Люблю кетчуп• 25 мая 2023
Чому на шафі в сеті і не відповідають?
Написала двом продавцям , заходять і не відповідають . В мене в профілі пище що я відповідаю дуже швидко. В них що протягом трьох діб!!! Алілуя. Це як ? Що це за торгівля і для чого?
Янка-угомонись• 25 мая 2023
Ви хочете, щоб хтось придумав чого вони не відповідають? Теми все цікавіші і цікавіші.
Принцепесочка• 25 мая 2023
Я не знаю, написала зранку за босоніжки, і от вечір вже, але не відповідають... так хочуть продати, напевно
Xвостокрутелка• 25 мая 2023
Шафа висить вже кілька днів, іноді неможливо зайти навіть на свою сторінку
Люблю кетчуп
• 25 мая 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Пишите мне) я быстро отвечаю и отправляю в тот же день
Мені дитячи босоніжки)
Люблю кетчуп
• 25 мая 2023
Ответ дляПринцепесочка
Я теж за босоніжки
Хома з пастою• 25 мая 2023
я отвечаю моментально ,а покупатели иногда или заходят через сутки ,двое или не читают ответ вовсе.
Домовенок Кузя• 25 мая 2023
Ответ дляХома з пастою
Аналогично
Люблю кетчуп
• 25 мая 2023
Ответ дляХома з пастою
Ви молодець
Хома з пастою• 25 мая 2023
Ответ дляXвостокрутелка
ничего там не весит..
Хома з пастою• 25 мая 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ви молодець
у меня просто шафа в телефоне- приложение
Хочу на Балі• 25 мая 2023
Мені на Шафі взагалі не приходять сповіщення про повідомлення, навіть внизу на значку повідомлення нічого не світиться. Потрібно зайти саме в повідомлення, щоб побачите нове. Наприклад заходжу подивитись щось в пошуку, якщо в повідомлення не зайду нічого не побачу. Служба підтримки нічого не виправила - зверталась.
Хочу на Балі• 25 мая 2023
Ответ дляХома з пастою
Вам надходять сповіщення про нове повідомлення? У мене додаток, всі налаштування увімкнені, але ніколи! Поки не зайду сама в розділ повідомлення
Хома з пастою• 25 мая 2023
Ответ дляХочу на Балі
да
Хома з пастою• 25 мая 2023
Ответ дляЛиса91
На шафі не купуйте бо там одні шахраї !!! Сайт гівно .
теже что и здесь и на олх,одни и те же прдавцы))
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Ага, зато проценты дерут как не в себе, барыги
Король дивана• 25 мая 2023
У меня интернет включён 24/7.
Но это не означает,что я сижу на шафе 24/7.
Может наслоиться кучу оповещений с разных менеджеров на экране ,смахнул нечаянно и всё.
Бывает что сайт тупо не присылает оповещения,пока не зайдёшь и не откроешь свои сообщения.
Всякое бывает.
У меня бывает,что я игнорю когда пишут бредовую цену ,вещь 2000 тыс,а хотят купить за 500,ну как-бы хотите-смысл мне тратить время на чьих-то тараканов.
Всякое бывает.
бибизяна• 25 мая 2023
Ответ дляХома з пастою
ничего там не весит..
Висит уже два дня точно, а если не висит, то глючит по страшному
бибизяна• 25 мая 2023
Ответ дляХочу на Балі
Менi так само, нiколи!
Скоро_вчера• 26 мая 2023
У меня тоже написано было как-то ’отвечает в течении 3 суток, хотя ну максимум час. Для продавца своих бу вещичек нормально))) Но не ’протягом 3 дiб’!? Ой, Шафа это вообще весёлое место, тут можно говорить бесконечно)
АБВГДейка• 26 мая 2023
За себя отвечу, что у меня может светится что я якобы онлайн, страничка на компьютере всегда открыта, а я в это время занимаюсь своими домашними делами, поэтому могу не сразу ответить
Люблю кетчуп
• 27 мая 2023
Ответ дляАБВГДейка
Сьогодні 27 число, а я написала 25. Тож можна відповісти за сей час?