ВільнаНазавжди• 22 мая 2023
Миючий пилосос в оренду. Які документи лишали?
Хочу взяти в оренду миючий пилосос, але переживаю, що просять паспортні дані. Я так розумію потрібно буде надати копію. Плюс везуть пилосос прямо під будинок і проводять інструктаж (певно, треба буде запрошувати додому?).
ВільнаНазавжди
• 22 мая 2023
Ответ дляМусик Пусик
Паспорт записывают в договор. Оставляют залог денег.
А копію/скрін паспорта обов’язково надавати ? Чи вони просто дані виписують ?
из_под_тишка• 22 мая 2023
паспорт нельзя сдавать в залог ни при каких условиях, это даже внутри книжечки написано
ВільнаНазавжди
• 22 мая 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Так, дякую. Але й копію не хочеться давати.
Вже б давно взяла той пилосос, лише момент з документами лякає. Хоча розумію, що орендодавцю теж потрібні гарантії
Мастер Пис• 22 мая 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Спитайте у того, хто дає в оренду.
Ворую вкусняшки• 22 мая 2023
Если в залог оставите полную стоимость, то можна без паспорта (у некоторых так)