Ашотакоя• 28 мая 2023

Руде чудо у мене

Кішка приблуда народила таку крихітку)))) і десь загуляла, вона плаче, їсти хоче, прийшла до хати... можна їй молока налити? Кошеняті десь 10 днів, тільки очі відкрилися.. і хто знає на довго кішки зникають? Пс: якщо все буде ок, ттт, шукаю їй хазяїна, це дівчинка.
ПриснитсяЖЕ• 28 мая 2023
ой, красавица какая!
автор Ашотакоя • 28 мая 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
ой, красавица какая!
Дякую, теж думаю, що буде дуже красива))))
ПриснитсяЖЕ• 28 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Назовите ее Виктория) Победа)
автор Ашотакоя • 28 мая 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Назовите ее Виктория) Победа)
Точно! Вікі)))
РыжаяЛиса• 28 мая 2023
Маме кошка родила котенка, а сама гулять ушла и к котику не приходит даже. Так мама его с первого дня кормит.
Купили в ветаптеке бутылочку с маленькой соской и кормит молочком.
ПриснитсяЖЕ• 28 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Точно! Вікі)))
Как вы яхту назовете, так она и поплывет ) Пусть растет здоровенькой)
автор Ашотакоя • 28 мая 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Дякую
Vlada-Maria• 28 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Клас))))) як дитинка. Величезна повага до вас!!! Моя по шиї лазила і шукала мордочкою молочко) дуже-дуже сподіваюсь, що з нею все буде добре я раз на тиждень приїжджаю до батька провідати, йому постійно підкидають котів і собак, бо дім великий і на краю села.
моя у мене за вухом і в пазусі виросла, добре, що я тоді на карантині вдома була. Пізніше ’осідлала’ чоловіка)))) Ми не на краю, але теж постійно підкидають, по 5-7 котів біля хати. Але мені добре, всіх щурів-мишей тлумлять, навіть вужа з городу вижили
Просто Фіфа• 28 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Дякую, ми так переживаємо за неї! Де ця кішка шляється... малеча пищить, їсти просить.
Молоко нельзя
Хочу барабульки• 28 мая 2023
Ответ дляразмахер
Я не знаю, но наверное ещё через соску кормить надо...
Можно со шприца без иглы
Упругая попка• 28 мая 2023
Забрала бы с удовольствием... Вы в каком городе? Молоко чистое ещё рано, но в целом можно, если нечего другого дать... Вообще смесь в таком возрасте желательно, если мамка загуляла.... Есть рецепт в инете молоко+глюкоза+перепелиные яйца. Я так выкормила двух подкидышей. Но надо им попу, животик массировать. Котята маленькие сами не какают, им мама стимулирует....
Vlada-Maria• 28 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
Можно со шприца без иглы
наконечник твердий, крім того, тяжко регулювати подачу. Я приспособилась інакше: на наконечник натягувала від піпетки резинову частину, була імітація соска і непогано йшло.
Упругая попка• 28 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
В магазине есть бутылочки специальные, очень удобно)
автор Ашотакоя • 28 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Це любов))))
автор Ашотакоя • 28 мая 2023
Ответ дляУпругая попка
Я в києві і в область привезу) але ще рано, хай підросте трошки)
Медсестричка• 28 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Не знала, батько каже 10 днів, мабуть це як він її побачив)) значить їй місяць.
Моя кошка дважды рожала) Так что говорю из личных наблюдений)
Корсет_на_шурупах• 28 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Дякую! Дам молока їй, бо я в селі до міста 20км.
Лучше козье использовать. Оно больше подходит, коровье не то
Упругая попка• 28 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
😢 Далеко очень((
Корсет_на_шурупах• 28 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Не слушайте мой предыдущий совет, перепутала с другим животным. Если выпаивать котят, то коровьим.
Юпитерная• 28 мая 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Красунечка буде. Руді коти приносять щастя:)
Вам принесла щастя?
Дівчина заглядєніє• 04 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Красуня у вас)))) у мене є кіт і собака, песик на неї кидається, я постійно не роботі, не зможу залишити собі((((
В мене козак! ( Кастрований:) обожнюю його. З Карпат з відпустки притащила. Блохастого та зачуханого в канаві знайшли. Малий, мамки й близько не бало. Але вже їв сам
Дівчина заглядєніє• 04 июня 2023
Ответ дляЦигарний шланг
У вас девочка? У меня рыжий мальчик, а вот девочек рыжих редко встречала)
Мужик
Дівчина заглядєніє• 04 июня 2023
Ответ дляЮпитерная
Вам принесла щастя?
Так!
Те, що я до нього відчуваю це надзвичайне щастя!
Дівчина заглядєніє• 04 июня 2023
автор Ашотакоя • 04 июня 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
фото
Красуня
автор Ашотакоя • 04 июня 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
фото
Ой, побачила що мужчина)))) такий яскравий! Пузнастик) хай буде здоровенький!
Дівчина заглядєніє• 05 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Ваша теж хай росте та знайде домівку.
В мене наскільки слухняний, не шкодливий, ручний, ніжний та безпроблемний кіт, що я думаю це він віддячує за те, що ми його підібрали та забрали з гір в квартиру. Там би чи пережив він зиму, чи ні.
автор Ашотакоя • 05 июня 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ваша теж хай росте та знайде домівку.
Дякую!)