Перша скрипка• 28 мая 2023
Відсутність желчного та інвалідність
Хтось оформлював після операції інвалідність? Чи має право людина оформилити інфалідність якщо немає желчного. В інтернеті по різному написано. Хотілось би почути відгуки реальних людей.
Коренная киевлянка• 28 мая 2023
Ответ дляНаталья-249d
Постоянные поносы после еды,боли в подреберье,опять образовываться камни в потоках могут.Рак кишки куда стекает желч.Кушать надо каждые 1,5-2 часа маленькими порциями.А так да,не жизнь ,А сказка.Ни на что не влияет
Вы описываете трудности, но это не основание для инвалидности, вы и автор явно не понимаете, что это такое. Вот вам определение из законодательства :
інвалідність - міра втрати здоров´я у зв´язку із захворюванням, травмою (її наслідками) або вродженими вадами, що при взаємодії із зовнішнім середовищем може призводити до обмеження життєдіяльності особи, внаслідок чого держава зобов´язана створити умови для реалізації нею прав на рівні з іншими громадянами та забезпечити її соціальний захист.
Не против• 28 мая 2023
Ответ дляНаталья-249d
Який відсоток людей після видалення мають ці проблеми ?
Перша скрипка
• 28 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ви лікар? Чи стикались з цим питанням? Платистина в ключиці після перелому зі зміщенням теж не привід для інвалідності? При доторканні болить, тяжесті боляче піднімати.
Коренная киевлянка• 28 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Конечно, нет, где тут ограничение жизнедеятельности?
Перша скрипка
• 28 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Якщо робота повязана з тяжким фізичним трудом, то мабуть ограничения есть.
Лялька в колисці• 28 мая 2023
Не дадут ,можете даже не напрягаться
Без желчного очень много людей живёт
Страхованная• 28 мая 2023
Дуже ви мене насмішили) Якщо є знайомі в МСЕК високо рівня, то і з жовчним зробите інвалідність. А як немає, то забудьте. Моєму чоловікові ще до війни і ковіду після нападу васкуліта, з направлення на МСЕК з лікарні, де він лежав нічого не дали навіть на РІК. Сімейна сказала, що в них негласне розпорядження скоротчувати кількість інвалідностей. А ви кажете жовчний. Я з видаленим жовчним вже 30 років. Не життя, а пекло. Але вважається, що це нічого страшного)
Перша скрипка
• 28 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Я просто запитала, можно було просто відповісти да або ні, но всі ж вважають за потрібне розповісти про свою реакцію на допис або розповісти мені навіщо мені це потрібно.
Страхованная• 28 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Дуже дивне питання, тому й реакція відповідна.Це ж соцмережа, люди реагують як вважають за потрібне, а не як вам хотілось би.
Перша скрипка
• 28 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Ну так і задавати дивні питання мабуть можливо)
Україна понад усе!• 28 мая 2023
У меня тоже нет желчного я про инвалидность не мечтаю, у всех какие то проблемы.
Коренная киевлянка• 28 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Можно сменить работу.
Коренная киевлянка• 28 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
А в чем ад? Мне ок без желчного, лучше, чем с ним
Коренная киевлянка• 28 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Й бути готовим до будь-яких відповідей
Страхованная• 28 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ну так и есть по статистике. Кому-то лучше, а кому-то хуже. Как будет потом, до операции не скажет никто. Вам повезло, мне нет. Меня заливает желчью. как сказал один доктор ’ у вас там где надо желчи нет, а где не надо ее море’. Так и живем)
Перша скрипка
• 28 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Й бути готовим до будь-яких відповідей
та я готова то будь-яких, но всегда удивляют чудные ответы не по теме.
ИзЮмрудная• 28 мая 2023
Я оформила інвалідність зразу після операцій, спершу видалили жовчний, а потім ще була операція на протоці
Перша скрипка
• 28 мая 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Яку групу вам дали? Дали тому що були ускладнення я так розумію?
ИзЮмрудная• 28 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Я думаю, що так, дали третю на рік з продовженням не вийшло, казали треба було декілька разів лежати в лікарні, виплати поки платять, так як воєнний стан, може їх і буде потрібно повертати
Перша скрипка
• 28 мая 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Дякую за відповідь
LIANA171185• 28 мая 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Нет инвалидности, в армию не берут
Да ладно!С мужем моим парень служит с диабетом,инсулинозависимый.Взяли аж бегом,и на инвалидность не посмотрели.
ВыФсеВрете• 28 мая 2023
Ответ дляНаталья-249d
Навіщо так ’кушать’? Мені гастроентеролог сказав вже через місяць можна переходити на 3- разове харчування.
Перша скрипка
• 28 мая 2023
Ответ дляLIANA171185
Ну это по согласию его взяли добровольному при инвалидности скорее всего.
LIANA171185• 28 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Нет,его вызвали на комиссию.Он справки все принес,чтобы не взяли его.
Но сказали,что ’Годен!’.
И я его хорошо понимаю,почему он не хотел:колоть инсулин в окопе мало кому хочется.Да и запасаться там тоже тяжело.
Но сказали,что ’Годен!’.
Перша скрипка
• 28 мая 2023
Ответ дляLIANA171185
Но сказали,что ’Годен!’.
Незаконно все это. Нужно было юриста подключать.