Тримбулька• 24 мая 2023

Мама каже, що я одягаю дитину як дорослу жінку

Не розумію чому. Реально. Але вона кричить на мене, що в дитини має бути дитинство
Питання в спідниці під вишиванку
Я хочу джинсову спідницю, а мама за юбку пачку
Розсудіть, що краще
Результат:
вже голосів: 435
152 (34.94%) Ф4 фатінова сіра
149 (34.25%) Ф2 джинс міні
54 (12.41%) Шукай ще
29 (6.67%) Ф1 джинсова міді
29 (6.67%) Ф3 темна джинсова
22 (5.06%) Ф4 фатін з рюшею
ЛижТолько• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Дівчата, вибір знову ускладнюється
Бо спідничку на якій я і дитина зупинилася, продавець не заміряє
От і що робити?
Перестати бути мямлею і навчитись самостійно приймати рішення. Боже мій, Вам десь коло 30 інше могти вирішити ,яку спідницю дитині купляти ?
Потім така невпевненість і зашореність дитині передається.

Пишу_граммотно!• 24 мая 2023
У вас нет магазинов и рынков, обязательно через интернет джинс юбку?
Olga_72• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Вона молода, 55) але смак починає втрачати)
Хоча худенька і сама доношує мої сукні з Зари. Я їй постійно підганяю, що 1-2 пази одягла і набридло
Не важно возраст бабушки. Важен возраст дочери. Ей пора самой решать как она будет выглядеть. Иначе лет в 14 начнется протест. Чем страшнее, тем больше выбесишь бабушку, которая критиковала и которой все не нравилось.
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Я люблю зару, а таких магазинів нема
Напланетянка• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Дівчата, вибір знову ускладнюється
От і що робити?
Ііі... жовта спідниця знову у грі! 😅
месяцкие• 24 мая 2023
Автор, вам однієї теми мало було? До чого ваша сташнюча ’пачка’?
Краще джинс або інша спідничка прямого крою.
Пишу_граммотно!• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Я люблю зару, а таких магазинів нема
Ну джинс юбка она и в Африке джинс юбка, не обязана прям зара..ну давайте, выбирали сколько, теперь еще и ищите, может к выпускному и успеете,а может и нет, капец.. еще месяц покупайте

euhunter• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
А джинс пасує?
Джинсові спідниці нормально?
Так, пасує. Ті спіднички, що ви виклали на фото, добре поєднуються з вишиванкою.
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляeuhunter
Дякую)
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Та зара - то не прям)
Просто Зара.
Крій подобається, стиль і ціна-якість
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ длямесяцкие
Мало, бо стилізувати вишиванку я не вмію.
Від пачки відмовляюся
Джинсову міні шукаю
Вже створювати теми не буду
Визначилася
Виберу де в наявності і є заміри і дитина обере крашу
Любительница• 24 мая 2023
Я бы такую одела. Можно со складками можно без складок, из любого материала лишь бы широкая. А фатин и джинс к вышиванке как к корове седло
Хочу на Балі• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Дитині 8
А она сама не скажет что хочет?
Моя с таком возрасте уже сама выбирала себе одежду
Ждушечка• 24 мая 2023
Спросите у ребенка, что она хочет!
И обрубывайте на корню все манипуляции.

Моя тоже мне вчера заливала, почему платья я им не покупаю. На мой ответ, что они не носят, она говорит, правильно не хотят потому, что их нет. Занавес….
Некоторые люди не понимают, что дети могут не хотеть, им не удобно.
Но навязать свое мнение это очень важно.
Одна_на_всей_планете• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Дитині 8
У 8 дитина вже може сказати сама, що їй до вподоби. У вас в сім´ї маму не цікавить ваша думка, а вас не цікавить думка дочки.
Я своїй років з 5 дозволяла одяг самій обирати.
Хочу на Балі• 24 мая 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Моя дочь, как и ее подружки - 8-9 лет, одеваются как взрослые условно. Зара, НМ и прочие - у них на этот возраст вся одежда уже без детских принтов и юбок пачек, и это норм.
Моя и в 8 и в 10 сейчас носит только ’пачки’. Джинсовые шорты и юбки категорически не хочет.
Но при этом пачка с джинсовой курткой всегда.
люблю_тортики• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Моя і вирішує джинсову спідницю
Але мама буде фукати що потім дитині та спідниця буде не мила

Є одна жовта, мама так обісрала, що дитина ненавидить її
Зара
От що не так? Що жахливого в ній?
А ви не задумувались що з ВАМИ не так, що ВИ дозволяете своїй мамі обсирати дитину🤯
По темі джинс, або що дитина захоче.
Шикаю і викаю• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Дівчата, вибір знову ускладнюється
От і що робити?
Брать дочку, идти в ателье и укорачивать желтую юбку. Ей же там длина не нравилась?
Хочу на Балі• 24 мая 2023
Ответ дляБабуся мороз
В 8 лет они то решают, но потом не носят, что сами выбрали. А что я выбрала, то носится, потому что сочетается и с тем и с этим, а то что дочка сама выбирает, потом валяется, потому что все вместе - клоунесса на выезде. А сейчас так вообще мои вещи носит, уже 12. А свои, выбранные, полный шкаф, валяются
Моя всегда носит то что сама выбрала.

Бабуся мороз• 24 мая 2023
Ответ дляХочу на Балі
Моя всегда носит то что сама выбрала.
Дети разные. И вашей же бабушка мозг не промывает. А у нас дедушка есть
Пригаю-цибаю• 24 мая 2023
Удалено администрацией...
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Удалено администрацией...
Називайте як хочете, мені байдуже
Мені дівчата допомогли, і вам сподіваюся полегшало після свого «фе»?
Тем багато, йдіть вибирайте до душі
Сусідка знизу• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Вона за джинсову
Але мама так вміє її накрутити, що потім дитина не хоче носити те що я купила.
І ше мама принесла їй білий кардиган на вишиванку, бо «у неї все худі, світшоти, треба мати кардиганчик»
А я планую джинсовку накинути зранку
Удалено администрацией...
Сіточка• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Дитині 8
А дитина не приймає участі в голосуванні?
Сусідка знизу• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Моя і вирішує джинсову спідницю

Зара
От що не так? Що жахливого в ній?
Мама будет фукать....
Мне никода этого не понять😄
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляСусідка знизу
Удалено администрацией...
Повторюю для тих, хто не любить читати:
Я без проблем вибираю одяг для себе і сім‘ї. Але з вишиванками мені реально важко. Я не розбираюся в них і не вмію комбінувати.
То ж попросила допомогу дівчат. Дівчата допомогли. Питання вирішене
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляСіточка
Приймає, вона хоче джинсову.
Але і тут варіантів безліч. І зайшла спитати, чи пасує та джинсова під вишиванку чи це не альо.
Бо дитина може багато чого обрати, але якщо це не пасує, то я не відправлю її на сміх
То ж спитала дівчат пораду
Бронетапці• 24 мая 2023
С фатиновой просто прелесть
Мама права ,не лишайте ребенка детства!!!
Бронетапці• 24 мая 2023
Автор скажите а что это за программа такая как наложить так фото на фото?
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляБронетапці
Інста сторіс)