Карусель-весель• 24 мая 2023

Постійно відчуваю втому, як собі допомогти?

Робота не фізична, працюю в банку, психологічне навантаження звісно є і не мале. Щодня приходжу додому дуже втомлена, не можу уже нічого побити, вранці встати дуже важко. Сил нема зовсім. Ніби здорова, але вже думаю може варто пройти якесь обстеження. До якого лікаря звернутися? Може є якась чарівна таблетка від втоми?
Ні за холодну воду• 24 мая 2023
Спорт каждый день.
Если нет времени, просто включаю Таню Джим или зумбу на Ютубе и 20-30 минут колбашусь.

Не зви чайна• 24 мая 2023
Магній і віт Д. Мені допомогло
tarveldy• 24 мая 2023
Послухаю
40каградусная• 24 мая 2023
D3, Q 10, мелатонин.
ПироженкА• 24 мая 2023
От і в мене, так 8 годин фізично не важкої роботи, а вдома наче вижатий лимон
Асоллетта• 24 мая 2023
Може бути гормони
из желе я• 24 мая 2023
Сайте ферритин и гормоны щитовидной железы

Залетна Я тут• 24 мая 2023
Зверніться до ендокринолога , варто перевірити щитовидку
Марфа Українівна• 24 мая 2023
Була втома також, здала аналізи, виявився дефіцит заліза та віт Д, почала пити препарати, відпустило
И_В_офигительных_штанах• 24 мая 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Спорт каждый день.
и помогает? бодрость дает? и как скоро даст после начала активностей?
Кумедна• 24 мая 2023
Часто допомагає просто сходити у відпустку. Теж в банку працюю