Водійка хімарса• 27 мая 2023
Чорний рушник для ванної кімнати
Дівчата, в кого є чорні рушники )) як вони на практиці, вицвітають? Що робити, щоб залишився чорним? Може хтось порекомендує фірму рушників , розглядаю навіть люкс ))
Пушап Мі мі• 27 мая 2023
Мы брали в Зара хоум - отлично вели себя. Но не угольно чёрные, а графитные. Не линяли, не выцветали.
Но это было в те прекрасные годы, когда Зара работала в Украине.
Одна_на_всей_планете• 27 мая 2023
У меня икеа чёрные, полет нормальный. Нигде ничего, и очень классно, мягенько)
Водійка хімарса
• 27 мая 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Дякую