Штора с кисточкой• 25 мая 2023
Кавоварка: гейзерна чи крапельна?
Користуємось зараз гейзерною кавоваркою, але задумалась про купівлю крапельної. Хто користувався обома, розкажіть про переваги і недоліки. Якою більше задоволені? Чи є сенс купувати?
Скіфська пектораль• 25 мая 2023
У меня капельная стоит. Ну что я могу сказать... Мне кофе сварить в турке проще.
Гейзерную не пробовала. Говорят, в ней кофе вкуснее.
пу_пугренчик• 25 мая 2023
Гейзерна, крапельну взагалі не рекомендую.
Взагалі, навпаки переходять з крапельної на щось серйозніше, або турку чи гейзерну кавоварку.
Лялька в колисці• 25 мая 2023
Гейзерная лучше. Кофе из капельной больше помои напоминает. Хотя может существуют и супер-крутые, которые хорошо варят.
Штора с кисточкой
• 26 мая 2023
Ответ дляішо
це дві різні кави
В чому різниця? Яка смачніше?
Штора с кисточкой
• 26 мая 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Я чомусь навпаки думала, що крапельна серйозніша від гейзерної...
Штора с кисточкой
• 26 мая 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Дякую! Ні, збиралася купувати крапельну не дорогу, RZTK на Розетці, побачила, що гарні оцінки, але при цьому не дорога
пу_пугренчик• 26 мая 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Ні, гейзерна краща. Мені навіть більше подобається чим кава з автомату.