. Если мазать дня два. Чешется.
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляЖули-ули
Если чешется и есть точка укуса - вряд ли клещ, мошка или другое насекомое
Є точка укусу як пухірець
Творю чудеса• 22 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
А що у вас було?
Лайма (Боррелиоз)
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Як лікувались? Сподіваюсь все добре?
Крижана бурулька• 22 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
Як лікувались? Сподіваюсь все добре?
Так, все добре, тиждень пили антибіотик аугментин і через 3 тижні здали аналіз на антитіла до хвороби Лайма.
Малая Налегке• 22 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
Кліща не було. Просто сьогодні помітили пляму
50% людей не бачить кліща. і в мене кліща не було. а от еритема була. і в лікарні,куди мене поклали, у пацієнтів в 50-60% ніхто не бачив кліща. і це гірше,бо коли ти його знімаєш,то зрозуміло,а коли його нема,то думають на що завгодно,тільки не про лайм. на наявність кліща спиратися не треба. бо це не показник абсолютно. зі мною лежала жінка,еритема в діаметрі 30 см. кліща не бачитла,але її ваін вкусив. зав.відділенням сказала,що вкусила німфа.а вона часто кусає і не присмоктується. якщо ходили по городах,травах,кущах,то дуже може бути. я після укусу взагалі не ходжу до лісу,тим більше в травні,червні.ніяких пікніків,зараз навала кліщів. маю дачу,то кліщі по стінах лазять,як восени колорадські жуки.
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Дякую, почитаю
Бринзолетта• 22 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
Тобто вони присмокиуються тільки?
Они присасываются и место не красное абсолютно, не болит и не шечется. Как будто подрез и из него черная точка торчит.
Настасья Пицун• 22 мая 2023
Очень похоже
kuskus• 22 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Німфа нікого не може заразити, тому, що паразитів вона отримує від жертви, а німфа нікого ще не кусала, звідки у неї паразити?
Непереможна• 22 мая 2023
Зараз мошки нові зʼявились
Так кусають всіх (
І ось такі плями
На кліща коло рівне- і то не зразу
Девушка с коготками• 22 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Якби був кліщ, то ви б його помітили. Він сам відпадає лише коли крові нап‘ється. Зараження виникає, якщо кліщ присмоктаний більше 48 годин. Якщо зразу зняти, ризик мінімальний.
Чушь не 48 , а 24 часа
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляБринзолетта
Дівчата вище пишуть. Що просто кусає і ніхто їх не бачить.
Слобожаночка• 22 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
Тобто вони присмокиуються тільки?
Щоб залишився такий слід - так має присмоктатися.
І сам не відпаде, а якщо ненавмисне почувати і скинути його - то голова у шкірі залишиться.
Це НЕ укус кліща 100500%
Живу в лісі, з тими кліщами щоденно стикаюсь.
Слобожаночка• 22 мая 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Так. Навіть лікарка не зразу зрозуміла.
Дуже, дуже дивно!
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляСлобожаночка
Це НЕ укус кліща 100500%
Думки в темі розділились... звичайно що піду до лікаря. Але бачу досвід в кожного різпий
Слобожаночка• 22 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
Я вже педіатру теж вислала. Чекаю відповідь.
Але ж укус в центрі бачу
Комар може? Павук?
Пустощі-веселощі• 22 мая 2023
Ответ дляБринзолетта
Почитайте про болезнь Лайма, там как раз из такого ореола и разростается
Подтяжка• 22 мая 2023
Ответ дляkuskus
Не зовсім зрозуміло що ви лікували? Зазвичай укуси кліща взагалі не відчуваються, оскільки вони випускають в організм жертви анестезуючі речовини, кліщі випускають борелії та інших паразитів під час смоктання, а воно триває довго
Хворобу Лайма
Може і не кліщ вкусив, а мошка, як варіант.