Воленс-неволенс• 25 мая 2023

Хто розуміє в шитті - як обтяжити сукню

Маю отаку сукенку, все мені в ній подобається, крім того, що від легкого вітру вона злітає догори. Ходити і тримати її в руках не варіант.
Що зробити можна щоб трохи обтяжити низ і не зіпсувати
Веселуха Муха• 25 мая 2023
вшейте по низу утяжелитель для штор, как вариант

Огірок та Помідорчик• 25 мая 2023
шорты можно подшить.
Тримбулька• 25 мая 2023
По низу тоді взяти в тон тесьму, можна декор в тему українську))) але жоб дуже щоб не висіло
Повітруля• 25 мая 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Він дуже важкий для неї. В мене теж є таке плаття- тільки машина-офіс, на вулиці пипець- гола жопа)))
Тримбулька• 25 мая 2023
Колись робила на туніку, таку полоску з бісеру, бо заверталась постійно. Можна так ще
НуКаНаКа• 25 мая 2023
Монетки знаю подшивают.
Если самим шить то по низу делать подгиб см 10 и ленту внутрь
Веселуха Муха• 25 мая 2023
Ответ дляПовітруля
вони є різні, я б в магазинах подивилась, прикинула наживо
Korsika999• 25 мая 2023
В швы внизу вшить какие то железячки может))))
Кнопкотиць• 25 мая 2023
В Британии очень ветренно, поэтому Кейт Миддлтон вшивают в низ юбки цепочку для утяжеления

Тримбулька• 25 мая 2023
На такої сукні говне не береборщить бо повисне як тряпка з тими утяжелітелями.
Ласую колобками• 25 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Да, биссер отличный утяжелитель. Можно нежный орнамент бисером вышить.
Тримбулька• 25 мая 2023
Я виплела з бісеру тоненький ланцюжок і пришила. Можна ще не рясно пришити бусини. Можно просто стрічку в тон підібрати. Можна в саму строчку протягнути типу шнурок лавсановий. Багато є варіантів
Не виправдовуюсь• 25 мая 2023
Вшивайте не в низ волана, а в шов между ним и платьем, а то он будет некрасиво обвисать.
автор Воленс-неволенс • 25 мая 2023
Дівчата, всім дякую. Піду по магазинам шукати шнур.
Бо ж шкода що лежить без діла