Надежда наш компас• 23 мая 2023

Мами, хтось вагітнів але не набрав? З 80кг

До першої вагітності була 65 кг, коли родила і до 4 років вага постійно була 73-75. Після війни бахнула нерви і гормони, лікуюся по жіночому, циклу нормального немає, пʼю гормони. Вже 83. Сиджу на дефіциті калорій . Кг уже скинула. До війни планували дитину. Я і зараз хочу другу дитину. Але чим старша я стаю тим більше питань по здоровʼя. Чи є мами які при 80 кг вагітніли і нічого не набирали, і харчувалися дефіцитом?? Це реально?? Не хочу 100 важити, можливо краще схуднути до 70 і тільки тоді вагітніти?? Поділіться досвідом будь ласка
Мрію про пончик• 23 мая 2023
Забеременнела в 94, рожала 106, вышла с роддома 90
oboeva• 23 мая 2023
было две беременности,которые загоняли меня в минус после родов
Ро30BbIu_CJIoHuK• 23 мая 2023
Беременела с весом 85, рожала 92. С роддома пришла 80
А поговорить?• 23 мая 2023
Ответ дляМрію про пончик
Я точно также
Неваляшкина• 23 мая 2023
До беременности 74, на 9м месяце 84, 4 дня после родов 72,5.
Дефицита каллорий не было, просто ПП
Обстановщица• 23 мая 2023
Весила 100 кг (рост 176 см). На Дюкане сбросила до 75 кг.

Забеременела... может быть на фоне сброса веса, так как долго не могла.
От Дюкана пришлось отказаться, так как беременным нельзя не есть сахар.

Рожала - 95 кг.

Ребенок 3050 гр.
Борода• 23 мая 2023
Вагітніла 90,за перший семестр втратила 8 кг,на пологи йшла знову 90. Після лютого оксикозу після 15 тижнів набрала знову ті 8 кг. Но якось і не драла в три горла,як за першою дитиною.
Трохи злякана• 23 мая 2023
Дивлячись який у вас зріст. Я вагітніла на 78 кг- 175 зріст, другою дитиною. За вагітність набрала 9 кг. Але у мене був токсикоз перші 3 міс, я схудла на 4 кг, потім вже почала набирати. Обмежувала себе у мучному та солодкому. Худіти у вагітність дуже погано для дитини і для вас.
автор Надежда наш компас • 23 мая 2023
Ответ дляТрохи злякана
Трохи злякана• 23 мая 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Ви ж порахуйте, що вага дитини 3,5 кг, об’єм крові десь 2 літри додається, вага матки і можуть бути набряки невеликі. Тому вага до 10 кг піде після пологів. Ваша задача багато не жерти і рухатись.
Задолбулька• 23 мая 2023
Завагітніла 85 кг, йшла народжувати 88. З роддому вийшла 75 кг.
Кукарикуууууу• 23 мая 2023
Я двічі за вагітності не набирала нічого.
Перший раз завагітніла з вагою 74, йшла народжувати 74, вийшла з пологового 66.
Другий раз завагітніла з вагою 80.
Не обмежувала себе у їжі, їла, як звичайно, у мене не підвищувався апетит.
Але я сильно набираю під час ГВ.
Личко Невеличке• 23 мая 2023
Забеременела при 84 кг, рожала при весе 86 кг. Скинула 10 кг в 1 триместре при токсикозе, да и в принципе всю беременность ела только по чуть-чуть тушенное, варенное.