А я кумедна• 25 мая 2023
Гв після року це їжа чи пиття?
Жена миллионера• 25 мая 2023
это связь с мамой и витамины-минералы-иммунитет, чем дольше гв, тем выше концентрация ’полезностей’ для растущего ребенка.
Полтавська галушка• 25 мая 2023
Яка різниця, як називати? Після року гв вже не має основного значення для харчування дитини. Це як випити молока, певна кількість рідини, певна кількість поживних речовин.
Пацан к успеху шел• 25 мая 2023
Ответ дляandronata
Всесвітня організація охорони здоров´я рекомендує годування грудним молоком до 2 років. Це і їжа і пиття до того часу, поки це комфортно мамі і дитині.
После года грудное молоко (если оно остается в рационе ребенка) должно быть докормом, а не основной едой
Милота• 25 мая 2023
Ответ дляЖена миллионера
Це пропаганда ГВ, не більше. Єдина перевага ГВ після 6-9 місяців це зручність.
ПешитеБесАшипок• 25 мая 2023
Ответ дляandronata
А в 60х она же, вместе с ассоциацией педиатров США, продавливали идею, что смесь - предпочтительный вариант питания младенца.
Эти рекомендации касаются в первую очередь стран 3го мира, где от кишечных инфекции и антисанитарии умирают дети массово.
ПешитеБесАшипок• 25 мая 2023
Ответ дляМилота
Но для этого мама должна быть дородной такой крепкой матроной, а не астеничной жительницей мегаполиса.
Первого кормила год, проблемы приобрела именно оттоком микроэлементов, второго хочу 7-8 месяцев
Покорительная• 25 мая 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Потрібно було вам активно пити вітаміни. Я з перших тижнів вагітності і весь період лактації пила вітаміни для вагітних.
Милота• 25 мая 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Та не факт. По-різному буває. А стосовно того, що чим довше ГВ тим здоровіше дитина то дійсно міф. В мене 2 дітей, тож маю й власний досвід й бачу як у інших.