мистерЛяпсус• 26 мая 2023

З Дніпра у Черкаську обл

Події у Дніпрі вже не напркжують, а лякають.
Хочу на літо поїхать у село черкаської обл.

Але як це зробити. Оренда або куплять хату

Боюсь жити далі у себе дома
Ля-ля-ля• 26 мая 2023
А жити там за що
Ждушечка• 26 мая 2023
Недавно бачила нормальну хату за смішні гроші в Черкаській області.
автор мистерЛяпсус • 26 мая 2023
Ответ дляЖдушечка
А де і за скільки,
де Ви дивились?
автор мистерЛяпсус • 26 мая 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
А жити там за що
У мене онлайн робота
Ля-ля-ля• 26 мая 2023
Ответ длямистерЛяпсус
У мене онлайн робота
Ну тоді звичайно переїзджати
Ждушечка• 26 мая 2023
Ответ длямистерЛяпсус
А де і за скільки,
де Ви дивились?
У фейсбуці в групі ’Дом в селе’.
Там купа пропозицій
Ще в селі Яснозір`я гарненьку хатинку бачила вроді за 4000$
Ждушечка• 26 мая 2023
Не знаю чи можна тут ссилки публікувати на рупу. Є ще в ютюбі чоловік щодня виставляє пропозиції хат на продажу дуже дешевих в Черкаській області, але в стороні Умані. Там хати по 3-4 тис дол, правда треба ремонти робити, але ж і ціна яка. Для вашого варіанту то що треба було б - мати хату для плану Б.
Ждушечка• 26 мая 2023
В Черкаській області дуже добрі люди. Дешеві ціни на хати тому що в тих селах роботи немає. А як для дачі і другого будинку - це супер варіант. Я і сама постійно моніторю, також хочу купити.
Ось наприклад хата 35 соток землі 3 тис дол
У того чоловіка на каналі купа пропозицій. Він публікує хати в Черкаській області ближче до Умані, це ближче до Вінницької області.
автор мистерЛяпсус • 26 мая 2023
Ответ дляЖдушечка
Ось наприклад хата 35 соток землі 3 тис дол https://www.youtube.com/watch?v=VvzqhB1vcHo
Супер. Дякую