Дорослі діти алкоголіків, як на вас вплинуло дитинство?
Твоя подружайка• 23 мая 2023
Дитинство лайно. Тривожність. Емоційна нестабільність.
До людей які випивають, чомусь одразу зневага. Навіть якщо це просто на застіллі
Просто каралева• 23 мая 2023
Папа был военный, пил сколько себя помню. Помню вечер, ждешь, какой прийдет. Смирный был, не буянил, спать ложился, меня любил, не обижал никогда, но я его так ненавидела пьяного и мне так стыдно было, что он пьет. Умер рано, мне было 19. Ненавижу пьяных, муж не пьет, сама могу выпить 1-2 бокала вина.
Шотуткоїться?• 23 мая 2023
Можу за родичів розказати. У сім´ї вживали мати і батько, батько замерз п´яний. Мать почала влаштовувати своє життя. У них двоє синів,одружились відразу після школи. Страший випиває, куре траву, зубів вже не було до 35 років, проблеми з жкт були операції. Менший одружився на дівчині із родини пиятиків. Вони вирішили, що в них буде інше життя, не п´ють обоє взагалі і палить покинули. Активно займаються вихованням сина. Дитина займається спортом, музикою, вступив в мед коледж. Живуть бідно, але душа в душу. Що я ще помітила, все життя вимагають з матері гроші. Обоє з сім´ями живуть у пгт, освіту не отримали, лише школа.
Дружная семейка• 23 мая 2023
Ответ дляТвоя подружайка
У чоловіка також
Я постійно йому кажу «не суди, в тебе також генетика. Життя така річ..»
Свекруха-алкоголік. Він з 6 років просив її не пити
А він не поже не судити, просто презирає всіх
СирОжино пирОжино• 23 мая 2023
Пьяных не перевариваю. Даже если в компании выпьют понемногу, чувствую себя неуютно, ухожу.
Безпринципова• 23 мая 2023
У меня в детстве никто не пил особо. Папа запил, когда мне было 25 лет. К сожалению, отвращения к алкоголю нет. Есть два примера, где с детства пила в одной семье мама, папы там вообще не было, и во второй мама, но папа был (не пьющий).
В первом случае знакомая нормально так пила лет до 28, потом замуж вышла и успокоилась. Не пьёт вообще года 3, когда хочется, то берет пиво б/а. Сама признается, что стопов у неё нет. То есть, если выпьет одну бутылку алко пива, то все. Не в плане уйдёт в запой, а будет пить, пока не уснёт. Но потом может опять не пить.
Вторая знакомая особо не пила, потом замуж, потом ребёнок и как-то праздники, то с друзьями посидеть. Знаю, что стабильно выпивает минимум 3 раза в неделю теперь до состояния упасть и уснуть. Может и сама сесть выпить пару бутылок вина за вечер.
Обе выглядят нормально и ухожено. Зарабатывают мужья хорошо, у первой квартира большая, у второй свой дом в пригороде, построили сами.
Мой вывод - алкоголизм передаётся по наследству, поэтому я стремаюсь за себя!
МастерЮля• 23 мая 2023
Вообще не пью, но невроз, самооценка на зеро, инфальтина, созависима, нет опоры внутри.
LIANA171185• 23 мая 2023
Отец был любитель-профессионал.
Я же до лет 30,в принципе,не употребляла,а после был период,когда употребляла.Рекорд за 1 вечер-больше 6 рюмок водки,смешивала с колой,в чистом не пробовала(Нет,похмелье не мучило!).После этого как-то намешала свой ’коктейль’ и поняла,что не идёт.С тех пор все.
ХвилювАллочка• 23 мая 2023
Та нормально,пашу,заробляю ,нема коли думати.Можу рідко випити,дякувати Богу,залежності нема.
Просто звязда• 23 мая 2023
Есть такая книга ’Взрослые дети алкоголиков’.
Рекомендуют к прочтению тем, у кого были подобные ситуации. Психолог
Ответ дляПросто звязда
Я читала її. Таке враження наче про мене написана.
Твоя подружайка• 23 мая 2023
Ответ дляМастерЮля
В мене теж за 24 роки вже були 2 невроза. Другий був жахливим. Просто жахливим. Я ледь з нього вийшла - були транквілізатори, ад, психіатр. І що саме гірше, вони починалися саме в той час, коли в мами був запій довгий. І в неї вони жахливі -- біла гарячка, виносила мені мізки, лізе битися. Епілепсія...
КараПузовна• 23 мая 2023
Тато пив, брат п´є ((( я майже не п´ю, дуже рідко і не міцніше вина. Ненавиджу алкоголіків
Mrs.Sexuality• 24 мая 2023
Дівчатка, хто стикнувся з такою проблемою і є невроз з приводу цього , дуже раджу хоча б підписатися в інстаграмі на Наталія Куріло.
Дуже крутий психолог
Я проходжу її курс, все чітко зрозуміла і про причини неврозу , чому я в нього попала , що з ним робити, як жити далі .
Бо проблема алкоголізму з дитинства не дає нормально жити
Дуже крутий психолог