А я кумедна• 25 мая 2023

Гв після року це їжа чи пиття?

Хтомолодець? Я!• 25 мая 2023
Развлекуха для мамы, которой больше нечем заняться.

ЭкстрасенсиХаЯ• 25 мая 2023
Никому уже не нужный процесс
Спілий баклажан• 25 мая 2023
Це завжди їжа
Дама_из_рекламы• 25 мая 2023
Це психотерапія
РыжаяЛиса• 25 мая 2023
Привычка и спокойствие для ребенка. Типо, вот мама рядом
Ещё может быть ассоциация на сон, но лучше так не делать
xnxx• 25 мая 2023
гв эта еда всегда
еиття - це вода
Жена миллионера• 25 мая 2023
это связь с мамой и витамины-минералы-иммунитет, чем дольше гв, тем выше концентрация ’полезностей’ для растущего ребенка.
andronata• 25 мая 2023
Всесвітня організація охорони здоров´я рекомендує годування грудним молоком до 2 років. Це і їжа і пиття до того часу, поки це комфортно мамі і дитині.
Ms. Доброта• 25 мая 2023
Це багато що.

@льга• 25 мая 2023
Це антидепресант ))) В деяких випадках для обох учасників процесу.
Полтавська галушка• 25 мая 2023
Яка різниця, як називати? Після року гв вже не має основного значення для харчування дитини. Це як випити молока, певна кількість рідини, певна кількість поживних речовин.
Пацан к успеху шел• 25 мая 2023
Ответ дляandronata
После года грудное молоко (если оно остается в рационе ребенка) должно быть докормом, а не основной едой
Админко• 25 мая 2023
соска
Милота• 25 мая 2023
Ответ дляЖена миллионера
Це пропаганда ГВ, не більше. Єдина перевага ГВ після 6-9 місяців це зручність.
Ластовиння• 25 мая 2023
Автор, не йдіть за думкою інших, слідуйте за своїми власними відчуттями.
ПешитеБесАшипок• 25 мая 2023
Ответ дляandronata
А в 60х она же, вместе с ассоциацией педиатров США, продавливали идею, что смесь - предпочтительный вариант питания младенца.
Эти рекомендации касаются в первую очередь стран 3го мира, где от кишечных инфекции и антисанитарии умирают дети массово.
ПешитеБесАшипок• 25 мая 2023
Ответ дляМилота
Но для этого мама должна быть дородной такой крепкой матроной, а не астеничной жительницей мегаполиса.
Первого кормила год, проблемы приобрела именно оттоком микроэлементов, второго хочу 7-8 месяцев
Покорительная• 25 мая 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Потрібно було вам активно пити вітаміни. Я з перших тижнів вагітності і весь період лактації пила вітаміни для вагітних.
Милота• 25 мая 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Та не факт. По-різному буває. А стосовно того, що чим довше ГВ тим здоровіше дитина то дійсно міф. В мене 2 дітей, тож маю й власний досвід й бачу як у інших.

Личко Невеличке• 25 мая 2023
Це заспокійливе та імунний захист малюку.