західний_діалект• 26 мая 2023
Програма з математики у 6 класі
Підкажіть будь ласка, у кого діти займаються в технічному ліцеї або фізмат школі, яка в них програма в 6-7 класі? Що вивчали? По яким підручникам (автор) навчаються?
Найщасливіша• 26 мая 2023
Мій вчився по підручнику Мерзляк, Полонський, Якір. І ще якісь матеріали були у вчительки свої.
Закінчує 6 клас.
західний_діалект
• 26 мая 2023
Ответ дляНайщасливіша
Закінчує 6 клас.
А теми не знаєте? Бо у нас теж Мерзляк, звичайна школа, але теми якісь дуже прості. Приклади не складні
західний_діалект
• 26 мая 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А 7й клас алгебра і геометрія вже поглиблений Мерзляк
Дякую,зараз погуглю
СирОжино пирОжино• 26 мая 2023
В 6 классе учились по Петерсон издательства Ювента + распечатки олимпиадных задач. В январе закупили пропедевтику углубленного изучения Мерзляк, алгебру и геометрию для 7 класса. Алгебру прорешали 2/3 учебника до конца учебного года, геометрию прошли азы.
західний_діалект
• 26 мая 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Спасибі)
СирОжино пирОжино• 26 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
Дякую,зараз погуглю
Вам вот такое нужно искать. Это алгебра, есть геометрия. Пропедевтика государством не закупается, т.к. не считается учебником. Мы покупали за свой счет. С 8 класса уже школа выдавала. Там идет учебник.
західний_діалект
• 26 мая 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Спасибо)))
Найщасливіша• 26 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
Не знаю :(
Оновлена версія• 26 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
зараз повторення. перед цим лінійні рівняння з модулем.
західний_діалект
• 26 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
типу такого.
9(1-/3х+6/+2/3х+6/)=- 40
Дякую! Такие точно не вчили