black-opium• 22 мая 2023

А где Хвилювалка?

Пишут, что дроны
Natalla_1988• 22 мая 2023
І в області теж

HelloKitty18• 22 мая 2023
Ну відбій так відбій
глазурька1• 22 мая 2023
Ответ дляBrita
фото
Цікаво, вперше в нашому місті сигнал відбою.
Klodia• 22 мая 2023
Ой, девочки, а мы уже в дрова-праздновали события в УБР. И ничего не боимся)
РойЛеля• 22 мая 2023
Щось мені здається, що відбій ненадовго.
Дай Бог помилятись
Байрактарочка• 22 мая 2023
Все, пісяти і спати. Тихої ночі нам всім!
Нехай мопеди і тривоги не роблять вам в житті погоди
глазурька1• 22 мая 2023
Ответ дляKlodia
Та тут не стільки страх, скільки лють, спати треба, а воно виє із-за тих виродків.

Наталія-Ната• 22 мая 2023
Значит ночка будет не спокойной? Как я не люблю просыпаться от этих «бууух»
Klodia• 22 мая 2023
Ответ дляглазурька1
Это да. Хотелось бы выспаться, так как завтра на пробежку по-любому, но эмоции от новостей распирают.
ElenaKovaleva• 22 мая 2023
Сирена була, але в Київ цифровий нема і в телеграмі не підтведжують.
То мабуть видихаємо поки що
Безникая• 22 мая 2023
это отмена или повторная тревога? киев цифровой пишет отмену, а у нас почему-то повторная тревога была
Forever_young• 22 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
Я вже у вікні Хоча напевно довго чекати
Зачем?сидеть у окна не самый лучший вариант,лучше в постели
rivara• 22 мая 2023
Ответ дляБезникая
Написали что повторно сработало но тревоги нет. Мол ориентируйтесь ещё на Киев цифровой и тд
AriZonA777• 22 мая 2023
Ответ дляOlenavs
Ой, вибачте((( я не хотіла бути жорстокою. Приходьте в гості - пригощу хоча краще не треба, бо фігурку можна спортити такими ’забавками’ на ніч
Дякую, яка там фігурка , ні як після карантину не прийду до тями і не схудну, так що котлетка то як антидепресант
dian4ik• 24 мая 2023
Тревога