из желе я• 23 мая 2023
Посварились з сином. Кинув навчання.
Маю сина. 21 рік. Навчався в університеті на платному (факультет не з дешевих). Сплачувала кожен семестр. На 4 курсі у 5 семестрі його відрахували через те, що не з‘явився на іспитах. Розказав мені - обіцяв поновитись. З чоловіком засмутились, але повірили що закінчить. Але не зробив цього. Обманював, що поновився і сам собі «оплатив» семестр.
Дівчата, знаю що почнете кидати тапки, що син вже дорослий і має право вирішувати сам. Але мені образливо, що майже 4 роки я сплачувала навчання, він знав , що йде на дорогий факультет. І за крок до диплому - просто взяв і «забив».
Розказує, що він і без диплому справиться. Він продає кросівки , каже що «крутиться» і що в нього все гаразд.
Я розумію і підтримую усі його починання, але мені як матері образливо, що всі кошти викинуті марно. А ще образливіше через те, що він також це знає(((
Якби це сталось на 1 курсі - я б поставилась інакше. Ну але ж на 4!!! Коли стільки вкладено. Образливо і неприємно. Я не знаю як мені реагувати.
Люблю кетчуп• 23 мая 2023
Ответ дляМорковна
Так. Скоріш за все, він просто не очікував, що все серйозно. Сам обирав мови. Німецька йшла першою. Хоча він її вивчав тільки два роки у школі. До мов у нього здібності. Англійську спокійно сприймає на слух, може читати, говорити. Але на цьому і все. За рік, що він сидить вдома, жодного разу нічого не вивчав.
Захотів малювати. Купили професійний планшет. Щось інколи малює. Але не має якогось азарту, посидючості, цілеспрямованості. Схиляюсь до того, що він сам ще не визначився чого він хоче.
З мовами там не з алфавіту починають) хоча можуть писати для абітурієнтів, що мова вивчається з нуля. Скоріш за все було для нього тяжко, бо рівень був інший.
Поговоріть з ним,якщо у нього не втратилось бажання до мов, то запропонуйте курси для початку. А потім знову вступ, да і час ( той же рік) так швидко летить, що не замітить, поки буде ходити на курси. Зато при вступі буде впевненим вже!
Бажаю вашому сину правильного вибору, а вам терпіння! Все буде добре!!!!
ЛісАпетная• 23 мая 2023
4 курс, второй семестр - это последний семестр учебы для бакалавра?. Его в прошлом году выгнали?