Katerina-145a• 25 мая 2023

Щитовидна залоза

У мене збільшена щитовидна залоза до 70см.куб з множинними кістами та псевдо вузлами до 5 мм..териотропнтй гормон 68.969, вітамін д 33.7 глюкоза 4.0 антитіла до тиреопероксидази 676.60.хто стикався з таким в яке було лікування..мені назначили легше таблетки.. але жахливий стан. Задишка стискання в горлі. Біль в суставах, випадіння волосся, сонливість , сьома , набряки всього тіла. Можливо звернутись до іншого ендокренолога. Приймаю Lтироксин100 1 таб 1 раз на день
Аноним• 25 мая 2023
endo_doc_ в інста, Лариса Чумак. раджу щиро

автор Katerina-145a • 25 мая 2023
Ответ дляШпильkа
Дякую
Аноним• 25 мая 2023
Ответ дляKaterina-145a
Дякую
і почитайте поки про АІТ, АІП протокол харчування, в гуглі є інфо. і книжку Ізабелли Венц, Протокол Хашімото. ситуація у вас серйозна, але все ще можна поправити харчуванням. я не лікар, але пацієнт зі стажем. і так, в цю тему доведеться вникати самостійно, традиційні протоколи не працюють.

одужуйте
СережкинаЯ• 25 мая 2023
Можливо ви недавно таблетки пьєте і вони ще не подіяли? Треба контролювати ТТГ і дозу ліків.
СирОжино пирОжино• 25 мая 2023
Ответ дляШпильkа

одужуйте
вам вдалось покращити стан організма на фоні протоколів? Як довго приводили себе в норму? І чи можна нормалізувати гормони і роботу щитовидки і відмовитись від л тироксину?
Мальовнича даль• 25 мая 2023
Ответ дляШпильkа
Вона надає консультації онлайн?
Астоновитесь!• 25 мая 2023
Ответ дляШпильkа

одужуйте
как я люблю такие советы... ттг 68, та чего там, сейчас поправим питанием зачем тот тироксин, это ж гормоны такие люди смешные...

БезПаспортаНеПродаю• 25 мая 2023
ТТг 68 это очень много, я не представляю как вы себя чувствуете, у меня был 5,14 и я падала.
Гормону нужно хоть 2 недели чтобы вы ощутили результат, и возможно дозу нужно больше. Есть протоколы когда принимают еще и Т3 и доза Т4 меньше тогда, но у нас нет препаратов Т3, нужно искать кто привезет из Европы или Турции и эндокринолог грамотный.

Яна Атанова и в инсте, консультирует онлайн. Поищите.
БезПаспортаНеПродаю• 25 мая 2023
dr.atanova
Паспортний стіл• 25 мая 2023
Вам надо нормализовать ТТГ ,тогда и кисты и узлы уйдут , возможно не все , но все таки хотя бы новые не будут расти
Как давно Вам тироксин назначили?
автор Katerina-145a • 25 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю

Почуваю себе жахливо.. не можу ходити, сплю 24/7.. болять сустави.. депресія, одним словом дуже жахливо. Приймаю другий тиждень
Аноним• 25 мая 2023
Ответ дляАстоновитесь!
ви абсолютно не уявляєте, про що говорите. якщо би уявляли, зрозуміли би мій коментар
Астоновитесь!• 25 мая 2023
Ответ дляШпильkа
угу...
Аноним• 25 мая 2023
Ответ дляМальовнича даль
Вона надає консультації онлайн?
так, я саме онлайн проходжу лікування в Лариси
Аноним• 25 мая 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
так, вдалося. це те, що реально спрацювало. як довго -- залежить від вашої ситуації, стану здоров´я, готовності розбиратися у всьому і дотримуватися умов. у моєму випадку вже після 4 тижнів елімінації я відчула істотне покращення самопочуття.

якщо щитовидка є -- так, у перспективі реально все нормалізувати. тим, у кого видалена -- важче набагато, але суттєво покращити стан теж реально цілком. організм має величезний потенціал до зцілення, якщо йому спочатку допомогти, а потім не перешкоджати. але потрібен інтегративний лікар, який розглядатиме організм як єдине ціле, а не лікуватиме окремий орган
Мальовнича даль• 25 мая 2023
Ответ дляШпильkа
Дякую!
СирОжино пирОжино• 25 мая 2023
Ответ дляШпильkа

вам допомагав лікар, чи самі знаходили інформацію? Ви зараз без гормонів? Якщо у вас АІТ, чи знизились антитіла? І по якому протоколу працювали
БезПаспортаНеПродаю• 25 мая 2023
Ответ дляШпильkа

Ну, тут в общем ситуация такая, что кому то легче и протоколы питания помогают, а кому то никак. Я в целом вообще поменяла образ жизни и питания, но это никак не отразилось на щитовидке, на антителах, на ТТг, который все равно периодически растет. В итоге сейчас щитовидка увеличена на верхней границе нормы, дозировку тироксина подняли до 100 уже. Протоколы не протоколы, а процесс идет
БезПаспортаНеПродаю• 25 мая 2023
Ответ дляKaterina-145a
Яна эндокринолог мне сказала что в Мечникова в Днепре в отделении эндокринологии врач хирург делает укол дипроспана в капсулу щитовидной железы и это останавливает воспалительный процесс и снижает уровень ТТГ. Если вы в Киеве, то может обратиться там в стационар, там тоже эндокринологии сильная, все туда едут. Наверняка есть способы вам состоянии облегчить.

Аноним• 26 мая 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
почала шукати сама, але від безвиході, бо монотерапія т4 не допомагала, ставало все гірше. а лікарі альтернатив не пропонували.
у мене, як я тепер розумію, ще з юності був гіпотиреоз+АІТ. у 2018 -- вузел, ПРЩЖ, через те щитовидку видалили. шукати почала через кілька років після операції, бо на моно т4 не було сил жити, вставати з ліжка.
після того ще десь рік читала, вивчала все. потім пішла сама на АІП з елімінацією. треба розуміти, що автоімунний процес не закінчується із видаленням органу. до цього питання треба підходити комплексно і системно.
так, через видалення ЩЗ, я на гормонах, але тепер це т3+т4 (Турція).
зазвичай, в таких темах я відповідаю анонімно, даючи лише посилання на лікаря і шо почитати. вважаю, переконувати нікого немає сенсу. якби мені хтось свого часу хоча би натякнув у цьому напрямку, я могла би зберегти орган. але вже як є. тому лишаю один-два коментарі і йду, далі кожен сам собі вирішує
Аноним• 26 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
якщо не знижуються АТ, значить не усунуто тригер. якщо не ведеться комплесної роботи, від підняття дози т4 (субстрата для т3) може ставати гірше, бо замість т3, утворюватиметься реверсивний т3. часто буває саме так, бо в ендопацієнтів порушена конверсія т4 в т3.

але я вас не переконуватиму. в кожного свій шлях.
БезПаспортаНеПродаю• 26 мая 2023
Ответ дляШпильkа

Так вот тригер что - не выяснено
БезПаспортаНеПродаю• 26 мая 2023
Ну вот про сочетание Т3 и Т4 я впервые услышала неделю назад от нового врача.

Я так же ищу, потому что на троксине только все равно растет ТТГ. Аутоимунный протокол питания в моем случае ничего не дал в течении года. Нет, вообще то дал - минус 12 кг и очень хорошее самочувствие. Но дозу эутирокса при этом подняли( И в общем то на почти мне хватило. А сейчас вот приехали
Аноним• 26 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю

почитайте інсту лікаря, яку я давала вище. там багато всього, щодо дози т4 в тому числі, і щодо комбі
БезПаспортаНеПродаю• 26 мая 2023
Ответ дляШпильkа

Я почитала кое что на странице у вашей доктор. Ну функциональная медицина, кишечник, печень и т.д. это мне знакомо, оттуда и протокол питания и пройдено куча всего и сеьдено половина Айхерба. Практически безрезультатно. Именно о щитовидке читала - ну чтото мне пока трудно вьехать и понять, даже имея медобразование и склонность к вполне себе клиническому мышлению и имея эту проблему уже 3 года
Аноним• 26 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
я вас чудово розумію. тут ще важливо, що це не математика, ми йдемо по приборах, тобто по сипмтомах. я до того як прийти на лікування до Лариси, теж сама приймала багато чого з айхерб, але лише на її схемі змогла зібрати докупи ті знання, які в мене були. а перед тим заповнила анкету на 6 сторінок, де детально описала все своє життя.

всі ми різні, в кожного свій анамнез, свої особливості. треба далі шукати ваш тригер, розбиратися з т4+т3, за можливості здати реверсивний т3, і т.ін. але то вже з інтегративним ендокринологом треба.

в будь-якому разі, успів вам. розумію вас краще, ніж хотілося би.
БезПаспортаНеПродаю• 26 мая 2023
Ответ дляШпильkа

Спасибо.

Айхерб то ела под руководством тоже доктора, правда не эндокринолога. Функциоанальная медицина сейчас ’модно’

Буду дальше копать
СирОжино пирОжино• 26 мая 2023
Ответ для
хто з лікарів вам допомагав? я зверталась до ендокринолога, одного з найкращих у Києві, він лише зітхав, на мої прохання підтримати мене у нетрадиційному способі лікування ЩЗ, сказав пожиттєво гормони і це не лікується, ніяких нісенітниць і протоколів. Але я читала багато протилежних відгуків і пішла б на це, але тільки під наглядом лікаря.
Воленс-неволенс• 26 мая 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
вище дала посилання на лікарку, в якої лікуюся. читала її більше року, поки наважилася. так, лікарів, які розуміються на цьому, небагато