КартаБезКомиссий• 25 мая 2023

Хто з дітьми в квітні-травні повернувся в Київ не шкодуєте?

Особливо ті, хто давно поїхали, рік тому. Діти змогли адаптуватись до сирен і шуму вночі? Цікавлять діти 10-13років. Дуже хвилююсь як донька буде реагувати.
isida_86• 25 мая 2023
Ответ дляRozzitta
Моя співробітниця, поїхала на початку березня 2022, потім повернулась десь у листопаді 2022, потрапила на енерго відключення, а потім і прильоти у грудні, та на Новий рік, Різдво. Знову поїхала, бо не змогла так. Пробула ще 3 місяці. Приїхала у квітня, побула місяць, почалась атака дронами і вона знову на травневі свята поїхала і поки не повертається, сидить там, чекає...
От ви знаєте, треба на всласній шкурі, мабуть, відчути, щоб не було сумнівів. Або сидимо, або повертаємось. А зараз просто хочется відчинити власну квартиру, вдихнути запах дому

автор Sielo • 25 мая 2023
Ответ дляRozzitta
Краще через рік тоді... бо через пару місяців нічого масштабного не зміниться. Війна буде продовжуватися(( Ракетні і дронові обстріли будуть.
Якщо ви гадаєте, що не зможете жити в такому, то поки не їдьте.
Вас же ніхто не виганяє?
Не виганяє, навпаки роботодавець дуже сподівається, що я підпишу новий договір ще на рік. Але чоловік в Україні((
автор Sielo • 25 мая 2023
Ответ дляisida_86
Я спокійно ставлюся до дому. Мій дім там де моя сім´я. Хочу щоб чоловік приїхав до нас..