13чудоСВЕТА• 22 мая 2023
23 роки це вже старуха??
Я хочу познайомитися з хлопцем, розповіла про це подрузі, вона каже що я вже стара як мир та на мене ніхто не подивиться. Я випала з цього, але трохи образилася.
Джавеліна• 22 мая 2023
Ответ дляНикита -3f4e
Моя бабушка в 26 лет вышла замуж, и ничего страшного
А это типа поздно? 🤣
Джавеліна• 22 мая 2023
Ответ для Shady lady
Я виходила в 25 заміж, і двоюрідна сестра відмовляла мене робити весілля з сукнею і тд, бо я вже «не першої свіжості, це для молодих». А інша сестра відмовилася бути дружкою бо їй аж 26. 😀
Я в 33 з дитиною виходила заміж з платтячком, фатою і все таке.
Так звучить, ніби ваша сестра ще в 19ст народилася
Shady lady• 22 мая 2023
Ответ дляДжавеліна
Та яка мене відмовляла, вийшла в 19
То для неї я застара була))
Їжак в панчохах• 22 мая 2023
Ответ дляДля драки
А псевдоподруге сколько годочков? 22?
15, наверное)))
Никита -3f4e• 22 мая 2023
Ответ дляДжавеліна
А это типа поздно? 🤣
Ну, для женщин же это уже страшно считается, но если автор переживает, что ей 23, то есть женщины, что и в более позднем возрасте находили дураков))
Дівчина заглядєніє• 22 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
30 скоро буде
Мда, ось вона, справжня жіноча ’дружба’. Коли мені було 16-ть, а подрузі 19-ть, я думала, що вона капець, яка ’стара вішалка’, але з віком погляди дуже змінюються. Комусь з трьома дітьми в ’закордонні’ нічого не заважає ’знайомитися з хлопцями’, а комусь в 23-и вже ’старість маячить’.
Пацелуйнитуда• 22 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
30 скоро буде
То значит скорее ей завидно, что вы ещё молодая, поэтому так говорит))
Виправлялочка• 22 мая 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Запомните, мужики молоды и в 40 и в 50 одинаково.
Да что там говорить. Если деньги есть, то и в 60
Запомните, если деньги есть, то и женщина молодая завидная невеста вплоть до смерти (прямо пропорционально имеющейся сумме)