Миллениалка• 22 мая 2023
Це схоже на укус кліща? В мене паніка(((
Їхати в інфекційну?
Біле пальто• 22 мая 2023
Ответ дляПез Году Неделя
якщо це свіжий укус то це алергія ерітема від укусу кліща розвивається повільно і пакої плями 100 відсотків зразу не буде.Перевірено.
Саме так нам лікар і пояснив. І ще від мошки всередині як волдирь з рідиною.
Україна понад усе!• 22 мая 2023
Ответ дляЛепешечка
эритема - это кольцо, а тут круг. Мошка это, комар, место просто очень чувствительное, тонкое.
100%
Миллениалка
• 22 мая 2023
Ответ дляЛепешечка
Александра333-0d63• 22 мая 2023
Ответ дляБіле пальто
Автор, нет это не укус клеща. На прошлой недели точно с таким ездили в больницу. Это мошкара. Сыну прописали мазь гормональную и таблетку от аллергии .
Тут пишут, что мошки тоже могут переносить болезнь Лайма
Білка в колесі• 22 мая 2023
Ответ дляПампушОК
Якщо кліщ вкусив, то малоймовірно, щоб він сам відпав.
Помиляетесь... вкусив не бачила ні коли ні хто.. зараз лікую лайм
Миллениалка
• 22 мая 2023
Ответ дляБіле пальто
Сама ця плямка бугриста.
Схоже на укус мошки. В мене в саду на полуниці завжди кусали в районі щіколотки. Це так виглядає сперше, дуже болить(наче то не 2мм вкусило, а щось розміром зі слона). Потім набряк великий і свербить так, що якщо б не боліло, я його мабудь розідрала. Нога набрякає до розмірів неймовірних. Приходилось пити ’Немісіл’ і гарна мазь ’Кремген’.
Після кліщів такого не буває. Бо і кліщі мене теж кусали(присмоктувались).
Миллениалка
• 22 мая 2023
Ответ дляАлександра333-0d63
Так, я читала. І це страшно.
Мстящий за Зайца• 22 мая 2023
Якби був кліщ, то ви б його помітили. Він сам відпадає лише коли крові нап‘ється. Зараження виникає, якщо кліщ присмоктаний більше 48 годин. Якщо зразу зняти, ризик мінімальний.
Миллениалка
• 22 мая 2023
Ответ дляБілка в колесі
Капец. А чому ви тоді здавала аналізи? Симптоматика була?
Миллениалка
• 22 мая 2023
Ответ дляLarisa111
Воно не болить. Просто трохи свербить
Миллениалка
• 22 мая 2023
Ответ дляkuskus
Отож, пишуть ТУТ, а більше ніде не бачу інформацію, якщо хтось знайде, кидайте-почитаємо
Я теж погуглила то не знайшла поки.
Білка в колесі• 22 мая 2023
я не здавала, спочатку було пятно червоно через тиждень перетворилось в эритрему з колом великим, інфекціоніст сказала не треба ніяких аналізів, це лайм
ГонУрова дівка• 22 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
Тобто він просто вкусив, не присмоктався?
Ви про кліщів щось взагалі знаєте?)
Мстящий за Зайца• 22 мая 2023
Ответ дляkuskus
В мене свекруха працювала в санепідемслужбі, то весною вони ловили лише кліщів, щоб здати на аналіз. Про мошки ніколи не казала.
Творю чудеса• 22 мая 2023
На консультацию к инфекционисту.Самим не пить таблетки и не мазать (’смажите’ картину).Анализы сразу ничего не покажут.Сдают на определенные сутки.Если Лайма-назначат антибиотики в таблетках.
С таким лучше не шутить.У запущенных случаев не очень хорошие последствия.
Миллениалка
• 22 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
А де вони їх ловлять?
Миллениалка
• 22 мая 2023
Ответ дляТворю чудеса
Я лише хлоргекседином протерла
ПампушОК• 22 мая 2023
Ответ дляБілка в колесі
Я написала малоймовірно. Тобто в більшості випадків кліщ буде на місці до його зняття.
Одужуйте.
Мстящий за Зайца• 22 мая 2023
Ответ дляkuskus
Наука не стоїть на місці
Ну вона два роки як на пенсії, навряд чи за цей час щось змінилося, особливо в державній установі.
Мстящий за Зайца• 22 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
А де вони їх ловлять?
Ходять до озера, в парк, де трави багато.
Творю чудеса• 22 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
Я лише хлоргекседином протерла
В прошлом году у меня тоже было пятно.Сходила к инфекционисту.Пролечилась и забыла.Слушайте доктора.
Білка в колесі• 22 мая 2023
Ответ дляПампушОК
Одужуйте.
Дякую, ще й доволі холодно було, завжди в колготках і спортивках була, як це вийшло крізь 2 одежини і навіть не побачити...- загадка.....усе життя на дачі живу і тут таке