marisopilka• 27 мая 2023

На ЗАЕС готують провокацію

Українські новини пишуть, що окупанти хочуть влаштувати теракт на ЗАЕС і звинуватити в цьому Україну. Типу, щоб змусити світову спільноту заморозити цей військовий конфлікт.
Найбільше лякає імовірність того, що теракт може бути не тільки на словах, як пишуть наші ЗМІ (що це щось на кшталт «шашличків» від наших урядників, коли світові громади писали протилежне), а насправді.

https://tsn.ua/amp/ato/rosiya-gotuye-obstril-ta-av...
GirlSuper• 27 мая 2023
Вчерашняя тема

Stefaniya K.• 27 мая 2023
а роза ветров на рашку.
LenOK-06ab• 27 мая 2023
Це г+г,знайшли кого слухати.
daiannaSan• 27 мая 2023
Доброе утро 😅 я вчера писала об этом))) на дочь даже окна закрыла, а мало ли…. Но все нормально, проснулись, живем!
автор marisopilka • 27 мая 2023
Ответ дляGirlSuper
Вчерашняя тема
Не всі встигають слідкувати за щохвилинний оновленням тем. Якщо вам не цікаво, проходьте повз.
annac• 27 мая 2023
Ответ дляdaiannaSan
Как спалось с закрытыми окнами? Или вы с кондером спали?
Вкусныйпончик• 27 мая 2023
То вчора готували, сьогодні вже все :)
Не знаю з якою метою наші ж руйнують і так розхитану психіку народу.
Може просто зотіли, шоб рашн солдати злякались і втекли

kanuka• 27 мая 2023
Не верю больше) развод чистой воды, зачем людей будоражить, ведь многие не имеют критического мышления и всё принимают за чистую монету, жаль людей. Уже калия йодида по 300 грн за пластинку прошлый год запаслись) А у меня в погребе вода натаскана пожилым 88 летним человеком год стоит, а ещё и марля) Был Чернобыль уже год назад, люди реально испугались, потом пошло как по маслу ЗАЕС я уже со счёта потерялась