Раз одела не бу• 25 мая 2023
Перший день затримки, є сенс робити тест?
Ті , хто довго планував вагітність , зрозуміють охоту зробити тест і нарешті побачити там ці || довгоочікувані 🥺 О була пізня, мала бути 7.05, була 14.05 і сьогодні вже 1 день затримки …тест вже зробила і встигла засмутитись..Але згадала сьогоднішній сон, і не втрачаю надії 🤣 Мені приснився цілий акваріум риб, їх було так багато, не передати)))
Вже була 1 вагітність..позаматкова(
whenallissaidanddone• 25 мая 2023
Первый раз встречаю слово ’позаматкова’:)) внематочная привычнее;)
Раз одела не бу
• 25 мая 2023
Ответ дляШвабристка
Так, можна
Нічого не показав( на жаль…тому маю надію ще почекати 🥺
Раз одела не бу
• 25 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Українська мова)
На пів ставки• 25 мая 2023
Часто снилась рыба никогда не сбывалось.
Когда действительно забеременела то ничего не снилось. Но в первый день задержки тест сразу показал.
Раз одела не бу
• 25 мая 2023
Ответ дляЛепетун
Автор ,какие дети ,война идёт! Иди вы не в Украине сейчас ?
А при чому тут війна? Ви не хочете, не народжуйте) для мене це не є проблемою. В Україні з першого дня повномаштабки!
На пів ставки• 25 мая 2023
Ответ дляЛепетун
Во все воины в истории всегда женщины рожали и как можно больше.
Раз одела не бу
• 25 мая 2023
Ответ дляНа пів ставки
Мені снилась один раз, тоді і була вагітна…тест зробила на 4й день ввечері і показав легку полоску…але хгч було тоді в нормі, не на позаматкову
Лепетун• 25 мая 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Для вас не проблема если будут бомбить ,а вы беременная в подвале сидеть ? Или рожать в подвале тоже норм ? Как это было с другими роженицами ?
Раз одела не бу
• 25 мая 2023
Ответ дляВсе буде
А що по грудям? Чутливі стали?
В мене вони, що на КД чутливі, що і на першу вагітність…на це не операюсь)
Г@Л@В@ломка• 25 мая 2023
Ответ дляЛепетун
Яке ваше діло? Що за дурна звичка лізти в особисте життя?
Мяо мой мяо• 25 мая 2023
У Вас короткая вторая фаза? Она обычно длится 14 дней. Если овуляция была 14.05, то задержку считать с 29.05
Раз одела не бу
• 25 мая 2023
Ответ дляЛепетун
Ваша відповідь не актуальна для мого запитання, тому краще пройдіть повз)
Раз одела не бу
• 25 мая 2023
Ответ дляМяо мой мяо
На першу вагітність О була також запізня, 20го, а 4 вже тест показав . Але тут ще рано, я так розумію , якщо від 14.05 рахувати
Голубец• 25 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Розвиток-то є добре
Лепетун• 25 мая 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я и спрашиваю автора ,ей норм ,тогда будет рожает . Для меня это не норм ,я опасаюсь за себя и будущего ребенка поэтому этот вопрос поставила на паузу
Г@Л@В@ломка• 25 мая 2023
Ответ дляЛепетун
Автор у вас не запитувала чи доцільно зараз планувати вагітність. То й ви не лізьте зі своїми повчаннями та тупими запитаннями.
Раз одела не бу
• 25 мая 2023
Ответ дляЛепетун
Я ж вам відповіла, а ви знову зі своєю безпекою) повірте, помирати нікому не хочеться)
Лепетун• 25 мая 2023
Ответ дляІнно4каа
умеете читать??? долгожданная беременность !!! похоже что у вас есть дети и больше не планируете, раз такое пишите
У меня нет детей, до войны мы планировали ребёнка, но ... оставили этот процесс . Если бы случилась беременность то выехала бы заграницу
Раз одела не бу
• 25 мая 2023
Мяо мой мяо• 25 мая 2023
Ответ дляРаз одела не бу
С 20-го до 4-го это уже и есть 14-15 дней.
Подождите пару дней и повторите, пока ещё результат не точный. У меня в обе беременности была поздняя овуляция, я отсчитывал 14 дней и считала день задержки.
Раз одела не бу
• 25 мая 2023
Ответ дляЛепетун
Я живу в безпечному місці, тому не переймайтесь) звісно, в нашій країні немає безпечних місць..але для нас - максимально)