Парова машина• 27 мая 2023
Может кто знает секрет избавления от целлюлита
Я имею ввиду не косметические средства и процедуры, и не диеты, а может кто знает какие-то препараты внутрь, которые "колдуют" )))) и целлюлит проходит)?
Поделитесь, пожалуйста 🙏
Парова машина
• 27 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
Це ваші знання з журналів. Яке ж місце займає в міжнародній класифікації хвороб ця ’хвороба’, яка, насправді, і не целюліт називається?
А як вона називається ?
Безпринципова• 27 мая 2023
Ответ дляПарова машина
А шо также целюліт по Вашим знанням, підкажіть, будь ласка?
Ось пропоную, тут як раз все описано для широкого кола читачів
Безпринципова• 27 мая 2023
Ответ дляДомашка
А ті, що красиві, без целюліту- не жінки, виходить 😀
Я про це писала? Якась дивна у вас логіка.
НаливайКа• 27 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
Это следствие гормонального нарушения. Не подменяте понятия.
Безпринципова• 27 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Самі ви підмінюєте поняття. Тому що целюліт насправді - це запалення, яке лікується антибіотиками. А те, що є у переважної більшості жінок - має іншу медичну назву і не вважається хворобою, ви ж знаєте яку?
НаливайКа• 27 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
Решившие хайпануть и заработать денег косметолог Кристина Фогацци и пластический хирург Энрико Мотта написали книгу про то, в чем они совершенно не разбираются. Я правильно написала вам, что ваши познания из журналов)
НаливайКа• 27 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
Ха-ха-ха)
Безпринципова• 27 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Ваші пізнання далекі від медицини. Ви класифікатор хвороб вже відкрили?
НаливайКа• 27 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
Я вам еще раз напишу, вы подменяете понятия. Вы некомпетентны, вы черпаете информацию из бестселлеров.Сходите к хорошему эндокринологу, он вам расскажет много интересного.
Безпринципова• 27 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Це посилання дала авторці для ознайомлення. Медичні обгрунтовані статті складні для розуміння великої кількості людей без відповідної освіти. А у вас життя багате на відкриття і несподіванок.
Безпринципова• 27 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Компетентна ви наша, ви вже знайшли цю ’хворобу’ в класифікаторі? Питання риторичне, шукайте і всього вам найкращого. Хай щастить, хоч ви і жертва маркетингу.
НаливайКа• 27 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
Вы или читать не умеете, или манипулируете с определенными целями. Целлюлит это следствие гормональных нарушений. Я вам написала уже не один раз. Но вы подменяете понятия, чтобы выпутаться. Не надо так.
Безпринципова• 27 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Ще раз, це у вас підміна понять. То ви знайдете цю хворобу в класифікаторі хвороб? Целюліт - це взагалі наслідок дії жіночих гормонів, навіть якщо вони в нормі!!! Ви керуєтесь пізнаннями з жіночих журналів 2000 років, ще й маніпулюєте цим.
Почніть вивчення цього питання з анатомії, гістології, патанотомії, фізіології......
Я вам вже який раз про це пишу, а ви починаєте ухилятися від прямої відповіді і як наслідок, щоб не визнавати свою неправоту, звинувачуєте свого опонента (мене) в заміні понять. Ви ж ці поняття і підмінюєте.
НаливайКа• 27 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
От какого ответа я уклоняюсь? Я отвечаю вам даже больше чем должна, мало того, заставляю ваш мозг думать. Я вас подвожу к мысли, а вы даже близко не понимаете. Вы мне начинаете надоедать своей мягко сказать несообразительностью. Попробую последний раз. Итак. Кашель. Найдите цю хворобу в класифікаторі хвороб. Жду!
Безпринципова• 27 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Кашель - ніколи не був діагнозом, розумниця ви наша. Ваша обізнаність ’на обличчя’. Не позорьтесь.
НаливайКа• 27 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
От вы даете) Вы читаете развлекательную литературу из разряда ’земля плоская’ и советуете ее автору в борьбе с целлюлитом, а жертва маркетинга оказывается я) Лайки сами себе не ставьте, я все вижу.
Безпринципова• 27 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Це ви несете знання ’земля плоска’ під соусом - це єдина правильна теорія. Що ви бачите? У вас марення?
НаливайКа• 27 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
Боже, неужели мозг проснулся! Поздравляю! Долго, но зато дошло!
Правильно, кашель это симптом заболевания. Так же как и целлюлит. Поэтому прочитайте ваше сообщение на которое я вам сейчас отвечаю, вы прям как сами про себя написали!
Бринзолетта• 27 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Целлюлит это не особенность кожи, его причина в гормонах.
Самі придумали чи є наукові обгрунтування? Може бути причина в гормонах, але не у всіх
Безпринципова• 27 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Нажаль, я не можу зрадіти. Тому що ваш не пластичний мозок не може зрозуміти, що те, що називають целюлітом - це варіант норми здорової половозрілої жінки. І лікувати його тестостероном - то взагалі абсурд. Прощавайте. Сперечатися з вашою безглуздість не бачу сенсу.
Парова машина
• 28 мая 2023
Ответ дляПупуговка
У мене зник коли на ІГ перейшла,притримуюсь сбалансованого хаочування.
Шо также ІГ )?
Яжемать Мне можно• 04 июня 2023
Ответ дляНаливайКа
а если у меня тестостерон слегка даже повышен? и сексуальная активность и немного повышенная волосистость, которую лазером пришлось убирать
а целлюлит есть и таки выраженный