Нафаня Маня• 24 мая 2023
В супермаркете вам говорят здрасьте-нужен пакет?-хорошего дня?
Та_шо_ж_таке• 24 мая 2023
Иногда говорят, иногда нет. От кассирши зависит. Бывают неприятные, и им трудно пожелать ’хорошего дня’
Зоряний Шлях• 24 мая 2023
Кажуть. Іноді не здороваються, відразу питають за пакет, або якщо бачуть, що покупок мінімум або дістаю свій, то суму кажуть тільки. Але я сказати першою «добрий день» і сама можу.
Підмітайло• 24 мая 2023
Мене питають як справи, можуть сказати як смачно пахне мій хліб, яка в мене красива сумка і побачивши м‘ясо сказати які шикарні стейки вчора готував чоловік касира і як вони круто посиділи з сім‘єю
Анонимушка• 24 мая 2023
Ответ дляПідмітайло
Це ви не в Україні мабуть зараз?
Мрії у вирії• 24 мая 2023
Еще и «Слава Украине» говорят) на самокассах правда, на обычных давно ничего не покупаю
Зоряний Шлях• 24 мая 2023
Ответ дляПідмітайло
В мене так поза звичайним розрахунком колись за айран спитали, як він нам (я з чоловіком була), який на смак. Але тоді за нами і людей не було.
Нафаня Маня
• 24 мая 2023
В общем, дочь пришла из супермаркета и говорит: кассир с недовольным лицом пробивала товар, не сказав ни слова. А с человеком перед и после нее здоровалась, спрашивала про пакет)))
Горлаю зрання• 24 мая 2023
Ви заморочуєтеся, касир робить все на автоматі і просто може втомитися. Якщо мені сьогодні не скажуть- вдалого вечора, приходьте ще, я не звернув увагу. Бо для мене це нічого особливого.
Я такая наивная• 24 мая 2023
Ответ дляНафаня Маня
Здоровается через одного, не очередь вашей дочери была
Радикальная• 24 мая 2023
Обычно говорят, сейчас тем более с них шибко требуют в крупных сетях. Я и сама часто первая здороваюсь.
Но заметила, некоторые кассирки)) обслуживая девушек/женщин передо мной, любезничают с ними, чисто медовый пластырь...а обслуживая меня делают морду кирпичем, прямо как одолжение, и не здороваются. Абидна, досадна и ладна. 😁
Я такая наивная• 24 мая 2023
Ответ дляПідмітайло
Это ту мач, как по мне.. Если не троллите)
english book• 24 мая 2023
На Головпоштампі ще пропонуються поповнити мобільний, купити печиво, цукерки,солодощі, замовити передплату та інше.
Смілянський трохи перегнув...
Я такая наивная• 24 мая 2023
Ответ дляenglish book
Смілянський трохи перегнув...
А вот это да. мне на укрпочте предлагали вчера, немного странно, почта не магазин вроде)
Нафаня Маня
• 24 мая 2023
Ответ дляenglish book
Смілянський трохи перегнув...
І у відділеннях Укрпошти також про солодощі та інше питають))
У них це вже як скоромовка завчена.
Радикальная• 24 мая 2023
Ответ дляНафаня Маня
Во-во! такое часто со мной. Чувствую себя чупакаброй какой-то...))
ПП-шница• 24 мая 2023
Ответ дляНафаня Маня
І що з цього ?? Я взагалі не звертаю увагу коли щось каже касир чи ні, яка різниця? Чи вашій дочці потрібна увага касира?
ПП-шница• 24 мая 2023
Ответ дляРадикальная
Чому ви так себе почуваєте ???
Радикальная• 24 мая 2023
Ответ дляenglish book
Смілянський трохи перегнув...
Так на всіх вілділеннях УП в моєму місті пропонують. Ще й прогружають операторів щоб вони впарювали все те...