Відповів всім• 27 мая 2023

В кого також кругле лице, які окуляри купуєте, і де замовляєте?

Так, є зайві 3кг, але лице ніби там всі +20 Всі окуляри які я міряю ніби малі на мене, навіть великі ну от не так і все.
Коханозадовільна• 27 мая 2023
Капли идут всем
Водійка хімарса• 27 мая 2023
Брала донька в Prizma на Петлюри, схожі на фото, лише верхня дужечка.
виглядає на обличчі не громіздко, візуально не обтяжує кругле лице.
Шалена невинність• 27 мая 2023
Це все індивідуально. Треба міряти. Навіть кругле обличчя у двох різних людей по-різному виглядає. Я теж щокаста, мені ідеально підходять окуляри мого чоловіка)))
LLIeppu• 27 мая 2023
Я все покупаю онлайн, кроме очков, только мерять
Katya_mit_• 27 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Согласна с комментатором, у меня круглое лицо, щеки с рождения)) какие не меряла, лицо казалось ещё больше, а с такой оправой, незнаю как правильно называются, вроде кошачий глаз, удлиняют как то визуально личико и кажется симпотично.. Но всё равно сначала лучше мерять
Амбасадор щастя• 27 мая 2023
я онлайн замовляю репліки, але з УФ захистом.
Якщо не вгадала - повертаю.
Свекруня• 27 мая 2023
у меня больше чем 5 кг, брала в люксоптике. и еще другие есть на смену, черный
Жена брата Админа• 28 мая 2023
Ответ дляСвекруня
Але у вас ідеальний овал, тому повинні всі форми окулярів підходити 🤓🫶