Новорічна пальма• 26 мая 2023
Як «пропихнути» дитині кашу в прикорм?
Блв прикорм
Але не суть
Кашу не хочу. От прям бере в пуку, відчуває, що каша, і все, викидає подалі з тарілки.
Думаю спробувати сирники з вівсянкою. Питання наступне: як робити, якщо смажити я не буду. А буду запікати на сковороді під кришкою на пергаменті: туди добавлять ЯКУ вівсянку? Чи треба її в блендері подрібнити додатково? Чи треба дати постояти перед запіканням, щоб якось розмокла?
Ну і наступне питання, що ще з кашами такого плану можна?
Як от гречка в омлеті, як сирники ці. Є ідеї?
Але не суть
Барбітта• 27 мая 2023
Щоб додати в ті ж сирники вівсянку можна її плмолоти в кавомолці.
Можна замість борошна манку додати.
Рис можна покатати в кульки з перетертим м’ясом. Можна ж фрикадельки зробити. А ще є гречаники. Їз теж можна на силіконовому пергаменті зробити
Можна замість борошна манку додати.
Новорічна пальма
• 27 мая 2023
Ответ дляБарбітта
Можна замість борошна манку додати.
Ну от фарш чогось перестала. Гречаникм думала теж, но тиждень як не їсть фарш чогось. Шматок м‘яса їсть, а фарш ні
Барбітта• 27 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Зробіть паштет. Те ж саме варене м´ясо в блендер + масло. Кульки з рису чи гречки (маленькі) будуть легко ліпитися. І вже і смажити нк треба буде.
Барбітта• 27 мая 2023
Міні голубці)) їх можна схопити рукою. Але половину начинки по столу розсипе))
Новорічна пальма
• 27 мая 2023
Ответ дляБарбітта
Паштет окремо чи шаріки кудись туда же)?
Новорічна пальма
• 27 мая 2023
Ответ дляБарбітта
Та я кусать поки боюсь давать
Боюся що вкусить повний рот
Чеширская кошечка• 27 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Нііі, грудь це перше, що вона бачить при пробудженні. Очі відкриває, і одразу туда
Прикорм через годину
Кашу вона кушає. Але з можю допомогою
А так не годиться на самоприкормі. Дитина має сама. Ложкою не вміє, поки навчу, то що, кашу не їсти..
Прикорм через годину
Кашу вона кушає. Але з можю допомогою
Ну так поэтому и не ест, она сыта. Прикорм надо давать на голодный желудок, потом докармливать грудью. У меня дети ели в прикорм все. Потому что были голодные
Новорічна пальма
• 27 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Ну вранці то вой буде такий…)
Я даю прикорм через годину десь
Чеширская кошечка• 27 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Ну вранці то вой буде такий…)
Я даю прикорм через годину десь
Возьмите кашу для начала из пачки растворимую, она готовится 2 минуты. Вместе с ребенком ее делайте, ей интересно. Дайте ей в ручку ложку и себе в руку ложку. Она пробует набирать, есть, а вы тоже ей в рот кладите. Я с начала уже нормального прикорма давала ложку ребенку всегда. К году уже хорошо ели сами. А после грудного молока ей не интересно. Надо чтобы хотя бы 3 часа прошло, тогда позже пробуйте.
Новорічна пальма
• 27 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Я як читала, то навпаки говорилось, що дитина сприймає від голоду тільки грудь. Тобто асоціація. І типу поставиш перед нею їжу, буде тільки дратуватись.
А чого кашу з пачки? У мене ж є пара каш готових, ну, ми ж їмо з чоловіком. Нашо з пачки те борошно? Я таке взагалі не давала..трбто так, пару-трійку разів кожен вид, да й усе. Досі стоять десь
ЖенаАйтишнеГа• 27 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Ну стоп. Мені радили тут группу «прикорм та його хитрощі»? Радили. Вот я і питаю тепер, бо ложкою дитина не вміє, а кашу щіпать пінцетним захватом якось теж не то.
Та запитайте в тій групі, якщо ви вже так заморочилися.
Я особисто вам заздрю.
Бо в мене день сурка і на омлети зі смаженням сирників на пергаменті часу не має. Руки відвалюються, очі змикаються і постійне нявчіння.
У вас все ок.
Не ускладнюйте собі життя. Не їсть кашу зараз, поїсть потім. Пропонуйте тай все.
Я особисто вам заздрю.
У вас все ок.
Чеширская кошечка• 27 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Из пачки, чтобы быстрее покормить, вы же говорите, что орет)) и чтобы не варить пару ложек, которые может съесть.
Я вам рассказываю, как я приучала есть все, мои уже школьники и едят все, а не как тут пишут ничего не ест.
Хата на мати• 27 мая 2023
Гречку блендерила с черносливом, а рис с печеным яблоком, только так сначала ел.
Новорічна пальма
• 27 мая 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я особисто вам заздрю.
У вас все ок.
Я особисто вам заздрю.
У вас все ок.
Та там поки модератор розмістить… думала тут швидше мені буде
Бо там відповідають як: «ось вам посилання, там все подробно описано»
Воно то описано. Но до мене не доходить))
Наприклад макарони по-флотськи. Я от не уявляю як дитина має то їсти, як я їй це в її мікродозі приготую, і взагалі у чому сенс тих макаронів. Я сама їх не їм, це не користь а живіт набить..
Новорічна пальма
• 27 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Просто в моєму варіанті, якщо я вас повністю розумію звісно, таке не підходить
Я ж про самоприкорм кажу - тобто посадити дитину , поставити їй тарілку, і вперед на самообслуговування.
І виходячи з того, що вона погано ложкою корисиується поки що, то мені потрібна іжа (і каша), у формі чогось, що можна пальцями взяти і покласти до рота. Он для прикладу кукурудзяна каша (жовте), я напередодні варю, вона склеюється, і я спокійно вирізаю що хочу, хоч кубіки, хоч брусочки, хоч мішку.
А з вншими кашами я не знаю як буть. От в сирнік оформить і думала
Новорічна пальма
• 27 мая 2023
Ответ дляХата на мати
Чорнослив якось потім форму триматиме?
Новорічна пальма
• 27 мая 2023
Ответ дляХата на мати
Рис бестолковий
А от гречану звичайно треба. І вівсяну
Рис нашо треба? Якщо корисний бурий - то його фіг що склеїть. А білий - там нічого нема
А от гречану звичайно треба. І вівсяну
Новорічна пальма
• 27 мая 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я особисто вам заздрю.
У вас все ок.
Я особисто вам заздрю.
У вас все ок.
А чого постійне? Маленький ще?
Моя хв 15 сама грається, потім повзе і в ногах там мееееем-меееееем-ааааааааа
ЖенаАйтишнеГа• 27 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Один макарончик дасте - от і мікродоза. Моя їсть. Вона у мене взагалі ласа до усього що подовгасте і не розсипається. Ми з чоловіком жартуємо, що пустити її без нагляду на двір - усі черв´ячки її будуть.
Якщо ви розмелете гречку чи рис в таку саму крупу як кукурудзянка, то теж зможете з ниї виліпити все, що завгодно.
Хоча я проти того, щоб давати дитині лежане. Я не знаю чи то вгрупі популяризуютьчи як, але як вже так задумали годувати різноманітно і свіжим,то хай би воно свіжим й було. Щоб тамне було, я перемолюю крупи у млинку для кави. Вівсянку здається й неперемелену можна в´язкою зварити. Гречка добре ув´язується, якщо її трішки здрібнити. Якщо моя не доїдає і залишається на тарілочці, гречку уже за годину можна різати, особливо як заварити густішою. Рис я недаю, бо там жахливий миш´як. Хоча дозволяю іноли з´їсти пару рисинок. Про миш´як сарказм, хоча я дійсно через це не даю.
ЖенаАйтишнеГа• 27 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
А чого постійне? Маленький ще?
10м уже
А я знаю чого постійно. Любить, щоб її на руках носили. А як не взяти кричить так, начебто коїться щось неймовірне. Можна або взяти на руки або сісти до неї на підлогу. Я обираю сісти, але інколи треба й носити
Няня її навчила( До няні було норм, а потім пішли ручки і все. Няні нема, а ручки є. Двох днів вистачило.
З іншого боку чоловік теж обирає ручки, так що не лише няня.
Снегопадка• 27 мая 2023
Ответ дляНаверняка
Бог ти мій, шо за пінцети?
І це ж я не стара ще, моїй молодшій дитині всього 3 роки. Коли це все так змінитись встигло?
мне тоже интересно, что это за пинцеты?)
И сколько ребенку?
Чеширская кошечка• 27 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Ну играйтесь))
Как по мне, это просто приучает ребенка играть с едой и растягивает переход на нормальное питание. Но у каждого своя цель, у меня была - скорее научить детей питаться полноценно и самостоятельно и потратить на готовку меньше времени))
Новорічна пальма
• 27 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Ну играйтесь))
Так в сенсі. Це навпаки і спрямоване - і на самостійне х-ння, і на невибірковість у їжі.