Однозначно• 23 мая 2023
Когда я встречу свою судьбу и выйду замуж?
Однозначно
• 23 мая 2023
Ответ длямаминаБубочка
Уже встретили
Я не в отношениях уже два года. Недавно кто-то из советчиц предлагал всем разложить таро и сказал мне, что я уже с ним знакома, но он не уверен в своих силах, что я закрылась. Но я не знаю никого, кто бы мне нравился.
Не вмію заміряти• 23 мая 2023
Цієї зими. День буде не морозний, а з дощем, хоч і кінець грудня-початок січня. Потім, можливо, згадаєте оце прочитане тут і усміхнетеся, що все співпало)
Пластилин_Колец• 23 мая 2023
Ответ дляirina chizh
Встретите. Поездка никакая не намечается?
О, а можно вам написать?
Однозначно
• 23 мая 2023
Ответ дляirina chizh
Хочу в отпуск поехать в тур по Европе, а также хочу в горы - Говерла, Поп Иван и т.д. Это будет в поездке?
irina chizh• 23 мая 2023
Ответ дляОднозначно
Вот и дерзайте. Там ваше счастье.
неДоЖиру• 23 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Якщо можна, скажіть і мені, будь ласка, не щодо заміжжя) просто... чи стане мені краще, чи все так і залишиться, як є?
КротоТо• 23 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
А можна й мені подивитись, як складеться стосунки з моїм супругом, чи налагодимо стосунки? та взагалі особисте життя
Пластилин_Колец• 23 мая 2023
Ответ дляirina chizh
Вот и дерзайте. Там ваше счастье.
Написала в ЛС)
Не вмію заміряти• 23 мая 2023
Ответ длянеДоЖиру
Можна. Думаю, як правильно сформулювати. Постараюся. Ваша проблема -- не в самостності, а в пошуку себе. Простіше кажучи, нині вам самотньо з самою собою, навіть якщо поруч буде сильний чоловік, що готовий вирішити всі можливі проблеми. От тільки проблема -- в прийнятті і любові до себе. Треба переглянути минуле, стосунки з мамою. Оновити і очистити свідомість, підготувати себе до нового і щасливого майбутнього. Питання не в стосунках з чоловіками, а у ваших стосунках з собою самою. Поки ви не любите себе, ви не дозволите любити себе нікому іншому. Треба це міняти. Дуже треба.
Стигла полуниця• 23 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Можно пожалуйста и я спрошу. Он меня любил? Сейчас меня вспоминает?
Не вмію заміряти• 23 мая 2023
Ответ дляКротоТо
У вас вже все добре) Так бачу. Рутина і повсякденні турботи трохи замилюють ваше сприйняття реальності, але людина, що поруч з вами, досі дивиться на вас закоханими очима. Ви для нього ідеальна) Добре було б десь поїхати на відпочинок, лише удвох. Освіжіть ваші почуття, і купіть розпусну білизну -- повірте, це піде на користь вам обом)
неДоЖиру• 23 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Дякую за детальну відповідь!
Не вмію заміряти• 23 мая 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Вибачте за те, що напишу. Ні. В нього були можливості написати чи подзвонити. Це не ваша людина. Ваша -- нині далеко. Ви ще зустрінетеся.
Стигла полуниця• 23 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Спасибо большое. Встретимся не скоро? Мы ещё друг друга не знаем?
Однозначно
• 23 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Дякую).
Скажіть, це взимку зустріну вперше чи вже заміж вийду?
Не вмію заміряти• 23 мая 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Ви ще не знайомі, але він нагадує того, про кого ви колись мріяли і візуалізували (сподіваюся, що ви зрозумієте, про який образ я кажу). Він теж свого часу уявляв собі жінку, яку хотів би зустріти, образ співпадає. Інше завдання бути максимально гідною, ніжною, коректною завжди і в будь-якій ситуації, бо він може з´явитися в будь-який момент. Прошу не сприймати мої слова за якусь абсолютну істину, я завжди пишу лише про те, що відчуваю інтуїтивно. У вашому випадку -- це світло, радість, взаємний обмін думками, болем, пережити досвідом, майбутнє щастя. Він пережив багато болю і жаху, ви теж відчували проблеми в житті. Ви допоможете одне одному -- він зцілить вашу невпевненість в собі і допоможе відчути себе королевою поруч з ним, а ви допоможете йому забути про жахіття, які він пережив. Це ваша взаємна місія. Я так бачу.
Стигла полуниця• 23 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Спасибо большое
Не вмію заміряти• 23 мая 2023
Ответ дляОднозначно
Дякую).
Зустрінете вперше. Заміжжя річ формальна, коли відбудеться офіційне оформлення стосунків, я вам не може сказати -- чесно зізнаюся. Я ж не Нострадамус чи Ванга) Описую лише те, що відчуваю.
Карамбулкул• 23 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
И я спрошу, если можно:)
Как он ко мне относится? Были ли у него когда-то чувства ко мне?