Яжбоматуся• 25 мая 2023
Потрібна допомога кожної з вас, проголосуйте
Дуже прошу проголосуйте, просто : так або ні
І ще дуже прошу в коментах не писати ім‘я
Мені для роботи потрібно.
Дякую
Ви знаєте хто такий Каменяр?
Мені для роботи потрібно.
Дякую
Ви знаєте хто такий Каменяр?
Результат:
вже голосів:
609 (50.46%)
Ні, не знаю
598 (49.54%)
Знаю
Чудо в декрете• 25 мая 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Прізвище.
В сенсі? Прізвище у нього інше і то не псевонім.
Ясамаякрасивая)• 25 мая 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Чудо в декрете• 25 мая 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Я відповіла на репліку в мою адресу. Добре, що розібрались, згадали шкільну програму, це завжди корисно.
Совбез• 25 мая 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Нова інформація поступово витісняє стару ту, котрою не користуємось . Так закладено природою.
Якщо у вас цього не сталось, це свідчить про те, що з часів школи, нової інформації ви отримаєте не так багато, як інші.
Да, дуже мало інформації))) - дві вищих освіти з червоними дипломами) три іноземні мови на рівень від b2 до c1. І професія зв’язана с постійно новою інформацією.
волосатое стекло• 25 мая 2023
Ответ дляГрабля
Спросила сына, он в 9 м классе. Сказал - каменщик) не думаю, что у многих людей акцент внимания сфокусирован на украинской поэзии.
Моя в 7м тоже каменщик ответила
66сезон666серия• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Угу…….. про каменщика прочитала і вже, навіть, пешим постам не дивуюсь
а хіба ви не про переклад слова запитали?
чого ви не написали про прізвище?? дивно..
волосатое стекло• 25 мая 2023
Ответ дляВинник
Пам´ятати доведення теореми і прізвище це трохи різне
А я наоборот, теоремы многие помню и формулы, и задачи на раз два три решаю, а вот из гуманитарных наук информация вообще долго не задерживается. Даже вот иногда какой то момент нужно восстановить в памяти, нахожу информацию, много читаю на эту тему, а потом через время снова не помню(
Но я при этом никогда не чморю людей которые просят решить задачу начальной школы, я понимаю что все мы разные и с разными способностями
Грабля• 25 мая 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Удалено администрацией...
Может, потому что им это не важно?
Я, к примеру, много лет увлекалась историей французского королевского двора. Ещё в юности их генеалогию изучила от и до. Мне это было интересно. А то, что не интересно, обычно не задерживается в памяти.
Помаранчова душа• 25 мая 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Удалено администрацией...
А почему они должны оправдываться. Даже википедия об этом не знает. Там указаны совсем другие псевдонимы. Их четыре
Майданщица• 25 мая 2023
Не вірю
Всі знають
Сю скалу в школі так лупали, що це неможливо не знати.
Всі знають
Майданщица• 25 мая 2023
Ответ дляОноВамнадо
,,...Лупайте сю скалу...,,
Вірно?
Та так. Дуже важкий вірш був. І треба було на зубок. На все життя запам´ятався.
Ясамаякрасивая)• 25 мая 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Ваша думка для мене безцінна.
Физрукая• 25 мая 2023
если речь о Франко - то мы в школе вообще не учили в биографии, что его называют Каменяр, учили только произведение. Если бы это было общепринятым псевдонимом - то да, стыдно было бы не знать такое. А так у него их куча. И да, поисковик не выделяет среди них Каменяр. Зато произведение Каменярі и, собственно, Ивана Франко знают все без исключения.
Ясамаякрасивая)• 25 мая 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Так Вы говорите об псевдонимах.
А, автор о прозвище.
Все возможно• 25 мая 2023
Ответ дляБубль Гум)
Напевно, що подобався жінкам) Але не думаю, що мав час на активні походеньки. Якщо ним написано 50 томів творів + переклади з інших мов + прочитано за життя не уявляю скільки.
Читала якось про його дружину пані Ольгу Хоружиньську і велику роль, яку вона відіграла у його становленні. Будучи досвідченою ( теж знала п´ять мов) і з заможної сім´ї, оплачувала дуже велики його трати, починаючи з літературного журнала, який також редагувала, закінчуючи витратами на иого чисельні захоплення колекцінуванням. І , наче, ті 50 томів, то якраз він скупляв рідкісні рукописні твори. А її сестра казада, що вже будучи сліпим, посив Ольгу відвести до його коханки і описати словами , як вона виглядає. Та й закінчила життя його дружина в психлікарні, де від стресів була аж три рази.
То таке, життя, звісно. Не щаслива доля, яку вона, кохаючи, сама свідомо обрала. Творчі люди часто не щасливі у особистому житті.
Гладиолус• 25 мая 2023
Ответ дляSmusish
Я,памятаю, проводили паралель про цих двох письменників. Шевченко- кобзар, Франко- каменяр.
Чесно, не пам´ятаю чи було це в шкільній програмі, чи ні, але я вчилася в російській школі, то українська література в нас не дуже була.
Сонячний зайчик• 25 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
И я про него подумала, читала в школе и потом еще раз. Проголосовала что знаю.
А оказывается это не тот Каменяр?
Не ІФ
Продаю витрішки• 25 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Вже все пояснили….. погано в школі вчились, кажуть, чи добре, але Франко то такоє….
Тобто, мало того що не вмієте ставити питання,то ще й не вмієте висновки. Але ´то такоє.. ´
Аль де Барановна• 25 мая 2023
Значит, когда делают замечание за грамматические ошибки, то сразу волают, тут что, форум филологов?
А как не знают прозвище Франка, то уже оказывается, филологов и не знающим должно быть стыдно.
Яснопонятно
Ответ дляГладиолус
А я так це памятаю, у нас! Постійна оця паралель , вона нам то все в голову вклала. Дуже класна вчитель була по укр мові та літературі.
але як я плакала, не могла вивчити вірші франка,такі вони мені тяжкі були і не складні.
Вмію заміряти найкраще• 25 мая 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Автор, вы так сформулировали вопрос, что многие проголосуют ’знаю’, имея в виду, что знают, что каменяр - это каменщик.
Я так і проголосувала)))
Бубль Гум)• 25 мая 2023
Ответ дляВсе возможно
Цікаво, дякую. Я тільки знала, що декілька кохань у нього було. І що дітей достойних виховали
Бубль Гум)• 25 мая 2023
Ответ дляАль де Барановна
Яснопонятно
Так. У нас подвійні стандарти
Помилки - то природньо, а от таке прикре незнання щодо Генія - дивує.
Помаранчова душа• 25 мая 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Так Вы говорите об псевдонимах.
А, автор о прозвище.
И? Все должны знать прозвище?
Куколка-мяуколка• 25 мая 2023
Ответ дляsur_sur
Дуже дивно, вважала, що в Україні українська мова і література викладалися у всіх школах. За заявою батьків за часів срср українську дозволяли не вчити дітям військових.
У кого не так?
От у нас не було. Навіть вибору не було. Але й окрім військових, здавалось інших професій не було. В родині або мама або тато військові, або обоє, що часто було.
Садоводница• 25 мая 2023
Ответ дляKorsika999
А те кто в школе учился в 90е? Они должны знать этого Каменяра? Потому что программа все таки сильно меняется со временем.
Эммм, я в 90х и училась. И знаю
Садоводница• 25 мая 2023
Ответ для66сезон666серия
Вы бы вопрос прочитали внимательней. Автор пишет Каменяр с заглавной буквы и просит не писать имя в комментах. Это про каменщика, да
Добра, коли сита!• 25 мая 2023
Так Франка називали. На личаківському на його могилі теж це є написано