Сижу_и_плачу• 23 мая 2023

Познайомилась з чоловіком, зустрічаюсь, він дає гроші кожен раз, це норм?

Підкажіть будь-ласка, чи буо у вас таке і як себе поводити.
Познайомилась з цікавим чоловіком, досить скоро був секс і він з самого початку почав залишати мені гроші, кожен раз, однакову суму.
Мені якось незручно, почуваю себе ви зрозуміли ким... У мене таке вперше...
Я про це його не просила, хоча гроші потрібні...
Тепер не знаю, як бути в подальшому...
У вас було щось подібне, як себе поводили, чим закінчилось?
Результат:
вже голосів: 143
75 (52.45%) Не було, але не проти такого
35 (24.48%) Не було і не буде, це фу
27 (18.88%) Було, норм, не запарюватись
6 (4.2%) Було, не норм, не комфортно
Стетоскопуло• 23 мая 2023
Ответ дляКукусик
Ви дружина,яка веде господарство ,а не бігає на потрахушки за гроші
Та куди вже бігати, і гроші забираю, і секса вимагаю часто))
Тра Ля Ля• 23 мая 2023
Ответ дляПлету корзинки
Була вже тема місяць тому коли чоловік кожен раз давав по 4 тис гривень після сексу
Тролі ледащі, не всі дисципліновані, невчасно відмічають у контент-плані теми, які вже були...
Плету корзинки• 23 мая 2023
Ответ дляТра Ля Ля
В тій темі навіть опитування таке ж саме як тут було, троляки))
Тра Ля Ля• 23 мая 2023
Ответ дляПлету корзинки
Здається, ви праві! ) Часто так буває
А дівчата час витрачають, вірять, наче то реальна людина
Кіна не буде• 23 мая 2023
Він просто вас сприймає, як дівчину по виклику. І розраховується так само.
Видно, що вже звик до подібного. Ось і робить все по-стандарту.
Эт вернячОк• 23 мая 2023
навіть не знаю що мене дивує більше, гроші після сексу, чи реакція порадниць Я би провалилася крізь землю, якщо мені б гроші лишили ось так. Ніби я шльондра.
Попихтю та й годі• 23 мая 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Він каже це подарунок. Він їх у конвертик зі стрічкої вишукано упаковуює
тролль)) мужчины изыскано деньги не пакуют!!
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 мая 2023
почем нонче секс?
Играю у края• 23 мая 2023
Ответ дляavenueL
Автор, а по сколько вам лет? Где он работает? И как скоро был первый секс? Мне кажется, ничего страшного в этом нет. Может он пытается этим вам понравиться или помочь. Видит сам, что у вас сложная финансовая ситуация и деликатно помогает, молодец. Не парьтесь
Нет. Он показывает, что у них взаимовыгодное общение.
Автор, если это любовник и вам так комфортно, то норм. Но если вы рассчитываете на будущее с ним, то спускайтесь на землю.
Copy-Paste• 23 мая 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
А если не было секса в день встречи?
Играю у края• 23 мая 2023
Ответ дляCopy-Paste
А если не было секса в день встречи?
Спорим, у них не было встреч без секса)
Викупана• 23 мая 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Тобто у вас скоро буде декілька десятків конвертиків. А яку суму кладе? Можете не відповідати:) А по суті питання, беріть поки дають, все одно це краще ніж нічого. Ну, звісно, якщо він не псих який скаже повернути все , коли ви забажаєте розірвати стосунки..
Яжемать Мне можно• 23 мая 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Кожен раз
Ну норм же для вас. Он вам платит за секс, оценил ваши способности сразу, вроде все ок
Люблю Украину• 23 мая 2023
Такая тема уже была какое-то время назад... Это вы же ее создавали, автор?
Метелики на душі• 23 мая 2023
Якщо розглядаєте його як партнера для стосунків, то це погано
Якщо тимчасовий партнер для сексу, то норм
П.С Ніколи не брала грошей у партнерів, для мене це принизливо
Суетолог• 23 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
А как даёт? Сразу после секса кладет на тумбочку? Или нет?
По-любому, каждая встреча секс
Nelly-4875• 24 мая 2023
Автор, просто ваш мужчина уже приучен другими женщинами к таким жестам внимания. 21 век, мужик знает, что девочкам всегда нужны денежки на себя, вот и радуйте себя))) нет же, надо придумать себе какие то глупости)