Девальвация• сегодня в 00:00
Вы бы ухаживали за лежачей свекровью?
Я бы не смогла, сразу об этом мужу сказала, что не буду, что он может даже развестись со мной, если считает, что я такая плохая, но я не буду этого делать, не могу просто
ЭтаваНиМожетБыть• сегодня в 09:04
Ответ дляПанна Кота
и кто ухаживал в итоге?
Я и папа. Ездила с малой. Потом через обл администрацию ребенок в сад пошел.
Сама вумна тутички• сегодня в 09:05
Ответ дляМеломанка Маланка
Це твоя хвора фантвзія, спроектована на мене. Звідки ви взагалі знаєте, як я живу, як живе мій син? Може це я живу у його задоволення. Чи так хочеться швиденько свою принцеску на чиюсь шию скинути ( а заодно і себе), що таку агресію викликають чужі люди?
У мене немає агресії, це впм вона вважається скрізь, у мене син, якось мимо ваші коменти, а аи свою, недолюблену доню вже скинули на когось, теж їй так кажете, вчите її, що ви для зятя непотріб, щоб не допомагав вам і забув дорогу? Чи у вас вся надія на синочку, якому ви не дозволите одружитись?
Сама вумна тутички• сегодня в 09:07
Ответ дляМеломанка Маланка
Не тикайте мені, одразу видно одиноку, агресивну жінку, яка мріє, що син замінить їй чоловіка.
Меломанка Маланка• сегодня в 09:08
Ответ дляСама вумна тутички
Дивіться, вам не повезло з батьками, впшому сину не повезло з вами. Мій чоловік буде кружити всіх, бо нас кружили, ми кружимо, син наш росте в колі бабусь, прабабусь, де круляють його, а ви живете, як вовк серед овець, у вас всі чужі, ви нікого не любите, може статися так, що дружина сина стане йому ріднішою за вас і вас забудуть, вас не захочуть бачити з вашим перекошеним від злоби писком.
Може статися, а може і не статися. А може статися так, що ваш син, який росте у колі бабусь, вас щабуде. Статися може будь-що, бо це життя.
Ласкове телятко• сегодня в 09:08
Ответ дляБавовнятко
Тему можно развить: а кто за вами будет ухаживать, если сляжете?
А вы думаете если будешь ухаживать, то и за тобой будут ? Это так не работает .
Да и лучше сдохнуть быстрее в таком случае, может без ухода оно и быстрее получится
Меломанка Маланка• сегодня в 09:09
Ответ дляСама вумна тутички
Мою доню, як і сина, вчу, що на першому місці у себе тільки вона має бути її бажання.
Ласкове телятко• сегодня в 09:11
Ответ дляПанна Кота
Будешь лежать с грязной жопой и никто из детей не захочет прийти помыть - потом здесь напишешь как оно, в кайф или не в кайф.
Так у меня нет детей . А вам и дети не помогут, будете лежать )))
Я вообще смерти не боюсь и ничего не боюсь
іронічна антитеза• сегодня в 09:11
Ответ длядамаАмстердама
Девочки, у которых лишь сыновья. Когда сляжете, это будет нормально, что за вами ухаживать будет некому и от вас у всех будут рвотные позывы.
Такая жизнь
Знаєте є сини, які краще доглянуть чим доньки.
Мій син мені дуже допомагав з доглядом батьків
Сама вумна тутички• сегодня в 09:11
Ответ дляМеломанка Маланка
Звичайно може, я його народила для того, щоб він продовжив свій рід, мав щасливу сім´ю, а не сидів у мене під спідницею і ненавидів всіх, як вчите ви свого. І чоловіка я собі шукала такого, щоб спокійно сидіти на шиї у нього, уявляєте. І сина так вчу, що він стіна, жінка має бути за ним, як за опорою.
Меломанка Маланка• сегодня в 09:12
Ответ дляСама вумна тутички
А у вас надія на кого? На бабусь, у колі яких росте ваш синочка? Чи це у них на вас надія? І це ви будете за всіми доглядати? Ви ж всята жінка, дасте приклад своєму синачкі, що таке родина? Чи ви вже це робите, і тому така незадоволена життям?
Сама вумна тутички• сегодня в 09:12
Ответ дляМеломанка Маланка
Ви на своєму гіркому, одинокому прикладі вчите?
Меломанка Маланка• сегодня в 09:13
Ответ дляСама вумна тутички
Кожна мати народжує дитину, щоб вона була щасливою, а не догоядала чужих ’ других мам’.
Ответ дляіронічна антитеза
В мене тато бастував , не хотів доглядальницю.
Не їв , не давав одягти памперс, зривав його з себе і ходив в під себе.
Але від був не лежачий, а дуже слабкий , з порушеною координацією.
При нас (я , сестра, наші сини) їв, з підтримкою ходив в туалет, давав себе помити.
Кошмар какой
Сама вумна тутички• сегодня в 09:14
Ответ дляМеломанка Маланка
У мене надія на чоловіка. Я приклад вже дала. Це у вас гіркий приклад одинокої злої жінки, яка боїться відпустити сина, бо розуміє, що вона так прожила життя, що вмре і нізто не згадає, крім сина, що жила.
Сама вумна тутички• сегодня в 09:15
Ответ дляМеломанка Маланка
Внушіть своїй доні і сину це, нехай вас не доглядають. Для нашої родини чужих немає, всі рідні і дружні. Нехай вашому сину дружина внушить, що ви чужа, а для донькі ви уже давно ніхто
Меломанка Маланка• сегодня в 09:16
Ответ дляСама вумна тутички
Якщо ви така щаслива, що ваш син буде стіною для дружини, що він буде тягнути усіх її родичів на собі, то чосу ж вас так задівають мої погляди? А щаслива? Вам має бути байдуже, хто як виховує своїх дітей.
іронічна антитеза• сегодня в 09:16
Ответ дляPrervana
Кошмар какой
Отож. І дуже просив, щоб його нікуди не здавали. Правда він в такому стані був не довго.
Ласкове телятко• сегодня в 09:16
Ответ дляПанна Кота
что значит - подгадить? И что значит - не хотелось? Вы пьяная? Или люди выбирают себе инсульты, онкология и прочие заболевания, с которыми прикованы к постели? И да, молодые тоже могут оказаться в таком положении, если что.
Вы будете лежать с грязной опой и не кому будет ее вам помыть , такая ваша судьба )))
Червона ікорка• сегодня в 09:16
Ответ дляМеломанка Маланка
Счастье -это индивидуальное понятие, тут учи не учи, мама моего мужа тоже учила его что ему нужна тихая, покорная девушка, которая согласится жить рядом с ними. Но влюбился он в меня и переехал жить далеко от мамы
А я женатая• сегодня в 09:17
Ответ дляЛаскове телятко
Ну и пусть не ухаживают . Кому нужна такая жизнь , может быстрее умру
Эвтаназии у нас нет. А мучаться поверьте вы не захотите.
Меломанка Маланка• сегодня в 09:17
Ответ дляСама вумна тутички
От добре. Сподіваюсь, ви доглянете всіх родичів свого чоловіка, а заодно і сина, раз у вас чужих не має.
Ласкове телятко• сегодня в 09:17
Ответ дляіронічна антитеза
Котів вуличних годую. А от за свекрухою доглядати не буду.
Тоже не понимаю сравнение котов со свекровью . То же Коты 🐈⬛
Сама вумна тутички• сегодня в 09:19
Ответ дляМеломанка Маланка
Я велу дискусію, наче тут не заборонено. Скажіть, а якщо у вашого сина, припустимо, назло вам, появиться сім´я, народиться дитина і тут ви захочете уваги, то він має ж за дитиною доглядати, з ваших дописів, ви тепер йому ж не сім´я. Як ви це переживете?
Меломанка Маланка• сегодня в 09:19
Ответ дляСама вумна тутички
Тільки я не зрозуміла, при чому тут мої діти до вашої родини? І чосу я маю їм це внушати? Ви не в собі, щаслива? Нехай вашому сину дружина внушить, що ви чужа.
Ласкове телятко• сегодня в 09:20
Ответ дляіронічна антитеза
Ппц эгоист какой
Крем для арбуза• сегодня в 09:20
Ответ дляСама вумна тутички
Мужья не вечные порой
Сама вумна тутички• сегодня в 09:20
Ответ дляМеломанка Маланка
Я уже це зробила, розслабтесь, в тому році його маму поховали, свята людина була.
Ответ дляДевальвация
Ну все, он уже от меня этого не джет
Просто видно было какое-то разочарование в глазах, что ли
Но он и слова не сказал, сказал, что сам досмотрит
разочаравальщик блин
не захотела жена дерьмо выгребать
плохая , однозначно, но он святой - он разочаровался))
не захотела жена дерьмо выгребать
Червона ікорка• сегодня в 09:21
Ответ дляtala-li
разочаравальщик блин
не захотела жена дерьмо выгребать
Они все хотят быть хорошими за чужой счет
Сама вумна тутички• сегодня в 09:21
Ответ дляМеломанка Маланка
Може і внушить, якщо її така мамка, як ви виховувала. Ви свої проповіді почали з того, що будете вчити своїх дітей ненавидіти рідню другою половинки