Глубоководная селедка• 22 мая 2023
Помогите разобраться в подлинности духов по маркировке, пожалуйста!
Добрый вечер!
Хочу купить аромат Ganimed Marc-Antoine
Аромат очень нравиться, хочу купить с рук но переживаю что б на подделку не навраться..
Они из новых свежих ароматов ..
как разобраться по маркировке, помогите пожалуйста советчицы, которые разбираются!🙏
Можно ли доверять продавцу, который говорит что это оригинал?
Я не разбираюсь… человек тоже может думает что оригинал .. не подозревая об обратном..))
Хочу купить аромат Ganimed Marc-Antoine
Они из новых свежих ароматов ..
Борода• 22 мая 2023
Конечно с рук покупать, только с рук, ведь если говорят ,что оригинал,то так и есть, врать не будут)
ЯниЯ• 22 мая 2023
До речі, саме про цей аромат цікавилась на днях. Я в перший день його не відчуваю взагалі, або ж нагадує запах книжкового магазину. Вже на наступний день він розкривається і мені подобається.
Викупана• 22 мая 2023
На олх будьте обережні, там якийсь мошеннік у оригінальні флакони заливає шмурдяк. Є обговорення на кремчику
Глубоководная селедка
• 22 мая 2023
Розумію ризики, тому питаю хто по кодах тих може щось підскаже
Шальная коклетка• 22 мая 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
А яка ціна питання? Може не варто ризикувати, а купити в нормальному місті?
Викупана• 22 мая 2023
Ответ дляЯниЯ
Та ну Ганімед дуже яскравий аромат, він зразу потужний а не на другий день, 2-3 пшика вбиває все живе.
Викупана• 22 мая 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Тут є про вашого продавця
ЯниЯ• 23 мая 2023
Ответ дляВикупана
Я не заперечую, що він потужний. Тиждень в гардеробній пахне тільки ним. Але в перший день я його не чую зовсім.
ХвостПистолетом• 23 мая 2023
У Брокарді розливні сцяки продають за шалені кошти під виглядом оригиналу.
Привозили мені з Італії Chanel allure - картона коробка, велюровий чехол, металевий футляр в якому скляна колба з духами - все звісно брендоване (логотипи гравіровані).
Дивилась в Брокарді Chanel allure - дешева підробка, коробка не така, ніяких чехлів, футлярів, лише якась тупа скляна колба з якимось невнятним ароматом (логотипи неякісно надруковані).
В нас думаю взагалі немає оригиналів, розливають десь в Одесі всі ці аромати.
Нічний дожор• 08 июня 2023
Ответ дляБорода
100мл опасный обьем,именно его подделывают чаще всего
Ганімед та іншу дорогу і популярну нішу підробляють і в 30-ах і в тревелах