90x60x90• 26 мая 2023

Домашній манікюр, що я роблю не так, швидко втрачає вигляд

Вже передивилась купу роликів, як правильно, як тримати інструмент, як рухати рукою, безперервний зріз. Але у мене кутикула така ніжна, десь та й поріжусь. Після манікюру валики болять, хоча я не залажу далеко Ну добре, але вигляд кутикули на 5 день після маніка жах, якісь задірки, сухі бокові валики. Кремом для рук користуюсь, маслом для кутикули теж, прибираю та мию посуд в рукавичках. Пробувала злізти з обрізного та відсувати паличкою кутикули, але птеригій наростає жахливо, я витримала 3 міс.
Я в розпачі, бо зараз йти до спеціаліста грошей немає, думала сама справлюсь. Ножнички у мене сталекс, кусачки олтон. Пробувала і ножницями, і кусачками.
автор 90x60x90 • 26 мая 2023
Ответ дляНовопоштинская
Вам нужен ремувер (из моего опыта, CND лучше всего - и не слишком агрессивный, и эффективный). И возможно, поменять крем для рук. Мне большая часть кремов для рук сушит в итоге. Пока намазал, хорошо, а потом кутикула прямо пересушенная вообще.
Я дивилася на цей ремувер, думаю а може він підійде. Дякую, таки спробую.
автор 90x60x90 • 26 мая 2023
Ответ дляSmusish
Автор от коли я роблю ножницами та кусочками то таке як і вас. А почала робити фрезером, то не стирчать сухі куски, і довго не відростає кутикула.
Отож і мені здається, що можливо мені обрізний і не підходить. Притому, що руки у мене не з опи, бо я вмію непогано стригти і шити.
Ви собі дорогий фрезер купували, чи достатньо бюджетного?
Smusish• 26 мая 2023
Ответ дляБойова
Так само, автор. Манікюр потрібно робити щотижня. Через 10 днів страшно дивитись. Спочатку грішила на майстра. Робила тільки обрізний, потім апаратний, потім змішаний. Міняла майстрів від ’дешевих’ до ’дорогих’ і не дуже. Заростає від усіх . Для себе залишила обрізний і повернулась до першого майстра. От тільки, як кудись від´їжджаю, то знайти майстра обрізного манікюру майже не можливо, кругом апаратний. А від нього в мене вже на третій день, як нічого і не робила(
Ви знаєте, я коли робила у майстра апаратний то теж бистро відпосталр. А ось почала сама собі робити і замінила що я дуже довго часу третю на те, щоб обробити кутикулу. Майстер раз два і пройшлися. А я раз два, а там випилюється і в пилюється ще та кутикула. Але ж, коли я сама собі все то добре вибираю то і немає сухих кусків ( а після майстра були) і не відростає довго.
автор 90x60x90 • 26 мая 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Есть масло в карандаше или в тюбике с кисточкой, носите с собой, оно не течет, но очень хорошо увлажняет. Я в машине обычно наношу, можно и на ходу, когда вспомните. Вид сразу будет другой и на будущее кутикула не будет такой сухой. Только выбирайте натуральный состав.
У мене такий, пишуть натуральний, мажу на ніч, бо вдень мажу руки кремом періодично.
Tammy21• 26 мая 2023
Ответ дляБойова
Ну а якщо вона відростає на половину ногтьової пластини і її відтягування не допомагає, а робить ще гірший вигляд?
Покажете фото там же кутікула на половину пластини?
ПС. Я перестала ходити на проф.манікюр та довбатися з маселками та ремуверами коли русня Крим віджимала (ми екстрено виїжджали, речі, нерви, невизначеність, потім самі знаєте що було), тобто манік -- це найменше, що мене турбувало. Імхо, але якщо переключитися на щось більш значуще, то може і кутікула не буде здаватися такою проблемою, що варта уваги. Це не обезцінювання, ні в якому разі. Просто я шанс підвищити якість життя. Усі ті зацяпки дуже болючи, і постійно ж сидить у голові -- там помазати, там підрізати...
Хата на мати• 26 мая 2023
У меня если дома сама тоже так же как и у вас , незнаю может руки не из того места вот маникюру 9 дней все хорошо клоками не торчит перестала делать сама перешла на аппаратный
Smusish• 26 мая 2023
Ответ для90x60x90
Сходіть до майстра нм апаратний. Але я выше ще кому т відписалась що те що робила майстер і те що я роблю сама собі то результат у мене кращий. На рахунок фрезерв, я незнала чи я зможу ним собі робити чи ні, чи в мене вийде чи ні., тому я з алішки замовила бюджетний. Але я вам його не раджу, бо сама фреза важко вставляється, ( видно який брак ,ну шось не то) то я її так запихнула, що тепер витягти не можу тому так однією і обробляю кутикулу. Але результатом апаратного я задоволена. Я сама гель лаком покривають то тепер у мене виходить геть класно прям під кутикулу нафарбувати. А коли зрізали кутикулу то так не виходило в мене.
Броніки для Моніки• 26 мая 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Сакральное число для кутикулы?
смотрела какую-то передачу, там врач говорила, что срок жизни кутикулы 21 день, если ее постоянно отодвигать апельсиновыми палочками, старая в конце-концов умрет, а новая вырасти не сможет
автор 90x60x90 • 26 мая 2023
Ответ дляНовопоштинская
Крема для рук пробувала різні, і авеню бебі атопік, і топікрем, еуцерін, ля рош, зараз з мочевиною взяла мазь, але мабуть малий відсоток 10%, спробую більший. Я їх міксую, то в принципі нормально для шкіри, ще й кутикулу окремо, я блін лице так не мажу, як ті руки))
Незламна• 26 мая 2023
кутикулу нужно обрезать одним движением. а не кусочками. в вашем случае я б использовала ремувер. иреже ее трогала вообще. больше увлажнения
автор 90x60x90 • 26 мая 2023
Ответ дляSmusish
Так отож, образний сіла і з любовʼю до самою себе, не поспішаючи, зробила під кінчик. Здавалося, повинен бути результат, а його нема, хочеться, щоб відростало хоч рівномірно, а не такими шматками.
Зараз все скажу• 26 мая 2023
Автор, краще всього на суху найпростішим фрезером. А краще взагалі не чипати, спочатку страшненько, а потім приходить до ладу нічого не обрізаю і не фарбую і цілком нормальні нігті. Обрізвти нормально не можу. На лівій ще більш менш, на правій погано, ще й зір не той вже. Просто не чіпаю. На ногах фарбую, то там фрезером , купляла давно. Типу такого як на фото
автор 90x60x90 • 26 мая 2023
Ответ дляХата на мати
О, для 9 днів класно! У мене такий на 3 день))
Потринділиця• 26 мая 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Вам ее ещё надо смягчать.
+ кокосовою олією.
Пасти Ла• 26 мая 2023
Тут багато порад щодо ремуверів і кремів, але автор напевно запитує чому після професійного манікюру руки/кутикула довго виглядають доглянуті і акуратні, а от вдома все ніби й стараєшся, а в результаті порвана кутикула. Доречі автор в мене теж така сама ситуація, було б добре якби майстер прокоментував. Мені здається вся справа в техніці, тобто коли робиш собі сам зрізаєш кутикулу під іншим кутом, тому вона й вивертають назовні
автор 90x60x90 • 26 мая 2023
Ответ дляSmusish
Прикольно, оце і я так хочу, щоб виглядало гарно і не було привʼязки до майстра, бо я часто переїжджаю і малі діти. Треба спробувати апаратний і якщо буде результат, то можна й фрезу купити собі. Ви мене надихнули :)
Бабульція• 26 мая 2023
Я мастер маникюра. Отодвигайте аккуратно апельсиновой палочкой и используйте ремувер Salu. Ничего резать Вам не нужно . Вы все равно не правильно это делаете, потому и лохмотья
Бабульція• 26 мая 2023
Ответ для90x60x90
А про фрезер вообще забудьте . Пропилы гарантированы .
Smusish• 26 мая 2023
Ответ для90x60x90
Спробуйте. Дивіться це манікюру 3 тижні рівно. Сьогодні або завтра зберуся і перероблю. Я роблю його на вихідних бо у мене це забирає багато часу. Роблю майже 3 години і ускоритися ну ніяк я не можу довго знімаю та кутикулу. А коли лівою малюю то ще трохи сповільнююся.
Засомневаю• 26 мая 2023
Я делаю сама, с 15 лет где-то. Всегда обрезной. Запариваю и глубокую чистку всегда, Срез кутикулы одним куском потом подчищаю сбоку, вычищаю хорошо.
Засомневаю• 26 мая 2023
Посмотрела фото, вы плохо зачищаете.
Чемна панночка• 26 мая 2023
Перше правило використання масла для кутикули з метою зволоження - застосовувати після контакту з водою.
Гострота інструменту, кут нахилу, глибина зрізу, стан кутикули, багато що має значення, але з використанням ремуверу всяк зріз виглядає краще і через кілька днів. Спробуйте не різати, а ремувер, відсунути, підчистити апельсиновою паличкою, змити, змазати маселком з вітамінами. Доречі, налипаючі кутикули змінюються з часом, після регулярного догляду формується правильний валик і навіть капіляри віддаляються, вони наростають, коли кутикула повзуча і нічого з нею не робить. Відштовхування зробити прямо звичкою.
tushka123• 26 мая 2023
Ответ дляФиона Шрековна
У меня как у вас. Кутикула отрастает очень быстро. Как я только не боролась. Мсстера боятся моих ногтей. Тонкие, влажные, а сейчас все с аппаратами, а на моих руках - это сразу ожоги. Короче, чаще маникюра нет, чем есть.
Вам стоит нормально мастера поискать, для них нет проблемных рук и результат идеальный!
sky-labs• 26 мая 2023
Ответ для90x60x90
Чому? Як я її не чіпаю, тоді задірки і вигляд жахливий.
Витамины нужны. А, Е местно и внутрь.
Чтобы усваивались хорошо, следите за оттоком желчи.
Тогда и птеригий так нарастать не будет и заусенцев тоже не будет
tushka123• 26 мая 2023
Ответ для90x60x90
Мені ріжуть кутикулу, вона капризна і капіляри близько. Або недорізають і виглядає погано все одно.
Вами нужен нормальный аппаратный, возможно комби маникюр у хорошего мастера и потом просто поддерживать результат при помощи масел, если не хотите к мастеру. Опять же ремувер и масла вам вероятно больше зайдут, чем ваши вырезания домашние.
Анти-анонім• 26 мая 2023
Ответ дляTammy21
У меня норм отросло, у сестры тоже, у остальных как-то не обращала внимания) Имхо, но обрезание кутикулы -- одна из самых абсурдных и напрягающих (руки всегда перед глазами) бьюти практик.
Каких то 10 лет назад необрезанная кутикула была моветоном. Я динозавр, помню эти времена. Маникюром считалось ходить раз в неделю к мастеру, на обрезание кутикулы, с покрытием обычным лаком, или без него. Но кутикула это было стыдно. С массовостью гель лака, я всё думала, ну как они ходят с ним по 3 недели, кутикула д за неделю отрастет.
Наездница• 26 мая 2023
У меня один в один 😐
Фиона Шрековна• 26 мая 2023
Ответ дляsky-labs
Витамины нужны. А, Е местно и внутрь.
а я, начиная читать, вдруг подумала, что на этот раз ’следите за оттоком желчи’ не будет. Ан нет.... опять.