Новорічна пальма• 26 мая 2023

Як «пропихнути» дитині кашу в прикорм?

Блв прикорм
Але не суть
Кашу не хочу. От прям бере в пуку, відчуває, що каша, і все, викидає подалі з тарілки.
Думаю спробувати сирники з вівсянкою. Питання наступне: як робити, якщо смажити я не буду. А буду запікати на сковороді під кришкою на пергаменті: туди добавлять ЯКУ вівсянку? Чи треба її в блендері подрібнити додатково? Чи треба дати постояти перед запіканням, щоб якось розмокла?

Ну і наступне питання, що ще з кашами такого плану можна?
Як от гречка в омлеті, як сирники ці. Є ідеї?
Барбітта• 27 мая 2023
Щоб додати в ті ж сирники вівсянку можна її плмолоти в кавомолці.
Можна замість борошна манку додати.
Рис можна покатати в кульки з перетертим м’ясом. Можна ж фрикадельки зробити. А ще є гречаники. Їз теж можна на силіконовому пергаменті зробити
автор Новорічна пальма • 27 мая 2023
Ответ дляБарбітта
Можна замість борошна манку додати.
Ну от фарш чогось перестала. Гречаникм думала теж, но тиждень як не їсть фарш чогось. Шматок м‘яса їсть, а фарш ні
Барбітта• 27 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Зробіть паштет. Те ж саме варене м´ясо в блендер + масло. Кульки з рису чи гречки (маленькі) будуть легко ліпитися. І вже і смажити нк треба буде.
Барбітта• 27 мая 2023
Міні голубці)) їх можна схопити рукою. Але половину начинки по столу розсипе))
автор Новорічна пальма • 27 мая 2023
Ответ дляБарбітта
Паштет окремо чи шаріки кудись туда же)?
автор Новорічна пальма • 27 мая 2023
Ответ дляБарбітта
Та я кусать поки боюсь давать
Боюся що вкусить повний рот
Чеширская кошечка• 27 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Нііі, грудь це перше, що вона бачить при пробудженні. Очі відкриває, і одразу туда
Прикорм через годину

Кашу вона кушає. Але з можю допомогою
А так не годиться на самоприкормі. Дитина має сама. Ложкою не вміє, поки навчу, то що, кашу не їсти..
Ну так поэтому и не ест, она сыта. Прикорм надо давать на голодный желудок, потом докармливать грудью. У меня дети ели в прикорм все. Потому что были голодные
автор Новорічна пальма • 27 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Ну вранці то вой буде такий…)
Я даю прикорм через годину десь
Чеширская кошечка• 27 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Ну вранці то вой буде такий…)
Я даю прикорм через годину десь
Возьмите кашу для начала из пачки растворимую, она готовится 2 минуты. Вместе с ребенком ее делайте, ей интересно. Дайте ей в ручку ложку и себе в руку ложку. Она пробует набирать, есть, а вы тоже ей в рот кладите. Я с начала уже нормального прикорма давала ложку ребенку всегда. К году уже хорошо ели сами. А после грудного молока ей не интересно. Надо чтобы хотя бы 3 часа прошло, тогда позже пробуйте.
автор Новорічна пальма • 27 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Я як читала, то навпаки говорилось, що дитина сприймає від голоду тільки грудь. Тобто асоціація. І типу поставиш перед нею їжу, буде тільки дратуватись.
А чого кашу з пачки? У мене ж є пара каш готових, ну, ми ж їмо з чоловіком. Нашо з пачки те борошно? Я таке взагалі не давала..трбто так, пару-трійку разів кожен вид, да й усе. Досі стоять десь
ЖенаАйтишнеГа• 27 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Ну стоп. Мені радили тут группу «прикорм та його хитрощі»? Радили. Вот я і питаю тепер, бо ложкою дитина не вміє, а кашу щіпать пінцетним захватом якось теж не то.
Та запитайте в тій групі, якщо ви вже так заморочилися.
Я особисто вам заздрю.
Бо в мене день сурка і на омлети зі смаженням сирників на пергаменті часу не має. Руки відвалюються, очі змикаються і постійне нявчіння.
У вас все ок.
Не ускладнюйте собі життя. Не їсть кашу зараз, поїсть потім. Пропонуйте тай все.
Чеширская кошечка• 27 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Из пачки, чтобы быстрее покормить, вы же говорите, что орет)) и чтобы не варить пару ложек, которые может съесть.
Я вам рассказываю, как я приучала есть все, мои уже школьники и едят все, а не как тут пишут ничего не ест.
Хата на мати• 27 мая 2023
Гречку блендерила с черносливом, а рис с печеным яблоком, только так сначала ел.
автор Новорічна пальма • 27 мая 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я особисто вам заздрю.
У вас все ок.
Та там поки модератор розмістить… думала тут швидше мені буде
Бо там відповідають як: «ось вам посилання, там все подробно описано»
Воно то описано. Но до мене не доходить))
Наприклад макарони по-флотськи. Я от не уявляю як дитина має то їсти, як я їй це в її мікродозі приготую, і взагалі у чому сенс тих макаронів. Я сама їх не їм, це не користь а живіт набить..
автор Новорічна пальма • 27 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Просто в моєму варіанті, якщо я вас повністю розумію звісно, таке не підходить
Я ж про самоприкорм кажу - тобто посадити дитину , поставити їй тарілку, і вперед на самообслуговування.
І виходячи з того, що вона погано ложкою корисиується поки що, то мені потрібна іжа (і каша), у формі чогось, що можна пальцями взяти і покласти до рота. Он для прикладу кукурудзяна каша (жовте), я напередодні варю, вона склеюється, і я спокійно вирізаю що хочу, хоч кубіки, хоч брусочки, хоч мішку.
А з вншими кашами я не знаю як буть. От в сирнік оформить і думала
автор Новорічна пальма • 27 мая 2023
Ответ дляХата на мати
Чорнослив якось потім форму триматиме?
автор Новорічна пальма • 27 мая 2023
Ответ дляХата на мати
Рис бестолковий
А от гречану звичайно треба. І вівсяну
Рис нашо треба? Якщо корисний бурий - то його фіг що склеїть. А білий - там нічого нема
автор Новорічна пальма • 27 мая 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я особисто вам заздрю.
У вас все ок.
А чого постійне? Маленький ще?
Моя хв 15 сама грається, потім повзе і в ногах там мееееем-меееееем-ааааааааа
ЖенаАйтишнеГа• 27 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Один макарончик дасте - от і мікродоза. Моя їсть. Вона у мене взагалі ласа до усього що подовгасте і не розсипається. Ми з чоловіком жартуємо, що пустити її без нагляду на двір - усі черв´ячки її будуть.

Якщо ви розмелете гречку чи рис в таку саму крупу як кукурудзянка, то теж зможете з ниї виліпити все, що завгодно.

Хоча я проти того, щоб давати дитині лежане. Я не знаю чи то вгрупі популяризуютьчи як, але як вже так задумали годувати різноманітно і свіжим,то хай би воно свіжим й було. Щоб тамне було, я перемолюю крупи у млинку для кави. Вівсянку здається й неперемелену можна в´язкою зварити. Гречка добре ув´язується, якщо її трішки здрібнити. Якщо моя не доїдає і залишається на тарілочці, гречку уже за годину можна різати, особливо як заварити густішою. Рис я недаю, бо там жахливий миш´як. Хоча дозволяю іноли з´їсти пару рисинок. Про миш´як сарказм, хоча я дійсно через це не даю.
ЖенаАйтишнеГа• 27 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
А чого постійне? Маленький ще?
10м уже
А я знаю чого постійно. Любить, щоб її на руках носили. А як не взяти кричить так, начебто коїться щось неймовірне. Можна або взяти на руки або сісти до неї на підлогу. Я обираю сісти, але інколи треба й носити

Няня її навчила( До няні було норм, а потім пішли ручки і все. Няні нема, а ручки є. Двох днів вистачило.
З іншого боку чоловік теж обирає ручки, так що не лише няня.
Снегопадка• 27 мая 2023
Ответ дляНаверняка
Бог ти мій, шо за пінцети?
І це ж я не стара ще, моїй молодшій дитині всього 3 роки. Коли це все так змінитись встигло?
мне тоже интересно, что это за пинцеты?)
И сколько ребенку?
Чеширская кошечка• 27 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Ну играйтесь))
Как по мне, это просто приучает ребенка играть с едой и растягивает переход на нормальное питание. Но у каждого своя цель, у меня была - скорее научить детей питаться полноценно и самостоятельно и потратить на готовку меньше времени))
автор Новорічна пальма • 27 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Ну играйтесь))
Так в сенсі. Це навпаки і спрямоване - і на самостійне х-ння, і на невибірковість у їжі.