Золота орда• 28 мая 2023

Матреха Sara-a створила провокативну тему і забанила неугодних коментаторів

Вкотре пропонує здатися педерації🤑
Пропоную її забанити!
На огонек• 28 мая 2023
Ответ дляТайТаке
Вы плохо понимаете ?
Може не я’плохо’?Де інтерв´ю,де розслідування,де журналістське розслідування?Де підтвердження більш надійне ніж лівий телеграм-канал і тема на совєтчиці?

ТайТаке• 28 мая 2023
Ответ дляНа огонек
На ваше Хде хочется ответить в рифму.
Oasis in the Desert• 28 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Это тактика всех порохоботов, ренесанс, соната. Понасоздают политических тем, всех перебанят и тусят своей компанией
Бедные люди - работают, не щадя себя...
На огонек• 28 мая 2023
Ответ дляТайТаке
На ваше Хде хочется ответить в рифму.
dreamsunny• 28 мая 2023
Интересно , без анонима автор напишет?

Есть тут несколько дам, кто всем не согласным с их мнением такие ярлыки навешивают(
Mira29-c3c3• 28 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Таким часто грішать і прихильники нинішнього
Мила 26• 28 мая 2023
Ответ дляНа огонек
Так а де докази цієї торгівлі з Іраном?А якщо я зараз напишу,що ми постачаєм марсіанам квас через ’північний потік’,то це теж притянуть на Совєтчіцу?
Таке саме питання хотіла задати

На огонек• 28 мая 2023
Ответ дляМила 26
Таке саме питання хотіла задати
І нащо було б тоді Верховній раді вводити 50-ти річні санкції проти Ірану?Щоб не дати собі торгувати з Іраном?Типу’по рукам собі дати’?)
ArmUkraineNow• 28 мая 2023
справді, прогялнула її відповіді в тій темі - одна зрада і вже всі нас ’здали’.
ну а то що тут на форумі пасуться рашинські боти давно не новина.
з іншого боку: ну хай пасуться і витрачають свій час задарма, ніхто все одно на їхні ’вброси’ не поведеться.
нинель 1919• 28 мая 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Если ваше мнение не совпадает, то сразу матреха? Офигеть, ’логика’
а тут нельзя иметь свое мнение,сразу ’обижалки’оскробляются и банят