Тримбулька• 24 мая 2023

Мама каже, що я одягаю дитину як дорослу жінку

Не розумію чому. Реально. Але вона кричить на мене, що в дитини має бути дитинство
Питання в спідниці під вишиванку
Я хочу джинсову спідницю, а мама за юбку пачку
Розсудіть, що краще
Результат:
вже голосів: 435
152 (34.94%) Ф4 фатінова сіра
149 (34.25%) Ф2 джинс міні
54 (12.41%) Шукай ще
29 (6.67%) Ф1 джинсова міді
29 (6.67%) Ф3 темна джинсова
22 (5.06%) Ф4 фатін з рюшею
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляКапитошечка
Третяя тема? Боже как вы живёте в этом страшном мире!! И это только выбор наряда
Ніколи не викликало труднощів. Прекрасно все обираю і підбираю. Тільки з вишиванкою такий тупік
Не вистачає «насмотреності»

автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Моїй донці 9 років. В неї є як джинсова міні Зара, так й фатинова синя. Носить обидві. Зараз спробую знайти фото де вона у вишиванці та фатиновій спідниці
Дякую)
peti• 24 мая 2023
Ответ дляНу шо не так?
я в дитини у 8р питаю, що їй подобається. Моя каже, що джинсова юбка під вишиванку - це не по українськи. Треба червона спідниця, і не фатінова.
І віночок на голову.
euhunter• 24 мая 2023
Ой, лишенько. Скільки ж у вас збабусею гардеробних стереотипів. Дивно це, що у 21 сторіччі 8-річна дівчинка повинна якось так виглядати, щоб увесь світ схвалив.
Спитайте доньку: замружи очі й забудь про маму і бабусю Що тобі дійсно подобається, люба? Джинсова з колготками у котики? - окнорм, вдягай. Спідничка -туту райдужних барв та гольфи з помпонами?- окнорм, вдягай.
Незламна• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Моя і вирішує джинсову спідницю
Але мама буде фукати що потім дитині та спідниця буде не мила

Є одна жовта, мама так обісрала, що дитина ненавидить її
Зара
От що не так? Що жахливого в ній?
Жорстко говоріть з мамою, захищайте доньку. Це не діло так з дитини знущатися. Якщо не зрозуміє, то взагалі до онуки не підпускати.
Пацака-задирака• 24 мая 2023
Ответ дляБабуся мороз
В 8 лет они то решают, но потом не носят, что сами выбрали. А что я выбрала, то носится, потому что сочетается и с тем и с этим, а то что дочка сама выбирает, потом валяется, потому что все вместе - клоунесса на выезде. А сейчас так вообще мои вещи носит, уже 12. А свои, выбранные, полный шкаф, валяются
У автора другая история. Она предлагает дочке варианты, которые все потом можно будет носить. А выбор нужно дать дочке.
Кіма кепка• 24 мая 2023
спросите у ребенка! И да,должно быть удобно именно ей.

Бабуся мороз• 24 мая 2023
Ответ дляПацака-задирака
Согласна
Перша скрипка• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Вона за джинсову
Але мама так вміє її накрутити, що потім дитина не хоче носити те що я купила.
І ше мама принесла їй білий кардиган на вишиванку, бо «у неї все худі, світшоти, треба мати кардиганчик»
А я планую джинсовку накинути зранку
Спитайте маму, чому вона вважає, що в неї смак кращий за ваш та чи впевнена вона, що її смак більш сучасний за ваш? Спитайте чому вона вирішила, що ви доросла жінка маєте слухати її як вам вдягати свою дитину?
Кіма кепка• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Моя і вирішує джинсову спідницю

Зара
От що не так? Що жахливого в ній?
’мама обісрала...’ фу ,автор..
маминаБубочка• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Вона за джинсову
А я планую джинсовку накинути зранку
Моїй 8.
Все купую тільки з нею.
Це її смак і її появ себе.
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляeuhunter
Але все ж хочеться почути вашу пораду) бо ви маєте крутий смак
Що ж підходить краще?
Дитина байдужа до речей
Нема такого «хочу це і тільки це»
Було плаття Венздей, от хотіла що аж аж, купили за космічну ціну, на один раз, але дитина моіяла)
А зараз вона байдужа. Але більше за джинсову
Не виправдовуюсь• 24 мая 2023
Яку хоче дочка?
Мені міні джинс найкраще виглядає до вишиванки, фатінова просто сюди не йде.
Перша скрипка• 24 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Что мама, что бабушка в 8 лет ребёнок может сам решить, что надеть.
Не зовсім так. Дитина ще в тому віці, коли треба підказувати та формувати відношення до одягу. Звісно треба прислухатися до дитини, до її вподобань, але не повністю довіряти їй
Пацака-задирака• 24 мая 2023
Маме своей категорично запретить оценивать вкусы внучки. Вплоть до серьезного разговора. Это чревато травмой и в дальнейшем неуверенностью в жизни.
Ермолайчик• 24 мая 2023
Моя ходила так: біла з голубою вишивкою вишиванка, джинсова куртка, білі кеди та біла фатинова спідниця. Але то було 4 роки тому. І це було свято 1 вересня. Якщо із спідничкою джинс теж буде супер!!! І можна потім спідницю щодня носити, бо фатин - то одноразова святкова акція. Тримайтеся, Автор! Моя мама і бабуся кажуть, що я «рощу пацана, бо донька більше в штанях ходить». Ну то таке)
Ермолайчик• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Але джинс без колготів носять
А може бути холодно. Трохи переживаю
Чому? Прозорі колготки без малюнка буде норм.
Пліткарка• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Вона за джинсову
А я планую джинсовку накинути зранку
Я так понимаю что мама и вам указывает что носить. Сепарироваться не пробовали?
Перша скрипка• 24 мая 2023
Ответ дляНу шо не так?
Теж можливий варіант. Ще треба враховувати регіон, статус школи, тобто щоб дитина не була як біла ґава

автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Дякую)
А моя в худі, світшотах, платтях-світшотах, а однокластині в бархаті, з бантиками, стразиками. І моя мама каже що я одягаю дитину як з бідного секонду. Треба «парадно»
Мене також критикує, але я не зважаю
Луноходик_Ик• 24 мая 2023
Ответ дляПідмітайло
А дитина що хоче?
А то не та дитина, що вишиванку з пташками и хотіла? Якщо та, то її думка всім глибоко пофігу
маминаБубочка• 24 мая 2023
Ответ дляeuhunter
Згодна.
А ще ж є зручність.
Моя наприклад, джинсову не вдягне. Їй просто не зручно. Але й фатін теж не любить.
Нещодавно зйомки були в вишиванках на конкурс - п´ятеро дівчат самі обирали що під вишиванку вдягнути - потрібно було щоб всі в одному стилі. Всім 8-9 років.
Одноголосно обрали джинси, штани.
Ермолайчик• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Дякую)
Мене також критикує, але я не зважаю
Ага, то нехай мама той «бархат» щодня випре, вигладить і купить. А от тоді . буде вказувати як одягати онуку. Але перед цим всим, спитає у дитини, що їй подобається
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляПліткарка
Намагається, але я лише сміюся з її порад
Моя парка то «рибацька куртка», футболки тай-тай «як з гуманітарки»
Та інше
Про палаццо каже що я як клоун
Мені пофіг
Я не прислухаюся до неї, бо її смак деградує вже
Їй 55, молода, але смак постарів
Ну шо не так?• 24 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
якщо для вас національний укр.одяг - то біла ґава.. не знаю шо сказати..
Цим пишатися треба, і виховувати це в дитині. Тоді вона в ньому ніде не буде відучувати себе білою ґавою.
маминаБубочка• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Що ж підходить краще?
Дитина байдужа до речей
Нема такого «хочу це і тільки це»
Зі свого досвіду пишу, зі старшим - їй байдуже, бо за неї обирають.
Коли будете давати вибір, не один раз, а завжди - дитина звикне, що вибір за нею і буде не байдуже.
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ні, вона сама цю обрала)

Я її обличчя прифотошопила 😂 на всі варіанти і кажу «обирай»
Вибрала цю) я ще зраділа, бо і я цю хотіла
Коли мовчу- приємна жінка• 24 мая 2023
На ваших фото мені подобається 1 джинсова та 4 фатін.
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ длямаминаБубочка
Та ні. Давала їй обирати з 2 років напевно.
Звісно я обирала варіанти щоб усі мені подобалися і по ціні підходили, а далі обирала вона.
На випускний в садочок, сарафани на море, купальники. Все сама
Перша скрипка• 24 мая 2023
Ответ дляНу шо не так?
Спробуйте перечитати ще раз. Я кажу про поєднання українського одягу з сучасним. Наприклад як всі дівчатка будуть у червоних/синіх чи фатинових спідницях, а одна буде у джинсовій з подряпинами, то дитина може себе ніяково почувати, особливо як та спідниця вдягнена під натиском батьків. Та навпаки, як всі вдягнені у вишиванки та сучасні спідниці, а в дитини інший стиль. Хтось навпаки полюбляє вибиватися, а хтось почувається впевненіше коли в тренді з більшістю. Все дуже індивідуально