Борець за гаманець• 25 мая 2023
Як же гарно ця Христина одягається, із смаком, цікаво ким вона працює
А я нівроку• 26 мая 2023
Ответ дляМуууумие
Строит из себя богиню,типа она кто-то,вылезла некрасиво за счёт тупого остапчука....вернулось все бумерангом ей.Остапчук нашел себе попроще)Вообще мне старую деву напоминает
Так і є. Хто отак в 40 лишається без сім´ї, без дітей, то як старі діви, тільки не цнотливі.
А про неї скільки чуток ходило, що вона всю молодість з жонатиками протягалася.
Власне, звідки успіхи в кар´єрі і статки. З тієї самої молодості.
Поки молодий і красивий не задумуєшся, а потім бац і тобі 40, ще й проблеми зі здоров´ям починаються
Чемна панночка• 26 мая 2023
Ответ дляА я нівроку
Так
З такими поглядами на життя, краще б себе пожаліли
А я нівроку• 26 мая 2023
Ответ дляЧемна панночка
Думаєте вона себе не жаліє з цього приводу?
А я нівроку• 26 мая 2023
Ответ дляЧемна панночка
А ще, додам, в 40 як ніколи відчуваєш наскільки важливо було народити дітей. Чоловіки приходять і уходять, а от діти....це твої крила.
Їй ще не пізно, дай Бог одужає і вскочить в останній вагон.
Певно, є проблеми якісь що досі нема дфтей, вона хоче
Чемна панночка• 26 мая 2023
Ответ дляА я нівроку
Поняття не маю, що вона там думає. І я не слідкую за нею. Але дуже сумніваюсь, що вона колись жалілась на публіку з цього приводу чи просила її пожаліти