Луноликая Вика• 23 мая 2023

Ви купуєте сукні «на вихід» чи одягаєте те, що застосувати далі на кожен день?

Я до війни купувала. Зараз гардероб мінімалістичний, все працює.
Матеріально ситуація дозволяє купити щось суто на вихід, але щось мене зупиняє. І дивлюсь зараз на такий одяг, який можна і надалі застосовувати.
Суцільна зрада• 23 мая 2023
Що ви маєте на увазі під словом вихід? )

Ластоноша• 23 мая 2023
Покупаю на Али єкспрессе
Kot_v_meshke• 23 мая 2023
Ну останній раз купувала на весілля таке, що на повсякдення не вдягнеш. То якого вдягаю на др в рестиках) (якщо інший контингент)
автор Луноликая Вика • 23 мая 2023
Ответ дляСуцільна зрада
На день народження в пристойний ресторан, на весілля, на хрестини. І тому подібне.
Суцільна зрада• 23 мая 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
У мене нема стільки виходів ))) У ресторан ходжу у зручному повсякденному одязі
База_птеродактилей• 23 мая 2023
Ну бальные платья точно не покупаю, сейчас такие платья есть, что их можно и на праздник и на каждый день
автор Луноликая Вика • 23 мая 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Чого бальні? Коктейльні. Вони не обов’язково довгі. Але коктейльну сукню на кожен день не одягнеш. За таке ось запитувала.
Гигиенишвили• 23 мая 2023
Покупала раньше раз в год перед новогодним корпоративом, потом его можно было еще куда-то надеть в течении года.
Папина дочка• 23 мая 2023
на свадьбу в качестве гости купила бы отдельное платье, скорее всего.
а чтобы сходить на день рождения или в ресторан - какие то очень особенные платья не нужны, вполне смогу найти из текущего гардероба подходящее для любого случая, хотя у меня не так уж много одежды.

olgabaluta• 23 мая 2023
Да, покупаю. Люблю иногда «выходить в свет» в красивом платье или костюме, который в обычной жизни не наденешь. 🥻
Вэнди Стар• 23 мая 2023
как говорила моя бабушка ( мудрейшая женщина) ГУЛЯТЬ И СР@ТЬ В ОДНОМ И ТОМ ЖЕ НЕ ХОДЯТ.
Конечно же есть разная одежда, и верхняя в том числе, и обувь на каждый день, на выход, на природу, для спорта.. а как иначе?
Страхованная• 23 мая 2023
Купую) але я в пошуках половинки, тому стараюсь виглядати на всі 💯
автор Луноликая Вика • 23 мая 2023
Ответ дляВэнди Стар
У всіх різні варіанти, як бачите по темі. Буває і інакше.
euhunter• 23 мая 2023
В мене є і те, і те. Для якогось дуже статусного формального виходу є декілька нарядних речей. Але більше універсальних речей, які досить принарядити аксесуарами, взуттям та святковим макіяжем/зачіскою.
Зараз купує лише нарядні аксесуари та взуття, сукні дійсно ні, не хочу, мабуть як і ви.
Малинка• 23 мая 2023
В мене всі сукні чомусь як на вихід, хоча я не спеціально. Просто все що міряю з масмаркету - на мені не сидить, вже сто разів пробувала. Вони і не претензіозні, але одні занадто довгі, інші занадто яскраві. Тому вдягаю їх лише за кордоном на вечері в ресторанах. А в Україні лише на перше вересня
Вэнди Стар• 23 мая 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Знаете, очень удобно когда есть на все случаи жизни. Не паришься ’что надеть и как быть’..
и даже в этом случае все равно что -то новое покупаешь и покупаешь.. хотя еще прошлое с бирками не выгулянное))
Качка в тапцях• 23 мая 2023
Ответ дляВэнди Стар
Безотносительно вашей бабушки, но выражение тупое. Гулять..ср@ть...таке шось.
Дверной_Проем• 23 мая 2023
Покупаю только на какие-то большие празднования. Просто выход а ресторан с друзьями - одеваю то, что есть
Вэнди Стар• 23 мая 2023
Ответ дляКачка в тапцях
дело не в выражении , а в сути)))
Не раз наблюдала, как в свадебном лапсердаке единственном бегали и на крестины и на именины, а потом и на корпоративы)) печальное зрелище..
или под рабочие джинсы надевали новую белую рубаху и стоптанные кроссовки)))

так что выражение таки мудрое, для тех кто в ’ теме’.

Качка в тапцях• 23 мая 2023
Після початку війни ’виходи’ вже не ті і не в такой кількості як раніше. Тому, за останній рік ні одної такої речі не купила.
Вся в кредитах• 23 мая 2023
Нет,покупаю то,что потом смогу носить каждый день.уже давно ни на ком не видела наляписто парадных платьев на праздниках
Малинка• 23 мая 2023
Ответ дляВэнди Стар
дело не в выражении , а в сути)))

Я колись читала книгу «волосся Вероніки» про популярність леді у вищому світі. Там одна дівчина дорікала іншій: нащо ти прийшла на вечірку в сукні, яка тобі не пасує, в тебе ж є гарна? Та каже - я знаю, але в гарній я вже була на іншому заході.
Ну і ніхто на неіі навіть і не озирнувся в негарному вбранні.

——-

Суть в тому що якщо в тебе є те що тебе прикрашає - його і носи
Вэнди Стар• 23 мая 2023
Ответ дляМалинка

——-

а вы не допускаете, что прикрашающих суконь может быть десяток?
parele• 23 мая 2023
В основном универсальная одежда. Правда, купила недавно комбинезон - возможно, на один раз.
Малинка• 23 мая 2023
Ответ дляВэнди Стар
Я це написала на ваш коментар про «єдиний свадєбний лапсєрдак»
Вэнди Стар• 23 мая 2023
Ответ дляМалинка
не))) как раз лапсердак был нелеп и не монтировался ни с обувью, ни с остальными частями гардероба.. в том то и дело))
euhunter• 23 мая 2023
Ответ дляМалинка

——-

Ні, не так. Це конфлікт между new money и old mоney. Леді повинна слідувати світському протоколу, який виключає повтори одягу на світських раутах. Бо для леді це справжня ганьба - бути порушніцею, ніж бути непомітною.
Гомосноб• 23 мая 2023
Ответ дляЛастоноша
Покупаю на Али єкспрессе
Там дороже, чем у нас по массмаркету пройтись))
автор Луноликая Вика • 23 мая 2023
Ответ дляВся в кредитах
Чому одразу з нарядними у вас асоціації про наляписто парадні?
Я мала на увазі коктейльні сукні. Ось, наприклад, такого плану на літній вечір в ресторані на день народження. Зрозуміло, що таку на кожен день не одягнеш. Але вона не наляписта.
Малинка• 23 мая 2023
Ответ дляeuhunter
Ні, там суть була саме в тому що дівчата змагалися за чоловічу увагу, і одна постійно пасла задніх і тому всім заздрила. А популярна кузина згодилася допомогти і пояснила що популярність це важка праця, і не можна допускати такі провали як вдягати сукню яка тобі не пасує, навіть якщо ти вже з’являлася в іншій на людях.
Там дівчата були не при грошах, тому в них не було великої кількості нарядів.