Нафаня Маня• 24 мая 2023

В супермаркете вам говорят здрасьте-нужен пакет?-хорошего дня?

Українська зірочка• 24 мая 2023
За кордоном говорять)) Типу, як сьогодні ся маєте, мовчки складають покупки в купу пакетів. Доречі, я такого ще не бачила. В Європі, наприклад, такого не бачила, а от в Канаді ти з магазину виходиш увесь в пакетах. Вони складають кожну річ в окремий пакет! Мене це трішки дратувало, тому я купила дууже зручні багаторазові корзинки, які складаються і мають 2 варіанти ручок - з боків, щоб зручно донести та поставити в багажник авто і звичайні ручки. І тепер всі покупки просто складаю туди. Ще можуть сказати, якщо їм щось сподобалося чи запитати, якщо щось зацікавило серед покупок. В нас за чай питали, робили компліменти. В кінці завжди бажають гарного дня. І ти таким чином виходиш з магазину майже обцілований і відчуваєш себе найкращим покупцем на землі)). Але то так прийнято.

Я такая наивная• 24 мая 2023
Ответ дляРадикальная
Во-во! такое часто со мной. Чувствую себя чупакаброй какой-то...))
Давайте мы вас спросим, хотите))?
Добрий день, пакет бажаете? Може бажаєте акційні товари?
Як бажаєте сплатити? Картка чи готівка?
Дякуємо за покупку, приходьте до нас ще. Гарного вам дня!
Анжелика_• 24 мая 2023
Работаю на кассе. Ужассная работа
Патриоточка• 24 мая 2023
Да, всегда.
А вам?
автор Нафаня Маня • 24 мая 2023
Ответ дляАнжелика_
Работаю на кассе. Ужассная работа
В каком супермаркете?
Підмітайло• 24 мая 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Это ту мач, как по мне.. Если не троллите)
Я не тролю, мене це теж напрягає, але тут так є
Підмітайло• 24 мая 2023
Ответ дляАнонимушка
Це ви не в Україні мабуть зараз?
Ні, в США
Сладкий лимончик• 24 мая 2023
По разному, зависит от кассира, одни отмороженные сидят а другие сразу здороваются. Терпеть не могу отмороженных. И при чем в одном и том же маркете одни и те же что кассиры. Так что это ещё от человека зависит
Я такая наивная• 24 мая 2023
Ответ дляПідмітайло
Вы штатах что ли)? Это только там такая жуть)

Чавонадо• 24 мая 2023
В Германии точно говорят, спрашивают нужен ли чек , желают хорошего дня.
А вот пакет не предлагают . Пакеты висят под кассой.
Безникая• 24 мая 2023
Ответ дляНафаня Маня
Или молча пробивают?
Говорят, но лучше бы молчали, надоело отвечать «нет, спасибо»
Гладиолус• 24 мая 2023
Ответ дляoboeva
Говорят бедолаги,ещё и про карту и кофе
И пополнение счета и про благотворительность
автор Нафаня Маня • 24 мая 2023
Ответ дляПатриоточка
Да, всегда.
А вам?
мне не попадались молчаливые или попадались, но я не помню.
дочь пришла из супермаркета и говорит: кассир с недовольным лицом пробивала товар, не сказав ни слова. А с человеком перед и после нее здоровалась, спрашивала про пакет
Підмітайло• 24 мая 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Так, ото стоїш інколи, перед тобою троє людей і з кожним вона триндить поки по дві речі пакує в окремий пакет
Я такая наивная• 24 мая 2023
Ответ дляПідмітайло
Я знаю, я там жила пару лет)
Миллениалка• 24 мая 2023
Я завжди касирам бажаю гарного дня, і вони у відповідь.
Почніть з себе. Чи ви прийшли розказати як у Європі? 😄
Гладиолус• 24 мая 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Ого, круто
Підмітайло• 24 мая 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Я знаю, я там жила пару лет)
Вчора погодилась відкрити картку нордстром на свою голову, ледве на роботу встигла десь годину вони то все рішали, між тим обсудили все, весь гардероб, погоду, плани на відпочинок
Миллениалка• 24 мая 2023
Ответ дляПідмітайло
Мене питають як справи, можуть сказати як смачно пахне мій хліб, яка в мене красива сумка і побачивши м‘ясо сказати які шикарні стейки вчора готував чоловік касира і як вони круто посиділи з сім‘єю
Це називається смол ток, він нічого не означає взагалі, ваша справа відповісти щось загальне і приємне у відповідь. Це частина їхнього менталітету.
Дуже багато значення ви цьому надаєте.

Я такая наивная• 24 мая 2023
Ответ дляПідмітайло
Да...Напряает, по первому времени странно, но ничего, потом уже достает) И не скажешь же ничего. Менеджер прибежит, будет выяснять что не так)
Підмітайло• 24 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
Дуже багато значення ви цьому надаєте.
А по чому ви бачите скільки значення я цьому надаю?
Я просто напросто вічно поспішаю і все, немає в мене часу на балачки в чергах
Оля_с_киркою• 24 мая 2023
Так, вітаються, іноді і ’ за життя’ теревенять, і про товар можуть спитати, пакети теж пропонують. Я до речі, теж вітаюсь і бажаю гарного дня.
Миллениалка• 24 мая 2023
Ответ дляПідмітайло
Ну ви ж пишете що напрягає.
Підмітайло• 24 мая 2023
Ответ дляЯ такая наивная
От от, я посміхалась і говорила : ай хев е тайм, еврісінг ітс окей
Эскиз бесконечности• 24 мая 2023
В АТБ часто не здороваются и пакеты тем более не предлагают. Встречают с недовольными лицом. Такое ощущение, что там всех, как на подбор выбрали недоброжелательных.
Элька-Карамелька• 24 мая 2023
Ответ дляНафаня Маня
Или молча пробивают?
Завжди говорять. В менших магазинах завжди вітаються. Київ
Меня много• 24 мая 2023
я завжди в одному маркеті купую, місто невелике. Не питають чи треба пакет, бо я завжди з екосумкою, не питають чи є їх картка, а зразу кажуть - диктуйте номер) Кажуть - дякую за покупку, заходьте ще
tettiana• 24 мая 2023
Часто встигаю перша привітатися, це ж я підійшла до каси....
автор Нафаня Маня • 24 мая 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Это, кстати, в АТБ было)))).
миссДавеча• 24 мая 2023
чаще говорят. иногда нет. не обижаюсь, они за день бедные замаханные с таким количеством людей