Яжбоматуся• 25 мая 2023

Потрібна допомога кожної з вас, проголосуйте

Дуже прошу проголосуйте, просто : так або ні
І ще дуже прошу в коментах не писати ім‘я
Мені для роботи потрібно.
Дякую
Ви знаєте хто такий Каменяр?
Результат:
вже голосів: 1207
609 (50.46%) Ні, не знаю
598 (49.54%) Знаю
палка-копалка• 25 мая 2023
Ответ дляБубль Гум)
Перша асоціяція - Франко, якщо люди вчили Лупайте сю скалу і біографію. Там же з великої літери. Це як Кобзар і кобзар.
І як це змінює те, що деякі голосували не так як ви, а за ’каменщика’???

Напланетянка• 25 мая 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я в школу йшла в 1984
У мене не було укр мови і літератури взагалі. Аж в 11 класі в кінці з´явився факультатив з укр мови.
Франка ми навіть на зарубіжній не вчили. Як і інших укр письменників
Жила в Чернігівській області

Сама знала хто це, бо дідусь розповідав, але прізвисько не чула.
Очень странно, я этот период вынужденно училась в Мене, тоже Черниговская обл. Родители меня отдали к бабушке из Днепра. И нам на русской литературе Франка дали к изучению. Еще и каких-то казахских поэтов. Их правда не помню.
Люблю черниговскую нежно)
Бубль Гум)• 25 мая 2023
Ответ дляпалка-копалка
Опитування в інтернеті абсолютно нічого не змінюють, ви маєте рацію
Напланетянка• 25 мая 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
А , тогда понятно, это потому что военный городок. Детей военных и у нас по-желанию освобождали от изучения языка. Но это исключение из правил, 99 процентов людей выросших во времена ссср в Украине, украинский язык и литературу изучали и знали.
Да и в военных городках учили всё. Уточнила у мужа, он часть школы был в Торгау (вроде правльно городок написала?), Гдр. Там учили Франка тоже говорит
Продаю витрішки• 25 мая 2023
Ответ дляСовбез
Я училась в харьковской школе почти 30 лет назад, когда украинский язык не особо приветствовали, и то знаю. Интересно посмотреть на тех, кто не знает. Где они учились и кто их учителя?
Нова інформація поступово витісняє стару ту, котрою не користуємось . Так закладено природою.
Якщо у вас цього не сталось, це свідчить про те, що з часів школи, нової інформації ви отримаєте не так багато, як інші.
Котомафия• 25 мая 2023
Если я тормоз, знаю, а проголосовала, что не знаю?
Котомафия• 25 мая 2023
Ответ дляБубль Гум)
Я за Ф.это ж типа его погоняло. Великий К...р

палка-копалка• 25 мая 2023
Ответ дляКотомафия
Вже все одно, багато не знали, а тисли що знають.
Пузата Хата• 25 мая 2023
Ответ дляпалка-копалка
Статистика жахлива, якщо ще й цей факт врахувати :(((
Невгамовна• 25 мая 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Автор, вы так сформулировали вопрос, что многие проголосуют ’знаю’, имея в виду, что знают, что каменяр - это каменщик.
я лично так и подумала)
Бубль Гум)• 25 мая 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Цікаво, а як у Івана Франка нічого не витіснялось? ) Знав більше 15 мов, написав більше 6 тисяч творів. Не всі і рахувати до 6 тис вміють
Продаю витрішки• 25 мая 2023
Ответ дляБубль Гум)
Мабуть він не зациклюватися на досягнутому, а весь час рухався вперед, на відміну від тих, хто хизується тут лише інформацією зі шкільної програми .
До речі, ви знаєте на якій висоті, над рівнем моря, знаходиться ваш населений пункт? Без ґуґлу, звісно
Анжелика1• 25 мая 2023
Знаю, потому что училась в школе и читала укр. лит
Бубль Гум)• 25 мая 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Мова про те, що не витісняється інформація інформацією. Або не у всіх. голова - не горщик з обмеженою місткістю)
Ви погоджуєтесь?Ні, я не знаю на якій висоті. Зараз погуглю)
Все возможно• 25 мая 2023
Ответ дляБубль Гум)
Ой,ой, а я отдо цього ще читала , що Франко був ще тей ловелас і серцеїд, і жіночок міняв, як рукавички. Здається, що ´ кадрив´,розбив серце( а деяких і посварив) багатьом українським поетессам і письменницям. Ну, то й що? Тільки з гордим піднессенням треба сприймати наших видатних людей? 😊
sur_sur• 25 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
У нас тоже не было украинской, мы Франка учили на русской литературе. Странно, но было именно так) Училась с 1985 года.
А де це в Україні не було української мови?
sur_sur• 25 мая 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я в школу йшла в 1984
Жила в Чернігівській області

Дуже дивно, вважала, що в Україні українська мова і література викладалися у всіх школах. За заявою батьків за часів срср українську дозволяли не вчити дітям військових.
У кого не так?
Напланетянка• 25 мая 2023
Ответ дляsur_sur
В Днепре не было в некоторых школах, в Черниговской обл тоже.
В Днепре, когда я вернулась, то ввели украинский факультативом, но освобождены были дети военных и белорусы (помню по своему классу)
Зря это делали.
Мои старшие в Днепре учились тоже в русских школах, но украинский знают свободно. Младшего отдала уже в украинскую. И сама учу мову.
Танцепесенная• 25 мая 2023
Якщо мова про наших класиків, то І.Ф. Походження не пам´ятаю, але здається в нього поема була чи якийсь твір про каменярів. Виправте якщо неправильно, самій цікаво.
Я 77р.н. коли що.

Напланетянка• 25 мая 2023
Ответ дляВсе возможно
Ну так Франко красивый был мужчина, судя по фото, мог себе позволить.
Не то что обезьянка пушкин.
sur_sur• 25 мая 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Вперше чую про таке. У російськомовних регіонах була в школах українська, а в Чернігівській не було? У вас же напевно українською в побуті розмовляють . Дивно. Невже програма могла в різних областях різна бути?
Теж дуже здивована. Вже писала, що тільки дітям військових за часів срср за заявою батьків дозволяли не вчити українську.
Продаю витрішки• 25 мая 2023
Ответ дляБубль Гум)
Саме з обмеженою місткістю.
Тому інформацію треба ретельно відфільтрувати, а тримати в собі. Організм живої істоти - дуже продумані штука. Аналогія: людина споживає їжу, все що треба організму йде в роботу, а решта виводиться з нього відповідними способами.
Так само з інформацією, та якою ви користуєтесь, залишається, решта витісняється більш новою і актуальною. Деяка називається, але чим більший архів, тим важче знайти потрібний файл.
До речі, більшість геніальних вчених, були побутово не пристосованими. Вони просто не могли собі дозволити тратити обєм пам´яті, на рецепт приготування суп, чи варення; не могли згадати де залишили взуття, чи краватку, тощо
Все возможно• 25 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Не то что обезьянка пушкин.
Да-да, красивый, образованный, ещё и галантный романтичный кавалер.
Раз на то пошло, у многих поэтов есть любовная лирика. А некоторая ого- го! 😉😄
sur_sur• 25 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Зря это делали.
Від факультативів не потрібно звільняти, він не є обов,язковим.
Напланетянка• 25 мая 2023
Ответ дляsur_sur
У нас справки какие-то носили, помню это.
Бубль Гум)• 25 мая 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Саме з обмеженою місткістю.
Є інформація, потрібна і не потрібна. А є знання. І якщо вони набуті правильним способом, то нікуди вони не витісняються.
А якщо взяти вашу теорію про обмежену місткість, то тоді треба визнати, що така містксть відрізнятиметься від людиги до людини не в тисячі, а в мільйони разів. Наприклад, той хто не знає після шкільної програми хто такий Каменяр має місткіть умовно розміром з пляшку) А Іван Франко, у якого не витіснився весь Кобзар на пам’ять з дитинства, і півтора десятки іноземних мов - це вже як цілий Дніпро)
Самоучка• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Ви правильно проголосували, прізьвисько Франка
О, я проголосувавши саме про Франка думала
Спішу - перекидаюсь• 25 мая 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Я подумала про какое-то литературное произведение
Но я тот ещё неуч в отношении укрлит:(
Помаранчова душа• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Я теж була октябрьоооонком)))
Ні, не злочин, я не хотіла щоб тема зайшла в таке русло, тому і попросила без власних назв
Так вы сами её туда направили. Это ж вы написали фамилии, хоть и перековерканные
Все возможно• 25 мая 2023
Ответ дляБубль Гум)
Точніше, не витісняється, а переходить из миттєвої чи оперативної пам´яті у довгострокову.
А , враховуючи, що виділяють чотири види пам´яті : образна, емоційна, рухова( тактильна), словесно- логічна, то це не місткість пляшки, а просто, не за одну з цих складових інформація не зачепилась. Десь так.