Тримбулька• 24 мая 2023

Мама каже, що я одягаю дитину як дорослу жінку

Не розумію чому. Реально. Але вона кричить на мене, що в дитини має бути дитинство
Питання в спідниці під вишиванку
Я хочу джинсову спідницю, а мама за юбку пачку
Розсудіть, що краще
Результат:
вже голосів: 435
152 (34.94%) Ф4 фатінова сіра
149 (34.25%) Ф2 джинс міні
54 (12.41%) Шукай ще
29 (6.67%) Ф1 джинсова міді
29 (6.67%) Ф3 темна джинсова
22 (5.06%) Ф4 фатін з рюшею
Ластоноша• 24 мая 2023
Наспрвді всі діти різні,моїй 8,7 то вдягає те що я пропоную,лише штани широкі присить,але вона в мене висока і худа,то проблема найти такі джинси((Я б на вашому місці запитала,що хоче дитина

euhunter• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Але все ж хочеться почути вашу пораду) бо ви маєте крутий смак
Що ж підходить краще?
Дитина байдужа до речей
Нема такого «хочу це і тільки це»
Було плаття Венздей, от хотіла що аж аж, купили за космічну ціну, на один раз, але дитина моіяла)
А зараз вона байдужа. Але більше за джинсову
Я особисто не бачу поєднання української вишиванки з фатіновою спідницею суто за стилем. Вишиванка - це етно, вона добре поєднується з таким ж ’народними’ стилями :бохо, кантрі, навіть сафарі.
Можливо, у вас є вдалі приклади стилізації вишиванок з фатіновими спідницями,я би глянула.
Не за Будка• 24 мая 2023
Мне джинс не нравится, но он не нравится мне в принципе, очень простит образ.
Но, носить ребенку, поэтому ей и выбирать, чтобы нравилось. А что там мама с бабушкой считают - это второстепенный вопрос.
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляeuhunter
До вишиванки побачила в каталожному, так і в голову б не прийшло
euhunter• 24 мая 2023
Ответ длямаминаБубочка
Згодна.
А ще ж є зручність.
Моя наприклад, джинсову не вдягне. Їй просто не зручно. Але й фатін теж не любить.
Нещодавно зйомки були в вишиванках на конкурс - п´ятеро дівчат самі обирали що під вишиванку вдягнути - потрібно було щоб всі в одному стилі. Всім 8-9 років.
Одноголосно обрали джинси, штани.
Ну добре що ніхто не обрав легінси;)
Було би складно стілізувати без маміної допомоги, хоча....
euhunter• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Не дуже. Думаю, орієнтувалися саме на смаки бабусь ;)
маминаБубочка• 24 мая 2023
Ответ дляeuhunter
Ну добре що ніхто не обрав легінси;)
Вони спідниці одразу відкинули - не зручно.
Легінси сказали, якщо тільки чорні, але не у всіх є.
Ще думали шорти джинсові. Але вирішили,що голі ноги не буде гарно на фото.
Зупинились на джинсах

БезПаспортаНеПродаю• 24 мая 2023
Мама свою дочку вже наряжала, тепер ваша черга. А взагалі дівчинка вже має вчитись сама обирати що носити
euhunter• 24 мая 2023
Ответ длямаминаБубочка
Зупинились на джинсах
Дуже розумні дівчатка. Мені здається, мої б такий обрали джинси
Из Виа-гры• 24 мая 2023
Ото у вас реально проблеми і дофіга часу вільного. 3-тя тема про цю вишиванку і друга тема про спідницю джинсову дитині.
І це я заходжу не дуже часто на кидстафф.
сою не люблю• 24 мая 2023
моя фатінові носить...їй 7
маминаБубочка• 24 мая 2023
Ответ дляeuhunter
Мені взагалі було цікаво слухати їх обговорення.
Вони навіть взяли до уваги, що хтось худий, а хтось повиненький, і зйомки будуть в тому числі сидячи.

Просто їм давно даємо обирати, тому вже звикли. Перші рази було ’цікаво’ - і оверсайзи, і з дірками, хтось поні хотів)))
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Ні, теми всього три:
Яку вишиванку обрати
З чим поєднати вибрану вишиванку
Яка спідниця краще пасує

Ось так, в вишиванках я профан, потрібна порада
Василина Семеніч• 24 мая 2023
Автор, вишиванка пасує ПІД ВСЕ.
Тому жодних проблем її поєднання не існує. Це як джинси - і в стрій, і в бій, і на весілля). Мені найбільше з жовтою спідницею сподобалося, наприклад.
Напланетянка• 24 мая 2023
В минулій темі у вас була прикольна жовтенька) Фатін до вишиванки як ’здрастє’, імхо
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Автор, вишиванка пасує ПІД ВСЕ.
Жовта то наша, навіть купувати не треба)
Але потім я приміряла просто джинси сині
І вони так гарно відтінили ту вишиванку
Краше ніж жовта
Напланетянка• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Моя і вирішує джинсову спідницю
Але мама буде фукати що потім дитині та спідниця буде не мила

Є одна жовта, мама так обісрала, що дитина ненавидить її
Зара
От що не так? Що жахливого в ній?
О, оця) Мені цей варіант найбільше подобається
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Так, то наша)
Мама її розкритикувала, і дитина не захотіла носити)
Пролежала просто в шафі

Треба міні брати, я так зрозуміла
Сокодавка ще та• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Джинс під етніку дуже пасує насправді
Я так не считаю, ни одна из юбок на фото не подходит

автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляeuhunter
А джинс пасує?
Джинсові спідниці нормально?
Напланетянка• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Так, то наша)
Пролежала просто в шафі

Треба міні брати, я так зрозуміла
Капець у вас мама
Olga_72• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Моя і вирішує джинсову спідницю

Зара
От що не так? Що жахливого в ній?
Скажите своей маме, что вы доверяете ребенку, ее вкусу и приняли решение не влиять на выбор дочери. Того же ожидаете со стороны бабушки. Не мешать ребенку развивать свой вкус и иметь свою индивидуальность. А если бабушке нравится пачка, то вы ей (маме), ее подарите на День Рождения и попросите не снимать весь день. Нравится, носи сама.
Olga_72• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
А голосування за
Вы считайтайте все голоса за джинс и все за пачку. За джинс 49 против 40 за пачку.
Братья Капли• 24 мая 2023
Бляха-муха, от вірно пишуть - мамі подобається, нехай сама носить. Я взагалі вважаю, що якщо це не якась тематична вечірка, то та пачка просто колгосп.
Братья Капли• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Так, то наша)
Пролежала просто в шафі

Треба міні брати, я так зрозуміла
А якого біса вона взагалі щось там критикує? Хай у свій гардероб дивиться. А ви ще краще подумайте над тим, що втрачаєте авторитет у дитини.
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляOlga_72
😂 класс!
Я так зрозуміла, що вона більше проти міді. Тут підказали дівчата
Міні буде мило. Куплю білі гольфики може, якщо холодно
ЯспАкойнаЯ• 24 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Моя і вирішує джинсову спідницю

Зара
От що не так? Що жахливого в ній?
Скажите , что бабушка старая и у неё старомодный вкус )
Хочешь быть модной слушай маму , а бабуле просто кивай)
ЛижТолько• 24 мая 2023
Якщо вишиванка на урочистість, то дивно на дитину одягати джинсовку і джинсову спідницю.
Мені спідниця на 4 фото найкраще для цього підходить.
Якщо вишиванка для того, щоб ходити кожний день,то ф.2 нормально.
А, взагалв, вчіть дитину, що виділятись з натовпу - то не є погано.
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Дівчата, вибір знову ускладнюється
Бо спідничку на якій я і дитина зупинилася, продавець не заміряє
От і що робити?
автор Тримбулька • 24 мая 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Вона молода, 55) але смак починає втрачати)
Хоча худенька і сама доношує мої сукні з Зари. Я їй постійно підганяю, що 1-2 пази одягла і набридло