Jave• 24 мая 2023

Шевченківська премія

Учора президент   призначив нового голову Шевченківського комітету (він має сформувати його склад), але так і не підписав указ про присудження премії за 2023 рік лауреатам, яких затвердив попередній комітет. То що відбувається з нагородою: управлінська криза чи повернення під ручне керівництво влади?
Так що вірним шляхом йдемо..
Тарас Шамайда
громадський діяч, співкоординатор “Руху добровольців “Простір свободи”

(FB)

Зеленський перетворив День перепоховання Шевченка на день поховання Шевченківської премії.

На жаль, національна єдність і світова популярність, викликані війною, зривають дах президентові, і він дедалі більше вдається до диктаторських замашок. Не підписує ухвалені закони, ігнорує прямі норми Конституції, нищить місцеве самоврядування і прагне всі органи державної влади підпорядкувати своєму офісу. А тепер ось витер ноги об Шевченківську премію, тому що йому, вочевидь, не сподобалися її лауреати.

https://novynarnia.com/2023/05/22/den-pokhovannia-...
МариЧе• 24 мая 2023
Дякую за тему, а то в інших всі кричать: порохобот, порохобот! А я не могла зрозуміти хто це
А тут все стало ясно
автор Jave • 24 мая 2023
Ответ дляМариЧе
А тут все стало ясно
Ідіть дякуйте в темку про пузатого арестовіча) он ваш герой..скажи мені хто твій герой і я скажу хто ти
автор Jave • 24 мая 2023
Ответ дляМариЧе
А тут все стало ясно
Побачила ваш коментар що ви цому вдячні за 2-3 неділі) з вас питання всі знімаються
МариЧе• 24 мая 2023
Ответ дляJave
Не за 2-3 тижні, а за заспокійливого Арестовича на початку Марафона, ви неуважні, або робите такий вигляд.
Ви створили тему про Шевченківську премію, Вам є щось сказати про номінантів?😁
автор Jave • 24 мая 2023
Ответ дляМариЧе
Шанувальникам арестовича мені НІЧОГО сказати..ідіть з Богом (ще раз пишу Вам)
МариЧе• 24 мая 2023
Ответ дляJave
Тоді скажіть не мені (хоча я і не шанувальниця😉), а іншим для кого ви створили тему. Будь ласочка!)
автор Jave • 24 мая 2023
Ответ дляМариЧе
Хай для вас це залишиться загадкою..і буде Вас мучити довго
Teonaa• 24 мая 2023
Ответ дляJave
Для таких як ви ні.. йдіть дивіться марафон
А в чому тут біда? Що з тих премій і кому?
автор Jave • 24 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Вірно говорите, то ж не рівень друзяк.. якщо не друг преЗЕдента, то й немає чого претендувати на премії якісь..
МариЧе• 24 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Вона не скаже😭
Prervana• 24 мая 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Сумуєте за 112?
За свободой слова и мнения
Манула• 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
После войны наградят, когда все дома отстроят, предприятия запустят, и военным здоровье восстановят
Головне квартал з мосійчук орденами під час війни не забувати нагородити ?