Покращена• 26 мая 2023

Ви викидаєте їжу чи завжди доїдаєте?

Якщо вже наїлися, але ще залишилось.
Навіяно дискусією з теми нижче.
Результат:
вже голосів: 125
64 (51.2%) Доїдаю
61 (48.8%) Викидаю
Клевотница• 26 мая 2023
Ответ дляДуб береза
Ніколи не викидаємо їжу. Забігаючи на перед: в нас їжа не псується. Доїдаємо, чи щось з того роблю, щоб з´їсти
Наприклад суп виявився занадто ситним та ви вже наїлися, а в тарілці ще залишилось 4 ложки. Що ви зробите?

Не люблю натовп• 26 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
И как ? Помогают объяснения? Говорю типо такого, злится. Еду выкидывать нельзя. Ну родители так приучили. А я смотреть не могу на это. Потом еще фраза как я переел, меня она вообще коробит
Нет...не помогают(( хоть и сам смеется. И вот тоже бывает, приготовлю свежее, а он понаходит остатков в холодильнике и доедает. В итоге, какие-то стремные комбинации, но лишь бы не выбрасывать.
Варена цибуля• 26 мая 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
сколько весите?
Не знаю
172 зріст, розмір с/м
А ви скільки?
Банан-барабан• 26 мая 2023
По итогу выбрасывается, могу сложить в холодильник, там потусит пару дней.
черная мамба• 26 мая 2023
Не выкидываю, доем позже. Бывает на обед не осилю порцию доем на ужин. В холодильник сложу и все. Зачем выбрасывать?
Клевотница• 26 мая 2023
Ответ дляИграйМойГормон
У меня в детстве вызывало рвотный рефлекс видеть, как отец доедает за нами с братом. А сейчас я сама такая ))) Доела за дочкой две ложки и наелась.
Чекаємо від вас через декілька років тему «допоможіть, не можу схуднути». В мене є колега-подруга, яка важить більше 100 кг. Вона завжди все доїдає за своїми дітьми, психологічно не може щось викинути. Буває так, що коли ми з нею у відрядженні, то вона придивляється як би за мною доїсти. В неї це звичка, вона це робить автоматично навіть не замислюючись
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 мая 2023
Смотря что. Что-то оставляю на потом, завтра. Что-то выбросить могу
Варена цибуля• 26 мая 2023
Ответ дляКлевотница
Це неможливо
Тут у всіх темах про зайву вагу лише гормони є причиною набору
І стрес
А не доїдання за сім’єю
Жирафовое варьенье• 26 мая 2023
Не доедаю. Принципиально. Надоело за времена детства и студенчества. Имею расстройство пищевого поведения и проблем и так хватает без насилия себя ненужной или невкусной едой, или едой которую не хочу.

Сіточка• 26 мая 2023
Не люблю выбрасывать еду. Стараемся насыпать в тарелку столько, сколько сможем съесть. Остальное в холодильник. Иногда выношу к мусорникам животным, если кашу и т.п. никто не хочет доедать. Выбрасываем по минимуму, только если испортилось.
Дуб береза• 26 мая 2023
Ответ дляКлевотница
4 ложки води? Звісно ж, доїм. Що там його їсти, а от 4 ложки каші - то вже овердофіга. Зазвичай я собі знаю скільки насипати. І салати завжди доїдаємо, яку б ’мисяку’ не зробили . А так більш менш їжа стабільна, суп як суп, борщ як борщ (ложка стоїть) приблизно завжди однаково йде кількість всього на одну каструлю
Дуб береза• 26 мая 2023
Ответ дляКлевотница
Але ж можна ’автоматично’ насипати менше дітям. І тоді не треба за ними доїдати. В мого сина хіба що проблема з брокколі чи рибою була.
Rocka Rolla• 26 мая 2023
Викидаю, якщо зіпсувалося. Якщо я наїлась, то доїдати не буду, але можу пізніше з´їсти
Тролю як можу• 26 мая 2023
Якщо щось смачне,а я просто нажерлась вже,то ставлю в холодильник. А якщо звичайна їжа, то викидаю одразу.
Голубка миру• 26 мая 2023
Доїдають дві кішки і собака - живуть надворі
Приму в дар• 26 мая 2023
Нет у нас такой диллемы потому, что есть сябака )))
Клевотница• 26 мая 2023
Ответ дляДуб береза
Всі діти різні, в них буває різний настрій, буває різний апетит. Наприклад як я своїй молодшій положу вдвічі менше ніж завжди, то вона все одно щось залишить на тарілці.
Дуб береза• 26 мая 2023
Ответ дляКлевотница
Тому що звичка така, залишати не залежно від ситості.
Клевотница• 26 мая 2023
Ответ дляДуб береза
Ви ж розумієте, що дитину ніхто не привчав до цього? Звісно що у більшості випадків вона залишає щось не принципове, тобто 1-2 вермішеліни, чи то шматочок огірка. Але я ніколи її не змушую це доїдати. Бо як їй комфортно залишити, то причина немає значення. Поїла-наілась й добре.

АгатаХристя• 26 мая 2023
Я не мусорное ведро и не поросёнок на откорме. Поэтому ем только столько, сколько хочу.
ИграйМойГормон• 27 мая 2023
Ответ дляКлевотница
Мне это не грозит )))
У меня по жизни недостаточный вес.